Je tu BRAIN SALE! Zľavy až 45%⁠ ! Nakupujte ZDE

Biologie lásky - Arthur Janov

Kód: 6452/203
Novinka Tip
Značka: Maitrea
€14,09
Skladom

V tejto knihe sa dozviete, ako nás v raných štádiách života ovplyvňuje rodičovská láska: ako formuje náš mozog a poznamenáva nás na zvyšok života. Čo v tejto knihe nenájdete, je klinická neurobiológie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biológia lásky - Arthur Janov

V tejto knihe sa dozviete, ako nás v raných štádiách života ovplyvňuje rodičovská láska: ako formuje náš mozog a poznamenáva nás na zvyšok života. Čo v tejto knihe nenájdete, je klinická neurobiológie. Revolučný objavy na poli výskumu ľudského mozgu si žiadajú, aby boli poznatky z odboru neurológie spojené s pozorovaniami z klinickej praxe a prezentované populárnou formou. Táto kniha je písaná pre laika, ktorý sa chce dozvedieť, ako pocity a emócie - to, čo nami "hýbe", keď cítime - ovplyvňujú náš život.

Počet stránok: 424

ISBN: 978-80-87249-42-0

Dr. Arthur Janov - c elosvětově uznávaný psychológ, ktorý získal svoje tituly BA a MSW na Kalifornskej univerzite v Los Angeles a Ph.D. v psychológiu na Claremont Graduate School, sa už viac ako tridsať rokov venuje revolučnému výskumu na poli psychoterapie. So svojou ženou France založil Inštitút primárnej terapie v Santa Monike a napísal 11 kníh, vrátane medzinárodného best-seller Prvotné výkrik. Je považovaný za otca "primárna terapia", metódy umožňujúce vyrovnať sa s Najskoršími, nevedomými traumami, ktorá skryto ovplyvňujú život väčšiny z nás. MAITREA vydala jeho knihy   Prvotné odtlačky, Biológia lásky   a   Primárne terapie.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: