Inteligentná žiarovka Blight LED, závit E14, 5,5 W, WiFi, APP, stmievateľná, farebná

Kód: 32571
Tip
Značka: BLight
€13,50 –9 % €12,25
Skladom (2 ks)

Chceli by ste sa budiť príjemne pozvoľným rozsvietením svetla miesto budíka? Nemyslieť každý večer na prepnutie svetiel do červenej farby pre podporu spánku. Mať na každú dennú dobu automaticky nastavené správne svetlo pre zlepšenie energie a mentálneho výkonu. A vlastne vôbec nepoužívať vypínače, pretože, keď prídete večer domov svetla sa automaticky rozsvietia alebo naopak zhasnú pri odchode. Správne nastavené svetlo v domácnosti, ktoré nastavíte s Blight žiarovkou je kľúčové pre kvalitný spánok, mentálny výkon, energiu či náladu.

S našou chytrou žiarovkou si nastavíte čokoľvek a odkiaľkoľvek. A to všetko bez prepojovacích zariadení a iných zložitostí. Naviac je súčasťou každého balenia diaľkový ovládač, takže ak by vám náhodou doma vypadla WI-FI nemusíte sa báť, že by ste osvetlenie v domácnosti nemohli ovládať. U vývoja Blight žiarovky sme mysleli na každú situáciu, ktorá by vás mohla stretnúť.

Upozornenie: Bohužiaľ u žiaroviek E14 nefunguje diaľkový ovládač. Tento problém riešime a vďaka tomu sú tieto žiarovky cenovo zvýhodnené. Stále ich však môžete ovládať prostredníctvom aplikácie TUYA vo vašom mobilnom telefóne.

 

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Múdra žiarovka Blight LED, závit E14, 5,5 W, WiFi, APP, stmievateľná, farebná, 2700 - 6500 K

Nastavte si svetelné rutiny pre spánok, prácu, čítanie alebo pre každý úsek dňa. S múdrou žiarovkou Blight nastavíte svetlo v domácnosti podľa najnovších vedeckých informáciách o vplyve svetla na zdravie. Vďaka intuitívnemu ovládaniu cez aplikáciu Tuya Smart, či ovládačom   a kompatibilitou s   Alexou   a   OK Google   vytvoríte vo vašom interiéri príjemnú atmosféru. Zobuďte sa každý deň svetlom vychádzajúceho slnka a pripravujte sa na spánok s pomaly zoslabujúcim červeným svetlom. Jasné svetlo cez deň pomáha k   vyššej bdelosti, podporuje pamäť a   kognitívne funkcie   a kalibruje cirkadiánny rytmus . Vďaka šikovným funkciám   môžete nastaviť napríklad   chytré stmievanie, pri ktorom žiarovka sama postupne prechádza zo studenej bielej farby na teplú bielu a neskôr na červenú farbu s pomaly znižujúcim sa jasom, čím   simuluje efekt zapadajúceho slnka. Vďaka správnemu svetlu môžete zvýšiť produkciu vlastného melatonínu   počas spánku a zlepšiť svoje zdravie. Ráno sa potom budete prebúdzať   oddýchnutí a s novou energiou.

Viac informácií nájdete v našom článku na blogu.

blight mudra ziarovka infografika brainmarket SK

Čo všetko sa dá s múdrou Blight žiarovkou nastaviť a automatizovať?

Múdru žiarovku Blight môžete ovládať buď cez Wi-Fi prostredníctvom vášho mobilného telefónu odkiaľkoľvek na svete alebo offline pomocou priloženého diaľkového ovládača.

Môžete nastaviť:

 1. Teplotu chromatickosti a intenzitu svetla.
 2. Farbu svetla.
 3. Vypnúť / Zapnúť.
 4. Prednastaviť scény napr. pre prácu.

Môžete automatizovať:

 1. Plán pre vstávanie a prebúdzanie.
 2. Svetelné rytmy pre každý denný časový úsek.
 3. Úloha pre ON / OFF v daný deň a čas.
 4. Rozsvietenie pri príchode či zhasnutí pri odchode.
 5. Nastavenie svetiel podľa počasia alebo východu a západu slnka.

blight wifi zarovka banner banner CZ V3 SK

Ako zlepšiť spánok úpravou farby a intenzity svetla?

Nastavte si plynulé znižovanie jasu a zmenu svetelného spektra. Minimálne 2h pred spaním prepnite svetlo do červeného módu, alebo nastavte si nastavte automaticky plán pre prepnutie do červenej. Tým budete simulovať prirodzené svetelné podmienky, ktoré nastávajú v podvečer v prírode a pri ktorých sme sa ako druh vyvinuli. Návratom do človeku prirodzenému svetelnému prostrediu dosiahnete hlbší spánok a zvýšite hladinu melatonínu, ktorý je zároveň jedným z najsilnejších antioxidantov v našom tele. Táto zmena sa teda prejaví aj na zlepšení imunity, zdravia a rannej energie.

Vďaka správnemu nastaveniu svetiel, elimináciou modrého svetla z displejov (napríklad aplikácií f.lux) a kvalitným zatienením okien môžete dosiahnuť prirodzené svetelné prostredie bez nutnosti nosiť okuliare blokujúce modré svetlo . Video návod na nastavenie červeného módu v iPhone a ďalšie zaujímavosti o melatoníne nájdete v našom článku.

TIP: pre blokáciu nežiaduceho modrého svetla z menších displejov a diód vyskúšajte fóliu blokujúcu modré svetlo .

Jednoduché ovládanie v aplikácii Tuya smart

zarovky_blight_wifi_SK

Ako múdru žiarovku Blight spárovať s aplikáciou?

Múdru žiarovku Blight môžete ovládať online pomocou Wi-Fi alebo offline pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia každej žiarovky. Takže aj v prípade, že by vám doma prestala ísť Wi-Fi, stále budete môcť ovládať osvetlenie prostredníctvom diaľkového ovládača. Tu je rýchly návod pre spárovanie žiarovky s aplikáciou Tuya. Podrobný návod nájdete tu .

 1. Nainštalujte si aplikáciu Tuya smart do vášho smartphonu. iOS k stiahnutiu tu . Android na stiahnutie tu . Zaregistrujte si svoj účet a overte mailom.
 2. Naskrutkujte múdru žiarovku Blight do závitu a potom 3x pomaly zapnite vypnite žiarovku vypínačom.
 3. Teraz vám začne žiarovka blikať. V aplikácii Tuya vám vybehne notifikácia, či chcete žiarovku pridať. Zvoľte GO TO ADD. Ak vám notifikácia nevybehla, vyberte hore vpravo oranžovú ikonu + a potom GO TO ADD.
 4. Vyčkajte pár sekúnd než sa žiarovka pridá a potom si môžete žiarovku premenovať a nastaviť.

blight_2700-6500 teplota chromaticnosti SK

srovnani_zarovka_spektrum_blight_rgb_chytra_zarovka_V4 SK

Technické údaje:

Typ svetelného zdroja: LED

Energetická trieda: A +

Pätica: E14

CRI: 84

Skladanie farieb: RGB

Teplota chromatickosti (K): 2700 * - 6500 K

Príkon: 5,5 W

Ovládanie: aplikácia Tuya Smart, diaľkové ovládanie

Pracuje s: Alexa, Ok Google

Wifi: 2,4 Ghz

Náhrada za: 40 W žiarovku

Navrhnuté v Česku, vyrobené v Číne.

Svietivosť: 470 Lm

Certifikáty: CE, RoHS

Napätie (V): 220 - 240 V

Bez obsahu ortuti.

Angolo: 180 °

Životnosť: 7 - 15 tisíc hodín

* Na balení je bohužiaľ chybne uvedená chromatickosť začínajúca na 3.000 K. Ospravedlňte prosím túto chybu. Správny údaj je od 2700 K do 6500 K.

Súčasť balenia: 1 ks žiarovka, 1 ks ovládač, návod.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domov
Typ: Žiarovka

Chytrá žárovka BLight LED, závit E27, 11 W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná - BrainMarket.cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: