Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg. Zakúpite: ZDE

Duo Magic PreWorkout

Kód: 3762
€47,63 –15 %
magicpreworkout
€47,63 –15 % €40,33
Skladom

BrainMax 3.0 Anabolic Dagger a BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto prichádza vo zvýhodnenej vianočnej ponuke, preto aby ste mohli sebe alebo svojim blízkym urobiť radosť a kúpiť účinné duo pre parádne tréningy plné prekonávaní svojich limitov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Duo Magic PreWorkout obsahuje 2 produkty:

 

BrainMax 3.0 Anabolic Dagger

Prvý pred tréningový anabolický optimizér, ktorý obsahuje aktívne látky pre optimalizáciu hladiny testosteronu (zinok1), motivácie a energie (ženšen2, tribulus3, rhodiola4). S príchuťou červeného pomaranča. Premení Vaše tréningy na jazdu plnú prekonávaní vlastných limitov.                     Absolútny bestseller.

BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto

Nová verzia Brainmax 2.1 sa nelíšia iba krabičkou a dizajnom, ale predovšetkým zložením. Do BM 2.1 sme pridali dve kľúčové zložky: Gotu kolu a Alphu GPC, ktoré spolu s extraktom z Bacopa tvoria triádu najefektívnejších nootropík. Nootropikum, ktorého zloženie bolo navrhnuté na základe posledných vedeckých poznatkov o fungovaní mozgu. Pripútajte sa! Aktívne látky obsiahnuté v Brainmax 2.1 premení vaše obyčajné, priemerné pracovné alebo študijné dni v impozantnej jazdu plnú prekonávaní vlastných limitov.

Ako kombinovať Dagger a Neurohacker

BrainMax 2.1 NeuroHacker obsahuje najefektívnejší človeku známy prekurzor acetylcholínu - Alphu GPC. Tá má navyše bonus, že podľa mnohých vedeckých štúdií súčasne zvyšuje hladinu rastového hormónu na ďalšie 2-3 hodiny (obdobne ako injekčné aplikované peptidy).

 

Odporúčanie: 30 minút pred silovým, performance alebo hypertrofickým tréningom 2 tablety Brainmax 2.1 + 2 odmerku Brainmax 3.0 Anabolic Dagger. Toto je tá najzakladanejšia suplementácia, ktorú môžete pre dobro svojho tréningu zaradiť a na rozdiel od klasických predtréningoviek neobsahuje stimulanty a tonu balastu, ale iba klinicky overené látky. 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 0.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: