Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

Ancient + Brave - Coffee + Grass Fed Collagen, 250 g Expirace 31/07/2022

Kód: 16463
€27,55
Produkt bol vyradený

Coffee + Grass Fed Collagen je šesťzložkový metabolický optimizér, zostavený z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickou cestou. Prémiová kvalita a kompozícia produktu sú optimalizované pre ideálny začiatok dňa, a to v rámci efektívneho predĺženia prerušovaného pôstu (metóda Brave), tak pre posilnenie, vitalizáciu a reštart organizmu v rámci štandardného režimu alebo pred začatím akejkoľvek fyzickej aktivity (vyvážená a účinná stimulácia).

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Ancient + Brave - Coffee + Grass Fed Collagen, 250 g

Coffee + Grass Fed Collagen je šesťzložkový metabolický optimizér, zostavený z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickou cestou. Prémiová kvalita a kompozícia produktu sú optimalizované pre ideálny začiatok dňa, a to v rámci efektívneho predĺženia prerušovaného pôstu (metóda Brave), tak pre posilnenie, vitalizáciu a reštart organizmu v rámci štandardného režimu alebo pred začatím akejkoľvek fyzickej aktivity (vyvážená a účinná stimulácia).

Jedinečnú chuť výberovej brazílskej kávy si môžete vychutnať vo vysoko účinnej synergickej zmesi, ktorá sa skladá zo šiestich bioaktívnych zložiek:
 1. BIO káva z Brazílie = okamžitá stimulácia nervového systému = mysle i tela.
 2. Grass fed kolagénne peptidy z Brazílie = stavebná látka pre pokožku, nechty, vlasy, spojivového tkaniva, sliznice (2000 mg v dávke).
 3. BIO RAW kakao z Peru = super antioxidant, zdroj mnohých minerálov a antioxidačných látok, boj proti oxidatívnemu stresu.
 4. BIO sibírsky ženšen = adaptogén, podpora celého organizmu v dlhodobej perspektíve, odolnosť voči záťaži a stresu.
 5. BIO púpava = detoxikácia a regenerácia pečene, antioxidant.
 6. BIO baobab = zdroj vitamínu C = imunita, odolnosť proti záťaži, prírodný zdroj draslíka.
Naša sofistikovaná zmes bohatá na bioaktívne grass-fed kolagénne peptidy má výraznú orechovú chuť (s náznakmi čerešní a čokolády) a je preplnená živinami vrátane regeneračného sibírskeho ženšenu a jemne sladkého surového kakaa s vysokým obsahom teobromínu.
 
Grass Fed True Collagen je kryštalicky čistý hydrolyzát kolagénu pochádzajúci z voľne pasúcich sa kráv kŕmených trávou v rámci tradičných farmárskych chovov. Ide o produkt z ekologického poľnohospodárstva s minimálnou uhlíkovou stopou. Na izoláciu a následnú enzymatickú hydrolýzu kolagénu je použitý šetrný výrobný proces. Výsledkom je výberový hydrolyzát kolagénu, ktorý vzhľadom k svojej kvalite a čistote len ťažko hľadá konkurenciu.
 
V Ancient Brave Coffee + Grass Fed Collagen nenájdete žiadne umelé sladidlá, farbivá, konzervačné látky, ani iné umelé látky, ktoré sa v prírode prirodzene nevyskytujú. Ide o doplnok zložený výhradne z prírodných zložiek.

V ČOM JE ROZDIEL?

+ Prémiová kvalita
+ Celkom šesť bioaktívnych zložiek: BIO brazílska mletá káva 65 %, grass-fed kolagén 20%, BIO RAW kakao, BIO sibírsky ženšen, pražený koreň z BIO púpavy, BIO baobab
+ Etická a šetrná produkcia (udržateľné - ekologické poľnohospodárstvo)
+ 100 % prírodné zloženie
+ Akreditovaná kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ RBGH/rBST free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez pridaného cukru)
+ NO big agrobusiness

PREČO UŽÍVAŤ COFFEE + GRASS FED COLLAGEN?

Ranná šálka kávy je obľúbeným rituálom každého z nás - efektívne povzbudzuje myseľ i telo. Keď k tomu pridáme ešte ďalšie zložky, ktoré dokážu posilniť organizmus a poskytnúť mu "palivo", získame komplexný nápoj, ktorý telo vitalizuje, zároveň ho však nevysáva. Bioaktívne kolagénové peptidy sú stavebnou hmotou pre celé telo, potrebnou takmer všade (pokožka, hojenie rán, svaly, vlasy, nechty, stena čreva, ...), sibírsky ženšen je adaptogén revitalizujúci v dlhodobej perspektíve, púpava pôsobí proti oxidačnému stresu a podporuje detoxikáciu a regeneráciu pečeňového tkaniva, teobromín v raw kakau ponúka synergický stimulačný efekt, a baobab je superbohatým zdrojom vitamínu C a vďaka vysokému obsahu draslíka umožňuje odstránenie prebytočnej vody z organizmu. Dohromady tieto zložky dávajú plnohodnotný nápoj vhodný pre začiatok dňa ako náhrada stravy v rámci metódy prerušovaného pôstu (metóda Brave), alebo jednoducho pred začatím fyzickej aktivity pre optimálnu stimuláciu.
 
+ Povzbudzuje, vyživuje a vitalizuje.
+ Vyvážená a čistá stimulácia pred začatím fyzického výkonu.
+ Predlžuje a optimalizuje periódu prerušovaného pôstu (Brave metóda).
+ Vhodný do diéty, keto diéty a paleo diéty.
 
Prerušovaný pôst - OPTIMALIZÁCIA HMOTNOSTI A VITALITY
 
Coffee + Grass Fed Collagen je možné užívať samostatne alebo ako súčasť prerušovaného pôstu podľa tzv. Brave metódy. Prerušovaný pôst je veľmi stará metóda stravovania, postavená na koncepte cyklovania väčšieho časového okna bez jedla a menšieho časového s jedlom. Prieskumy aj osobná skúsenosť autorov Brave metódy jasne preukazujú, že prerušovaný pôst má nespochybniteľne pozitívne účinky súvisiace s fyzickou i psychickou kondíciou, optimalizáciou telesnej hmotnosti, optimalizáciou metabolizmu a duševnými schopnosťami. Vďaka prerušovanému pôstu je možné doslova resetovať metabolizmus - vďaka tomu, že telu umožníme prestávku od neustáleho trávenia jedla, mu dáme priestor pre regeneráciu. Výrazne sa tak po všetkých stránkach zlepší vaša kondícia.
 
Tento typ stravovania je vhodný najmä pre moderného človeka so sedavým zamestnaním a predovšetkým platí, že na rozdiel od všemožných drastických diét nijako nedevastuje organizmus. Optimalizácia telesnej hmotnosti je vítaným sprievodným javom prerušovaného pôstu, avšak nie je jej jediným cieľom. Tým je posilnenie celkovej telesnej i psychickej kondície.
 
Prerušovaný pôst A METÓDA BRAVE
 
Metóda Brave je špecifický typ prerušovaného pôstu vhodný úplne pre každého, najmä však pre jedinca so sedavým spôsobom zamestnania, popr. pre jedincov cca nad 30 rokov, kedy je vhodné s pribúdajúcim vekom produkt preventívne aplikovať na doplnenie dôležitých spojivových aminokyselín (koža, väzy, kĺby). Zatiaľ čo niektoré pôstne programy sú príliš náročné, metóda Brave je určená pre každodenné použitie, každého jedinca a bez nejakej zložitejšej prípravy.
 
Cieľom je:
 
+ Optimalizovať telesnú hmotnosť.
+ Pomôcť metabolizmu pri oprave a obnove spojivových tkanív, pokožky a väzív.
+ Pomôcť metabolizmu pri očiste.
+ Cítiť sa lepšie po fyzickej i psychickej stránke.
+ Posilniť duševnú kondíciu.
 
Prečo práve grass fed kolagén a synergická šesťzložková zmes?
 
Grass fed kolagénové peptidy sú tzv. štrukturálnou bielkovinou, ktorej stimulačný impakt na metabolizmus je minimálny a ktorej hlavnou funkciou je obnova štrukturálnych bielkovín v spojive (pokožka, hojenie rán, svaly, vlasy, nechty, stena čreva, ...). Práve preto je ideálnou bielkovinou pre prerušovaný pôst metódou Brave, pretože počas prerušovaného pôstu má naše telo čas sa obnovovať, čistiť a reštrukturalizovať. Sibírsky ženšen ponúka silný revitalizujúci účinok, púpava pôsobí proti oxidačnému stresu a podporuje detoxikáciu a regeneráciu pečeňového tkaniva, kofeín z brazílskej kávy a teobromín v raw kakau ponúka vyvážený stimulačný efekt, baobab je superbohatým zdrojom vitamínu C, a vďaka vysokému obsahu draslíka umožňuje odstránenie prebytočnej vody z organizmu.
 
Ďalším dôležitým faktorom je prémiová kvalita produktu, teda jeho absolútna čistota, bez obsahu umelých sladidiel, rezíduí a balastných zložiek. Ak sa naše telo čistí, prečo mu nedodať len to najlepšie...
 
Ako na to
 
Ak ste jedli naposledy o 19:00 a ďalšie jedlo si dáte o 7:00 ráno, je to skvelé - máte za sebou 12-hodinový pôst. My odporúčame toto časové okno predĺžiť na 14 až 16 hodín. A opakovať v priebehu 3 až 7 dní po celý týždeň. Pre vyhnutie sa pocitu hladu stačí využiť naše zmesi. Veľmi decentne vás zasýtia a pomôžu metabolizmu pracovať dlhšiu dobu bez nežiaducich výkyvov. Budete sa vďaka nim cítiť lepšie.
 
Postup
 
Posledné ľahké jedlo večer o 19:00 hod. Následne ráno namiesto raňajok:
 
Variant č. 1: tento variant je vhodný pre všetky jedincov, ktorí sú zvyknutí iba na malé a ľahkú raňajky, popr. pre jedincov, ktorí raňajky vynechávajú, pretože aj tu má zmes svoj význam, vzhľadom k optimalizácii a reštartu metabolizmu.
 • Základná zmes: 2 lyžičky Coffee + Collagen alebo Cacao + Collagen a 250 ml horúcej vody. Zmes je možné v prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu obohatiť o 1 až 2 čajové lyžičky Grass Fed True Collagen.
 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00 hod.
 • Postupne posuňte na 11:00 hod.
Variant č. 2: tento variant je vhodný pre všetkých jedincov, ktorí sú zvyknutí na výdatnejšie raňajky.
 • Základná zmes: 2 lyžičky Coffee + Collagen alebo Cacao + Collagen , ďalej pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 250 ml horúcej vody. Dávku MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky. V prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu je možné pridať 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.
 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00 hod.
 • Postupne posuňte na 11:00 hod.
Pozn.: Prerušované pôsty patria v súčasnosti v celosvetovom meradle k najzdravším a najšetrnejším metódam chudnutia, vitalizácie a optimalizácie metabolizmu (1, 2, 3). Počas uvedenej doby prerušovaného pôstu dostáva telo optimálny priestor pre reštart, vitalizáciu a detoxikáciu. V rámci Brave metódy ide o šetrnú a zdravú metódu v pravidelných intervaloch po dobu 14 až 16 hodín doplnenú klasickou vyváženou diétou, teda zdravou komplexnou stravou počas dňa = zlatá stredná cesta v dlhodobom horizonte.

O značke Ancient Brave

S Ancient Brave si doprajete luxus krištáľovo čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcich zo starobylých vedomostí o efektívnom stravovaní. Tie ponúkajú etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majú v dlhodobom meradle devastujúci účinok na organizmus. S Ancient Brave prirodzeným spôsobom a bez ujmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale aj znova naštartujete optimálnu fyzickú i psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelie Whitfieldová, uznávaná hollywoodska kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatii a liečbe bylinkami a Kate Prince, ktorá je skúseným mediálnym špecialistom. Značka Ancient Brave patrí v súčasnej dobe k absolútnej špičke na britskom trhu v rámci prémiového sortimentu zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.

Balenie

250 g

Dávkovanie

Pripravte si šálku nápoja z 2-4 odmeriek (10-20 g) vo french presse (odporúčania výrobcu) a 250 ml horúcej vody. (Pozn.: Dávka 10 g Coffee + Grass Fed Collagen zodpovedá množstvu kofeínu v jednej klasickej namletej zrnkovej káve, dávka 20 g zodpovedá množstvu kofeínu v dvojitej káve). Balenie obsahuje 25 dávok.
 
Prerušovaný pôst (metóda Brave): V prípade Brave metódy môžete pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 250 ml horúcej vody. Dávku MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky. Ďalšou možnosťou je pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 1 čajovú lyžičku kvalitného masla. Zmes môže byť obohatená o 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.
 
Príprava kávy vo french presse: Pripraviť si šálku našej lahodnej kávy s grass-fed kolagénom, sibírskym ženšenom a ďalšími zložkami vo french presse je naozaj veľmi jednoduché. Do nádoby dáme požadovaný počet odmeriek. Následne zalejeme vriacou vodou, starostlivo premiešame a nádobu priklopíme hornou časťou s filtrom. Kávu s kolagénom potom stlačíme asi 2 cm pod hladinu a počkáme necelé 4 minúty. Sitko potom pomaly stlačíme ku dnu, chvíľu počkáme a potom už kávu môžeme zliať do šálky, všetky dôležité a bioaktívne zložky sú už extrahované. Káva z french pressa sa musí vždy zliať naraz, nesmieme ju nechať v nádobe s usadeninou.

Upozornenie

Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Spotrebujte do troch mesiacov po otvorení. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Výživové údaje

Počet dávok v balení: 25 x 10 g
100 g
Energetická hodnota
1481 kJ/355 kcal
tuky
9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
3,51 g
z toho mononenasýtené mastné kyseliny
0,76 g
z toho polynenasýtené mastné kyseliny
4,34 g
sacharidy
22,12 g
z toho cukry
0,5 g
vláknina
30,05 g
bielkoviny
31,25 g
soľ
0,18 g

Zloženie

Bio brazílska káva (65 %), hydrolyzovaný grass fed kolagén (20 %), bio raw kakao z Peru, bio sibírsky ženšen, pražený koreň z bio púpavy, bio baobab. 80 % obsahu produktu je v bio kvalite.


Zmes na prípravu nápoja s obsahom kávy (zrnková mletá) a s hydrolyzovaným grass fed hovädzím kolagénom.

Dodatočné parametre

Kategória: Bio káva
Typ: Mletá káva
Určenie: S kolagénom
Veľkosť balenia: 250 g
Balenie: 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: