Vyskúšajte Blight Recovery belt. Riešenie bolestí a zápalov bez liekov a chémie. Zakúpite TU

ECOGENIC univerzálny čistiaci prostriedok s pomarančom, 1 l

Kód: 1402
€2,66
Skladom

ECOGENIC univerzálny čistiaci prostriedok vyčistí podlahy a povrchy, ako sú drevo, kameň, syntetika i laminát. Nie je potrebné ho oplachovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie:

% aniónové povrchovo aktívne látky, % neiónové povrchovo aktívne látky, % kyselina citrónová monohydrát, parfumy. VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. EUH 208 Obsahuje pomaranč sladký, extrakt.

Môže vyvolať alergickú reakciu.

Návod na prípravu:

Do vedra (cca 5 l) s teplou vodou pridajte 50 ml prípravku (viečko). Na odolné škvrny aplikujte vyššiu dávku.<span jsaction="agoMJf:PFBcW;usxOmf:aWLT7;jhKsnd:P7O7bd,F8DmGf;Q4AGo:Gm7gYd,qAKMYb;uFUCPb:pvnm0e,pfE8Hb,PFBcW;f56efd:d

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: