BRAIN FRIDAY: od piatku do nedele 15% ZĽAVA na všetky Brainmaxy a k tomu DOPRAVA ZADARMO! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

ECOVER Tekutý prací prostředek koncentrovaný, 1000 ml

Kód: 11159
€9,73
Skladom

Ekologický tekutý prací prostriedok Ecover. Bielizeň účinne vyperie a krásne prevonia. Vhodný aj pre citlivejšiu pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

ECOVER Tekutý prací prostriedok koncentrovaný

Ekologický tekutý prací prostriedok Ecover. Bielizeň účinne vyperie a krásne prevonia. Vhodný aj pre citlivejšiu pokožku.

Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálna. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Spoločnosť bola ocenená OSN za mimoriadne ekologickú prevádzku.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti s šetrnosťou voči životnému prostrediu.

Zloženie

5-15% neiónové a aniónové povrchovo aktívne látky, mydlo, <5% parfum (najmä éterické oleje z levandule, Linalool, Limonene). Ďalšie: voda, alkohol, citrát sodný, kyselina citrónová, denaturačné činidlo. NEBEZPEČENSTVO Obsahuje: Nátriumlaurylsulfát, Laureth-6 H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí. P305 + P351 + P338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P310 - Okamžite volajte lekára, TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM. P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Použitie

1 odmerka = 35 ml.

Pranie v práčke (4 - 5 kg): nalejte dávku do dávkovača práčky.

Pri znečistení:

  • mierne - 50 ml (mäkká voda),
  • viac - 70 ml (tvrdá voda).
  • pranie v práčke (6 - 8 kg): + 30 ml

Balenie

1000 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 1.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: