20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Duo Magic PreWorkout

Kód: 3762
€51,09 –15 %
magicpreworkout
€51,09 –15 % €43,26
Skladom (> 5 ks)

BrainMax 3.0 Anabolic Dagger a BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto prichádza vo zvýhodnenej vianočnej ponuke preto, aby ste mohli sebe alebo svojim blízkym urobiť radosť a kúpiť účinné duo pre parádne tréningy plné prekonávaní svojich limitov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Duo Magic PreWorkout obsahuje 2 produkty:

 BrainMax 3.0 Anabolic Dagger

Prvý predtréningový anabolický optimizér, ktorý obsahuje aktívne látky pre optimalizáciu hladiny testosterónu (zinok¹), motivácie a energie (ženšen², tribulus³, rhodiola⁴). S príchuťou červeného pomaranča. Premení vaše tréningy na jazdu plnú prekonávaní vlastných limitov.                     Absolútny bestseller.

BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto

Nová verzia BrainMax 2.1 sa nelíši iba krabičkou a dizajnom, ale predovšetkým zložením. Do BM 2.1 sme pridali dve kľúčové zložky: gotu kolu a Alphu GPC, ktoré spolu s extraktom z bacopa tvoria triádu najefektívnejších nootropík. Nootropikum, ktorého zloženie bolo navrhnuté na základe posledných vedeckých poznatkov o fungovaní mozgu. Pripútajte sa! Aktívne látky obsiahnuté v BrainMax 2.1 premenia vaše obyčajné, priemerné pracovné alebo študijné dni na impozantnú jazdu plnú prekonávaní vlastných limitov.

Ako kombinovať Dagger a Neurohacker

BrainMax 2.1 NeuroHacker obsahuje najefektívnejší, človeku známy, prekurzor acetylcholínu - Alphu GPC. Ten má navyše bonus, že podľa mnohých vedeckých štúdií súčasne zvyšuje hladinu rastového hormónu na ďalšie 2-3 hodiny (obdobne ako injekčné aplikované peptidy).

 

Odporúčanie: 30 minút pred silovým, performance alebo hypertrofickým tréningom 2 tablety BrainMax 2.1 + 2 odmerky BrainMax 3.0 Anabolic Dagger. Toto je tá najzákladnejšia suplementácia, ktorú môžete pre dobro svojho tréningu zaradiť, a na rozdiel od klasických predtréningoviek neobsahuje stimulanty a tonu balastu, ale iba klinicky overené látky. 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: