Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

Bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím Carbon, Curanatura

Kód: 1204
€3,51 –1 %
jjjjjjjjjjjjj
€3,51 –1 % €3,47
Skladom (1 ks)

Táto zubná kefka s mäkkými (soft) štetinkami z uhlíkových vlákien je vyrobená z bambusu. Zabalená v 100%-ne recyklovanom obale. Prírodný neimpregnovaný bambus - ručne leštený bez triesok či nerovností. Neuvoľňuje žiadne chemikálie - certifikovaný komorou dentistov vrátane všetkých prísnych noriem a požiadaviek na ústnu hygienu. Vyrobené z prírodného, voľne rastúceho bambusu - ide o obnoviteľný prírodný zdroj (Eco-friendly product).

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka Curanatura Carbon je vyrobená 100% z prírodného bambusu vrátane unikátnych uhlíkových štetiniek. Štetinky kefky Carbon sú vyrobené z prírodnej bambusovej celulózy, ktorá je spracovaná pri vysokej teplote, čím dochádza ku karbonizácii bambusu. Týmto unikátnym výrobným procesom vznikajú prírodné uhlíkové vlákna a štetinky získavajú typicky čiernu farbu.

Uhlíkové vlákna kefky Carbon veľmi efektívne čistia zuby, majú bieliaci efekt a dezinfikujú ústnu dutinu. Aktívne uhlie štetiniek má bieliace účinky - nenarúša zubnú sklovinu a ďasná ako chemické bieliace prípravky a bieliace kôry.

Štetinky z uhlíkových vlákien majú mäkkosť soft (mäkké - 0,15 mm), sú tak vhodné pre každodenné použitie a nenarušujú zubnú sklovinu a ďasná.

Rukoväť kefky je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pochádzajúceho z bambusu pestovaného udržateľným spôsobom a nie je nijako impregnovaná alebo lakovaná.

Zubná kefka je úplne rozložiteľná v prírode a je možné ju tiež skompostovať (bude to trvať dlhšie, ale nakoniec sa rozloží na humus a poslúži ako hnojivo rastlinám a kvetinám vo vašej záhradke).

Táto zubná kefka z bambusu je schválená a atestovaná podľa medzinárodného Sympózia orálnej hygieny a je úplne bezpečná pre každodenné použitie.

Výrobky z bambusu majú výhodu oproti plastu a drevu v tom, že neuvoľňujú ani nepreberajú pachy, "nefľakatejú", sú prirodzene antibakteriálne a vydržia dlhšie a viac než klasické drevo.

Špecifikácia:

100%-ne prírodná zubná kefka s bieliacim efektom.
Carbon štetinky dezinfikujú ústnu dutinu, bielia zuby, účinne čistia.
Materiál: rukoväť - 100%-ný bambus, štetinky - 100%-ne prírodná karbonizovaná bambusová celulóza.
Dĺžka kefky: 17,5 cm.
Štetinky: soft - mäkké.
Neobsahuje: bisfenol, ftaláty, ťažké kovy, impregnáciu ani laky.
Vhodné pre deti i dospelých.
Obal z recyklovaného papiera.
Navrhnuté na Slovensku, vyrobené zodpovedne v Číne.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: