NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Blight Sonická LED zubná kefka

Kód: 999911
Akcia
Značka: BLight
€81,05 –25 % €60,75
Skladom (>5 ks)

Zubná kefka pre žiarivejší úsmev a zdravšie ďasná s inovatívnou kombináciou sonickej a LED technológie a extra jemnými štetinkami. Pre intenzívnu a zároveň jemnú starostlivosť.

Kombinácia 31 000 sonických pohybov za minútu spolu so 6timi LED diódami zaistí dokonalú čistotu. Odstráni až 20x viac povlaku ako manuálna zubná kefka.  Sonický pohyb je úplne šetrný k zubnej sklovine a čistí zuby tým najzdravším spôsobom. Behom 2 minút čistenia vykoná kefka 62 000 pohybov, čo je rovnaké číslo, ktorého dosiahnete po 2 mesiacoch čistenia bežnou kefkou.

LED technológia vytvára modré svetlo, ktoré má bieliaci a dezinfekčný charakter a pomáha tak odstrániť batérie aj v horšie prístupných miestach.

Kefka má 4 rôzne režimy čistenia: čistenie, bielenie, lesk, režim ďasná a je vybavený funkciou inteligentného časovača a signalizácie intervalov.

Vďaka Li-ion batérií vydrží na jedno nabitie 15 dní používania a až 4 týždne v pohotovostnom stave.

Stupeň ochrany proti vlhkosti: IPX7.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Blight Sonická LED zubná kefka

Rozdiel spoznáte už po prvých pár sekundách. Vysokofrekvenčné stieranie efektívne odstraňuje zubný povlak a masíruje ďasná. 31 000 pohybov za minútu mechanicky rozruší povlak a tlaková vlna vytvorená vodou spolu s mikrobublinky preniká do ťažko dostupných miest, kde odstraňuje začínajúci zubný kameň, povlak a baktérie.

Extra jemné štetiny Dupoint svojím zaobleným tvarom presne kopírujú čistený povrch a dokonale priľnú k zubom, rovnako tak ako sa dostanú do všetkých medzizubných priestorov. Vďaka svojmu tvaru sú extra šetrné v starostlivosti o vaše ďasná, ktoré masírujú a tým podporujú ich prekrvenie, ktoré je dôležité pre správny prísun živín a odvod odpadových látok. Takto aktívne napomáhajú ich zdraviu.

Štetiny sa samy pripomenú, ak potrebujú vymeniť a to zmenou svojej farby.

p1788752
p1788809

LED technológia

Modré svetlo pomáha odstraňovať baktérie vďaka svojmu dezinfekčnému  (1), (2) charakteru. Zároveň bezpečne a bez vzniku tepla preniká k povrchu skloviny, kde pomáha odstraňovať žlté škvrny. Pre správny výsledok a maximálnu belosť odporúčame vyhnúť sa po čistení čaju, káve a pokrmom s výraznými farbivami, ako sú napríklad čučoriedky.

TIP: vyskúšajte spolu s bieliaci pastou na prírodnej báze.

Inteligentný časovač

Jednotlivé režimy čistenia sú navrhnuté tak, že vždy bežia dve minúty, ktoré sú rozdelené na 4 bloky po 30tich sekundách. Tieto bloky sú oddelené krátkou pauzou v činnosti kefky.

Režimy čistenia

 • Čistenie: Základný režim kefky. Počas dvoch minút odstráni zubný povlak s vynikajúcou účinnosťou. Ak budete využívať iba jeden režim, vyberte tento.
 • Bielenie: Kefka pracuje o niečo silnejšie, aby bol schopný odstrániť povrchové škvrny na zuboch spôsobené kávou, čajom a pod.
 • Lesk: Zvyšuje lesk povrchu zubov. Tento režim tiež prispieva k belosti zubov a je vhodné ho používať k dodatočnému dočistenie rezákov.
 • Ďasná: V prípade zvýšenej citlivosti zubov či ďasien, alebo ak sú pre vás zo štartu sonické vibrácie príliš silné, prejdite na režim ďasná. V tomto režime je kefka k vašim zubom a ďasnám jemnejší vďaka nižšej intenzite vibrácií. Tento režim je vhodný aj pre nositeľov zubných strojčekov a zubných náhrad.

Kefka si pamätá naposledy zvolený režim a ten sa tak stáva východiskovým režimom nastavenia, ak nedôjde k jeho zmene.

p1788750
p1788842

Základné vlastnosti

 • Kombinácia sonickej a LED technológie.
 • 31 000 pohybov za minútu.
 • 4 režimy použitia.
 • Kapacita lítiovej batérie: 1000 mAh.
 • Stupeň ochrany proti vlhkosti: IPX7.
 • Certifikáty: BSCI, BPA FREE, MSDS, CE, EMC, FCC.

Nabíjanie

 • Pred prvým použitím nabite na maximum.
 • Nabíjajte priamo zo siete 230 V.
 • Po plnom nabití svieti dióda červeno - odstránili sme modré a biele diódy kvôli ochrane cirkadiánneho rytmu.
 • Plné nabitie za 12 hodín.
 • Výdrž až 15 dní používania.

Obsah balenia

 • Sonická kefka, 2x hlavica, dokovacia stanica (napojenie do USB), návod. USB adaptér nie je súčasťou balenia.

Zdroje:

1. AHMED, Imran. Recent Patents on Light-Based Anti-Infective Approaches [online]. [cit. 2021-8-13]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29119936/

2.CABRAL, João. Blue Light Disinfection in Hospital Infection Control: Advantages, Drawbacks, and Pitfalls [online]. [cit. 2021-8-13]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31067733/

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: