BRAIN FRIDAY: od piatku do nedele 15% ZĽAVA na všetky Brainmaxy a k tomu DOPRAVA ZADARMO! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

Bambusový zubní kartáček Bamboo

Kód: 481
€3,39
Skladom

Zubná kefka s extra soft štetinkami je vyrobený výhradne z bambusu. Zabalený v 100% recyklovanom obale. Prírodné neimpregnovaný bambus - ručne leštený bez triesok či nerovností. Neuvoľňuje žiadne chemikálie - certifikovaný komorou dentistov vrátane všetkých prísnych noriem a požiadaviek na ústnu hygienu. Vyrobené z prírodného voľne rastúceho bambusu - jedná sa o obnoviteľný prírodný zdroj (Eco-friendly product).

Pozor: Ergonómia kefky bola v marci 2018 inovovaná. Teraz sa s ním dostanete aj do tých najtemnejších a najmenej dostupných miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka Curanatura Bamboo je vyrobený výhradne a zo 100% z prírodného bambusu, vrátane štetiniek.

Rukoväť kefky je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pochádzajúceho z bambusu pestovaného udržateľným spôsobom a nie je nijako impregnovaná alebo lakovaná.

Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných a biologicky odbúrateľných vlákien bambusové celulózy, zubná kefka je tak ako komplet úplne rozložiteľný v prírode a je možné ho tiež skompostovať (bude to trvať dlhšie, ale nakoniec sa rozloží na humus a poslúži tak ako hnojivo rastlinám a kvetinám na vašu záhradke).

Pre kefky Bamboo sú použité najmäkšie "extra soft" štetinky s hrúbkou 0,15mm s hustotou 40 štetín na otvor, ich konce sú zaoblené a zastrihnuté do roviny - pre lepšie a šetrnejšie starostlivosť o zubnú sklovinu a ďasná.

Tento zubná kefka z bambusu je schválená a atestovaná podľa medzinárodného Sympózia orálnej hygieny a je úplne bezpečný pre každodenné použitie.

Výrobky z bambusu majú výhodu oproti plastu a drevu v tom, že neuvoľňujú ani nepreberajú pachy, neflekatí, sú prirodzene antibakteriálne a vydrží dlhšie a viac než klasické drevo.

Špecifikácia:

  • Dĺžka kefky: 17,5 cm
  • Dĺžka štetín: 1,1 cm
  • Plocha štetín na kefke: 1,4 x 1,1 cm
  • Štetinky: Extra soft
  • Materiál: rukoväť - 100% bambus, štetinky - 100% bambusová celulóza
  • Neobsahuje: bisfenol, ftaláty, ťažké kovy, impegnace ani laky
  • Obal z recyklovaného papiera + celulózovej vnútorné buničiny
  • Navrhnuté na slovenskom, vyrobené zodpovedne v Číne.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: