Novinka! Exkluzívna ceremoniálna Matcha tej najvyššej kvality! Zakúpite: ZDE

Balíček Zdravé Klouby (dárková sada)

Kód: 3677
€44,18 –9 %
zdraveklouby
€44,18 –9 % €40,36
Skladom

Opti Omega 3 spoločne s Viridian Joint Complex a Nutrisslim MSM Powder priaznivo pôsobí na stav kĺbových väzov a úponov. Vďaka obsiahnutým látkam pôsobí aj protizápalovo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trio Zdravé Kĺby obsahuje 3 produkty:

Viridian Joint Complex 90 kapsuly (väzy, šľachy)

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov orientovaných na stav kĺbových väzov a úponov (zápaly väzov a šľachových úponov).

OPTI OMEGA-3 ORANGE 200 ml

Prémiový rybí olej bez zápachu s príchuťou pomaranča a vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín. Absolútne nulový rybí zápach vďaka špeciálnej filtrácii !!! Chuť prírodného pomaranča.

Nutrisslim MSM Powder 250g

MSM čiže metyl-sulfonyl-metán je látka obsiahnutá v aminokyselinách, ktorá súvisí s tvorbou kolagénu, kreatínu a elastínu.MSM,  ktoré vedia v prírode rozštiepiť niektoré baktérie. Našťastie tiež niektoré z mikroorganizmov žijúcich v tráviacom trakte človeka vedia z organicky viazanej síry vytvoriť cennú aminokyselinu metionín (prípadne príbuzný cysteín) a ďalšie anorganické zlúčeniny síry. Podobnú reakciu vedia aj rastliny, preto metionín prirodzene nachádzame v malej miere i v nich.

Naopak človek si sám tieto aminokyseliny nevie vyrobiť, preto je odkázaný na ich príjem potravou. V prirodzenej strave je metionín obsiahnutý vedľa živočíšnych zdrojov hlavne v keli, karfiole, brokolici, šaláte, chaluhách, v cibuľe a vo veľkej miere v cesnaku (to spoznáme aj podľa typickej vône surového cesnaku) a v ďalších.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: