Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

Bambusový zubní kartáček Mama Natura - bezobal

Kód: 1201
€2,77 –8 %
gggggggg
€2,77 –8 % €2,55
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Zero waste Zubná kefka sa soft štetinkami je vyrobený z bambusu. Štetiny využívajú zmes rastlinného bioplastov z ricínového oleja, zdravotnícky Nylon a aktívne uhlie. Kefka nie je nijako zabalený -ide o zero waste (bezobal) riešenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bambusový zubná kefka Mama Natura - bezobal je vyrobený z prírodného bambusu (rukoväť), štetinky sú zmes rastlinného plastu z ricínového oleja, nylonu a aktívneho uhlia.

Rukoväť kefky je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pochádzajúceho z bambusu pestovaného udržateľným spôsobom a nie je nijako impregnovaná alebo lakovaná.

Štetinky kefky sú vyrobené zo zmesi rastlinného bioplastov z ricínového oleja + certifikovaného a zdravie nezávadného nylonu používaného v stomatológii + ošetrené čiernym aktívnym uhlím, neobsahujú bisfenol A, ftaláty ani karcinogénne látky, bohužiaľ štetinky nie sú rozložiteľné v prírode.                                                                                                                             A čo až kefku doslúži?

Náš tip: odlomte jeho hlavu, ktorú je vhodné dať to zmesového odpadu. Rukoväť potom môžete používať napríklad ako menovku na záhony, alebo dať do kompostu, či hliny, kde sa časom rozloží.

Tento zubná kefka z bambusu je úplne bezpečný pre každodenné použitie.

Výrobky z bambusu majú výhodu oproti plastu a drevu v tom, že neuvoľňujú ani nepreberajú pachy, nefľakatí sa a sú prirodzene antibakteriálne a vydrží dlhšie a viac než klasické drevo.

Špecifikácia:

  • Dĺžka kefky: 18 cm
  • Dĺžka štetín: 1 cm
  • Štetinky: Soft
  • Materiál:
  • Rukoväť - 100% prírodný bambus
  • Śtetinky - bioplast z ricínového oleja + zdravotnícky nylon 4 (biodegradabilné) + aktívne uhlie
  • Neobsahuje: bisfenol A, ftaláty, ťažké kovy, impregnácia ani laky
  • Výrobok nie je balený - ide o bezobal - zero waste riešenie
  • Z hygienických dôvodov - kefky posielame v balíkoch zabalené iba v recyklovanom papieri

Jemné štetiny sú vyrobené z 60% z rastlinného plastu z ricínového oleja a za 40% z nylonu s obohatené aktívnym uhlím. Obsahujú podiel rastlinného materiálu, ale stále nie sú 100% rozložiteľné.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.01 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: