Bambusová zubná kefka Bamboo

Kód: 481
€3,66
Skladom (> 5 ks)

Zubná kefka s extra soft štetinkami je vyrobená výhradne z bambusu. Zabalená v 100%-ne recyklovanom obale. Prírodný neimpregnovaný bambus - ručne leštený bez triesok či nerovností. Neuvoľňuje žiadne chemikálie - certifikovaný komorou dentistov vrátane všetkých prísnych noriem a požiadaviek na ústnu hygienu. Vyrobené z prírodného, voľne rastúceho bambusu - ide o obnoviteľný prírodný zdroj (Eco-friendly product).

Pozor: Ergonómia kefky bola v marci 2018 inovovaná. Teraz sa s ním dostanete aj do tých najtemnejších a najmenej dostupných miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka Curanatura Bamboo je vyrobená výhradne zo 100%-ne prírodného bambusu, vrátane štetiniek.

Rukoväť kefky je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pochádzajúceho z bambusu pestovaného udržateľným spôsobom a nie je nijako impregnovaná alebo lakovaná.

Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných a biologicky odbúrateľných vlákien bambusovej celulózy, zubná kefka je tak ako komplet úplne rozložiteľná v prírode a je možné ju tiež skompostovať (bude to trvať dlhšie, ale nakoniec sa rozloží na humus a poslúži tak ako hnojivo rastlinám a kvetinám vo vašej záhradke).

Pre kefky Bamboo sú použité najmäkšie "extra soft" štetinky s hrúbkou 0,15 mm s hustotou 40 štetín na otvor, ich konce sú zaoblené a zastrihnuté do roviny - pre lepšiu a šetrnejšiu starostlivosť o zubnú sklovinu a ďasná.

Táto zubná kefka z bambusu je schválená a atestovaná podľa medzinárodného Sympózia orálnej hygieny a je úplne bezpečná pre každodenné použitie.

Výrobky z bambusu majú výhodu oproti plastu a drevu v tom, že neuvoľňujú ani nepreberajú pachy, "nefľakatejú", sú prirodzene antibakteriálne a vydržia dlhšie a viac než klasické drevo.

Špecifikácia:

  • Dĺžka kefky: 17,5 cm.
  • Dĺžka štetín: 1,1 cm.
  • Plocha štetín na kefke: 1,4 x 1,1 cm.
  • Štetinky: extra soft.
  • Materiál: rukoväť - 100% bambus, štetinky - 100% bambusová celulóza.
  • Neobsahuje: bisfenol, ftaláty, ťažké kovy, impregnácie ani laky.
  • Obal z recyklovaného papiera + celulózovej vnútornej buničiny.
  • Navrhnuté na Slovensku, vyrobené zodpovedne v Číne.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: