Novinka! BrainMax Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu! Zakúpite TU

Čchi-kung pro nohy – Jednoduchá energetická cvičení na podporu zdravých nohou - Bernadett Gera

Kód: 6452/86
Akcia
Značka: Anag
€7,87 –25 %
24791 cchi kung pro nohy jednoducha energeticka cviceni na podporu zdravych nohou bernadett gera
€7,87 –25 % €5,89
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vďaka čínskej liečebnej metóde čchi-kungu môžete svojim nohám dopriať účinnú kúru. Postupy uvedené v tejto knihe, ktoré si ľahko a rýchlo osvojíte, majú pozitívny vplyv na celé telo i ducha. V chodidlách ostatne končí mnohé z tzv. Meridiánov, ktoré možno ako energetické kanály s použitím vhodných cvičenie cielene stimulovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čchi-kung pre nohy - Jednoduchá energetická cvičenia na podporu zdravých nôh - Bernadett Gera

Vďaka čínskej liečebnej metóde čchi-kungu môžete svojim nohám dopriať účinnú kúru. Postupy uvedené v tejto knihe, ktoré si ľahko a rýchlo osvojíte, majú pozitívny vplyv na celé telo i ducha. V chodidlách ostatne končí mnohé z tzv. Meridiánov, ktoré možno ako energetické kanály s použitím vhodných cvičenie cielene stimulovať. Zistíte, že vaša schopnosť koncentrácie narastá a rad ťažkostí, ako napríklad vysoký krvný tlak, prechladnutie, poruchy spánku a trávenia, sa naopak zmierňuje. Táto kniha nadväzuje na predchádzajúci titul Prstový čchi-kung. Názov pôvodnej knihy: The 21-Day Sugar Detox: Bust Sugar & Carb Cravings Naturally

Počet stránok: 88

väzba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-230-4

Bernadett Gera získala už v ranom detstve vzťah k východnej medicíne. Jej otec praktizoval ázijský bojový šport judo na olympijskej úrovni, po svojom odchode zo sveta medzinárodných pretekov ho vyučoval a k umeniu akupresúry, bojových umení a k základom tradičnej čínskej a tibetskej medicíny priviedol aj svoju dcéru. Bernadett Gera nechala spočiatku tieto vedomosti a znalosti odpočívať. Študovala technické vedy a potom pracovala u najväčšieho európskeho koncernu pôsobiaceho v leteckom a vesmírnom priemysle. Keď bolo jej matke diagnostikovaných pokročilé štádium rakoviny, Bernadett sa dôkladne a intenzívne zaoberala rôznymi možnosťami liečby, príčinami choroby a možnosťami uzdravenie. Prehĺbila svoje základné vedomosti o tradičných liečebných metódach rôznych kultúr, ktoré získala od otca, a absolvovala v tomto smere širší vzdelanie. Nakoniec sa prestala venovať odbore, ktorý pôvodne vyštudovala, a dnes pracuje ako učiteľka čchi-kungu a terapeutka.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: