Je tu BRAIN SALE! Zľavy až 45%⁠ ! Nakupujte ZDE

Ajurvédská léčba pro ženy - Atreya

Kód: 6452/199
Novinka Tip
Značka: Maitrea
€12,18
Skladom

Ayurveda, najstaršie kontinuálne praktizovaný liečebný systém na svete, vždy mala špeciálny odvetví medicíny iba pre ženy a predkladá nám jedinečné chápanie ženskej anatómie - také, ktoré zahŕňa nielen fyzické a energetické telo, ale aj emócie, myseľ a ducha.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ajurvédska liečba pre ženy - Atreyu

Ájurvédská liečba pre ženy, napísaná pre tie ženy, ktoré chcú nájsť vlastné riešenie na svoje zdravotné problémy, sa zaoberá potrebou riešiť príčinu ženských problémov. Odmieta názor, že nepríjemné pocity, bolesť a emocionálne výkyvy sú v živote ženy normálne záležitosťou. S touto svojpomocnú príručkou sa naučíte, ako si navrhnúť liečebný plán, ktorý je vhodný pre váš jedinečný konštitučný typ. Naučíte sa, ako využiť zmeny v stravovaní a bylinné doplnky na liečbu PMS, zmiernenie premenopauzálnych príznakov, prevenciu osteoporózy a odvrátenie mnohých ďalších ochorení. Kniha tiež obsahuje pôsobivú liečebnú časť, v ktorej sú detailne popísané desiatky ajurvédskych receptúr s využitím bylín dostupných v Severnej Amerike a Európe.

Ak hľadáte alternatívy k západnej medicíne a ste pripravené začať sa aktívne starať o svoje zdravie, je táto kniha určená práve vám!

ISBN: 978-80-7500-120-7

Atreyu, pôvodom z Južnej Kalifornie (celým menom Vaidya Atreyu Smith), sa po rokoch prežitých v Indii usadil vo Francúzsku, kde praktizuje Ajurvédske a priania liečenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: