NOVINKA! BrainMax Iron Complex, železo bisglycinát! Viac: TU
Tajná zbraň žien! Beauty Bomb! Viac: TU
NOVINKA! BrainMax Pure Kolagen Kakao & MCT! Viac: TU

Adapt - GH Assist, 60 kapsúl

Kód: 15170
€29,30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

GH Assist prináša zlepšenie spojenia medzi svalmi a mozgom a efektívnejšie výsledky silového tréningu! GH Assist obsahuje pokročilú formu cholínu, tzv. Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholín), ktorý na rozdiel od ostatných foriem cholínu, zvyšuje hladinu acetylcholínu priamo v mozgu. Acetylcholín je jedným z najdôležitejších neurotransmitérov zodpovedných za komunikáciu medzi mozgovými bunkami, nervovými vláknami a neuromuskulárnymi platničkami (stimulácia svalových vlákien). Acetylcholín taktiež priamo súvisí s tvorbou a vylučovaním rastového hormónu (GH).

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Adapt - GH Assist

CIEĽ: čistá svalová hmota, mentálny FOKUS, SPAĽOVANIE TUKU

GH Assist prináša zlepšenie spojenia medzi svalmi a mozgom a efektívnejšie výsledky silového tréningu! GH Assist obsahuje pokročilú formu cholínu, tzv. Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholín), ktorý, na rozdiel od ostatných foriem cholínu, zvyšuje hladinu acetylcholínu priamo v mozgu. Acetylcholín je jedným z najdôležitejších neurotransmitérov zodpovedných za komunikáciu medzi mozgovými bunkami, nervovými vláknami a neuromuskulárnymi platničkami (stimulácia svalových vlákien). Acetylcholín taktiež priamo súvisí s tvorbou a vylučovaním rastového hormónu (GH).
 
Nie je preto náhodou, že Alpha GPC je v súčasnej dobe doslova hitom všetkých jedincov zameraných na dlhodobú celoročnú formu a svalovú hustotu (workout, kalistenika atď.), ale aj na mentálnu kapacitu (sústredenie, koncentrácia...).
 
Špecifikum: ALPHA GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholín) = GH STIMULÁTOR A nootropikum v poctivej DÁVKE 900 mg!
 
V klinických štúdiách zameraných na súvislosť medzi suplementáciou Alpha GPC a zvýšenou hladinou GH bola použitá predtréningová dávka v rozmedzí 600 mg až 1000 mg. Alpha GPC tvorí tiež fungujúci základ tzv. nootropík, teda produktov optimalizujúcich mozgovú koncentráciu, kapacitu a sústredenie, to všetko bez nežiaducich vedľajších účinkov, ktoré sa prejavujú u klasických stimulátorov na báze kofeínu. GH Assist obsahuje v každej dávke optimalizované množstvo 900 mg.
 
Vyššie nároky na príjem cholínu (Alpha GPC) vznikajú pri vystavení dlhodobému fyzickému a psychickému stresu (potreba cholínu tak stúpa až na dvojnásobok). Jeho tvorbu a fungovanie nepriaznivo ovplyvňuje alkohol, nikotín, antibiotiká, umelé hormóny, priemyselne upravené potraviny s obsahom pre telo neprirodzených zložiek (umelé sladidlá atď.). Cholín tiež priamo súvisí s optimálnym fungovaním pečeňového tkaniva.
 
Hlavné benefity produktu:
 • Predtréningový GH stimulátor.
 • Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholín).
 • Maximálny efekt = optimálna dávka 900mg!
 • Produkty Adapt Nutrition obsahujú iba efektívne zložky v preverených a účinných dávkach.
 • Najvyšší rating použitých surovín.
 • Vyrobené v Kanade.
 
Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:
 
 • stimuláciu rastového hormónu
 • rast čistej svalovej hmoty
 • svalovú hustotu
 • spaľovanie tuku
 • zlepšenie regenerácie
 • dlhodobú formu
 • mozgovú činnosť a štúdium
 • maximálnu mozgovú kapacitu
 • detoxikáciu tkaniva pečene
ADAPT NUTRITION - BE STRONG, ADAPT
 
Produkty, ktoré fungujú. To je hlavným mottom profesionálnej značky športovej výživy Adapt Nutrition. Zakladateľom spoločnosti je britský špecialista Adam Dickinson, ktorý využil svoje dlhoročné skúsenosti v odbore a založil v roku 2014 nezávislú značku zameranú výhradne na funkčnosť. Sofistikovaná štruktúra spoločnosti a exkluzívne kozmopolitné vzťahy umožňujú dosah na najvyššiu možnú kvalitu, vzhľadom k najvyššiemu ratingu surovín a aj k najnovším vedeckým poznatkom a vývoju. Centrálne sídlo spoločnosti je vo Veľkej Británii, produkty sú vyrábané na renomovaných výrobných linkách v Kanade. Samotný názov značky vychádza z pojmu adaptácie. Ak sa má aj vaše telo prispôsobiť vašim cieľom, vyžaduje správnu výživu v správny čas tak, aby dobre zvládlo stres a zaťaženie, ktoré naň počas telesného tréningu ukladáte. A presne na tento účel sú všetky produkty značky Adapt Nutrition zostavené.

Balenie

60 kapsúl

Dávkovanie

Berte 2 kapsule cca 60 minút pred tréningom. Netréningové dni: 2 kapsule počas dňa.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a v chlade, mimo dosahu detí. Môže obsahovať stopy mlieka, lepku a suchých škrupinových plodov.


Výživové údaje

Počet dávok v balení: 30 x 2 kapsule
2 kapsule*
Cholín (L-alfa-glyceryl fosforyl cholín)
900 mg
*2 kapsule zodpovedajú jednej dávke. Balenie obsahuje 30 dávok.

Zloženie v jednej želatínovej kapsule

Cholín (ako L-alfa glyceryl fosforyl cholín 50 %, poskytuje 450 mg cholínu), protihrudkujúca látka stearan horečnatý, múka z hnedej ryže, plnidlo mikrokryštalická celulóza.


Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Ciele
Balenie: 60 kapslí
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: