Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

BOTANICO - bath bombs (šumivé kúpeľové guľe) - Archangelika lekárska, 12 ks

Kód: 98548
€18,15
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Archangelika, čiže anjelská bylina zlepšuje celkový metabolizmus a podporuje potenie, tým sa celkovo prečistí organizmus a póry pokožky, dá  savyužiť ako na kožu, tak i na kĺby a svaly, pôsobí tiež protikŕčovo, močopudne, zlepšuje odkašliavanie a podporuje chuť do jedla. V kozmetike využívame jej schopnosť zlepšiť metabolizmus a podporovať hydratáciu pokožky.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

BOTANICO - Bath Bombs (šumivé kúpeľové gule) - Archangelika lekárska, 12 ks

Archangelika, čiže anjelská bylina zlepšuje celkový metabolizmus a podporuje potenie, tým sa celkovo prečistí organizmus a póry pokožky, dá sa využiť ako na kožu, tak i na kĺby a svaly, pôsobí tiež protikŕčovo, močopudne, zlepšuje odkašliavanie a podporuje chuť do jedla. V kozmetike využívame jej schopnosť zlepšiť metabolizmus a podporovať hydratáciu pokožky.

Kúpeľová prísada pre relaxáciu.

Použitie

Vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody vo vani s požadovanou teplotou. Kúpeľová guľa prešumí pripravovaný kúpeľ, tým ho prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožku. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé pri zápalových ochoreniach kože, napr. na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalšie účinky má obsiahnuté éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie

Natrium hydrogen carbonicum, Olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

Obsah balenia

12 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: