Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

bambusový svietnik

Kód: 4451
Tip
Značka: Bambu
€7,37
Skladom

Chytrý obojstranný dizajn pre čajovky aj vysoké sviečky

Detailné informácie

Podrobný popis

Bambusový svietnik

Z jednej strany do neho môžete vložiť čajové sviečky pre domácu romantiku a keď ho otočíte, tak do neho krásne dáte dlhé sviečky - napríklad pre použitie pri večery pre dvoch.

Prečo sú produkty značky Bambu tak fajn

Produkty Bambu majú minimalistický a moderný dizajn, ktorý ctí to najlepšie z bambusu. Bambus je dokonalý materiál - je ľahší a odolnejší ako drevo. Výroba má veľký podiel ručnej práce a dôraz je kladený na kvalitu a dlhodobé užívanie. Pri výrobe sa používajú iba kvalitné oleje, lepidlá na vodnej báze, prírodné povrchové úpravy (v prípade detskej rady z BIO rastlinných olejov) a dbajú na dôsledné spracovanie odpadových vôd. Mnohé produkty vôbec nepotrebujú lepidlo ani lak.

Všetky produkty sú podrobené intenzívnym záťažovým testom ako v spoločnosti samotnej tak aj nezávisle, aby mohli byť považované za úplne bezpečné pre použitie s potravinami, zvlášť pre deti. Všetky detské produkty sú testované podľa štandardov CPSC (Consumer Product Safety Council). Prirodzene bez ftalátov a BPA (Bisfenol-A).

Celý rad Bambu odporúčame ošetrovať prírodnými olejmi namiesto minerálnych, ktoré sú pôvodom z ropy. Neodporúčame umývať v umývačke ani používať v mikrovlnnej rúre.

Bambus je fantastický materiál

Bambus je právom považovaný za najekologickejší materiál pre priemyselnú výrobu. Môže rásť až o 100 cm denne a je plne obnoviteľnou surovinou. Použitý je len BIO bambus (certifikácia USDA Organic) z udržateľných zdrojov - bez pesticídov, hnojív a akýchkoľvek iných chemikálií. Ide o jedinú produktovú radu pomôcok do domácnosti na svete, ktorá je vyrobená z BIO bambusu. Certifikované zdroje podliehajú schváleniu a auditu IMO Switzerland.

Rozmery

  • priemer: 7 x 5,5 cm

Krajina pôvodu

  • Navrhnuté v USA.
  • Vyrobené v Číne.
  • Výrobca Bambu.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: