Duo Muž z ocele

Kód: 3675
€57,13 –14 %
ManOfSteel
€57,13 –14 % €49
Skladom (> 5 ks)

BrainMax Testamento a BrainMax 3.0 Anabolic Dagger prichádza vo zvýhodnenej ponuke, preto aby ste mohli sebe alebo svojim blízkym urobiť radosť a zaobstarať účinné duo pre navýšenie hladiny test0sterónu, energie a sily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Duo Muž z ocele obsahuje 2 produkty:

BrainMax Testamento 120 tbl.

Nový doplnok stravy, ktorého zloženie je postavené na látkach, ktorých účinky na zvýšenie hladiny (zinok1, ashwaganda2) boli opakovane preukázané v najnovších štúdiách. Súčasná legislatíva nám však neumožňuje uvádzať účinky jednotlivých látok. Viac informácií o jednotlivých látkach a účinkoch na blogu risebyperformance.cz.

BrainMax 3.0 Anabolic Dagger

Prvý pred tréningový anabolický optimizér, ktorý obsahuje aktívne látky pre optimalizáciu hladiny (zinok1), motivácie a energie (ženšen2, tribulus3, rhodiola4). S príchuťou červeného pomaranča. Premení vaše tréningy na jazdu plnú prekonávaní vlastných limitov. Absolútny bestseller.

Rozdiel medzi Anabolic Dagger a Testamentom

BrainMax 3.0 Anabolic Dagger je viac na napumpovanie, motiváciu, energiu a hormonálnu optimalizáciu pre mužov aj ženy (vďaka obsahu zinku, ženšenu, tribulusu, rhodioly), kdežto nový BrainMax: Testamento je určený primárne pre zvyšovanie testosterónu pre mužov (vďaka zinku¹, ashwagande²).

Ako kombinovať Dagger a Testamento

Odporúčame v netréningových dňoch užívať TESTAMENTO, a v prípade tréningu pred tréningom DAGGER a večer pred spaním, potom ešte TESTAMENTO!

Oba produkty môžete, ale nemusíte kombinovať. Ani s jedným z nich už nemusíte súčasne užívať vitamín D3 ani zinok.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 0.66 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: