Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

Aroma Difuzér ZEN LIGHT

Kód: 2991
€44,39
Skladom

Stres, nevľúdne počasie, znečistené ovzdušie. Ako nájsť svoju oázu pokoja v každodennom zhone v šedých miestach a monotónne prostredia office budov a kancelárií? Ako sa zbaviť stresu v práci? Skúste aromaterapiu pomocou ZEN aróma difuzéra!

Detailné informácie

Podrobný popis

Objevte blahodárné účinky aromaterapie s ultrazvukovým difuzérem

Vôňa má veľký vplyv na ľudskú psychiku a na Vašu náladu, spríjemnite si deň pomocou vôní v kancelárii aj doma. Ponorte sa do vône a nechajte myšlienky plávať na vlne pokoja a pohody alebo doprajte nosu nadýchnuť sa čistého vzduchu zvlhčeného vďaka ultrasonickému vlneniu. V podvečer sa usaďte do pohovky, nechajte prevoňať vzduch a nechajte hrať farby svoj koncert.

Zen aroma difuzér bez pridania esenciálnych olejov funguje ako zvlhčovač vzduchu. Stačí naplniť nádobku studenou vodou, najlepšie destilovanou a stlačiť tlačidlo. Difuzér začne okamžite vytvárať studenú vodnú paru. Po vyprázdnení zásobníka sa difuzér automaticky vypne, nehrozí teda žiadne riziko požiaru ako pri používaní klasických aromalámp.

Pridaním éterického oleja funguje zen aróma difuzér ako osviežovač vhodný pre relaxáciu, ale pri použití konkrétnych olejov je prínosný aj na liečbu neduhov ako nádcha či bolesť hlavy. Vďaka ultrazvukovej technológii nedochádza k zahrievaniu oleja, vlnenie rozkladá esencie na mikročastice, ktoré si zachovávajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky.

Možno použiť aj ako zvlhčovač vzduchu

Difuzér možno využiť aj bez použitia esenciálnych olejov ako zvlhčovač a osviežovač vzduchu. Vzhľadom na veľmi tiché prevádzke je jeho použitie vhodné aj v spálni alebo detskej izbe pre dokonalý spánok. Kompaktný dizajn je vhodný do každého interiéru, do pracovne alebo obytných priestorov, rôzne farebné podsvietenie umocní celkový dojem. Svoje využitie nájde aj v salónoch krásy ,wellness a masážnych centrách.

Parametre aróma difuzéra:

Rozmery:

  • 16,9 x 12,1 cm

Kapacita zásobníka na vodu:

  • 300 ml

Množstvo premenenej tekutiny:

  • 40 ml/h

Váha:

  • 570 g

Materiál:

PP, ABS

Farba:

Drevená textúra svetlá

Časovač

1hod/3hod/6hod/ON

Návod na použití aroma difuzéru

aroma-difuzer-zendark-aromaterapie5

aroma-difuzer-zendark-aromaterapie6

Dodatočné parametre

Kategória: Difúzery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: