NOVINKA! BrainMax Iron Complex, železo bisglycinát! Viac: TU
Tajná zbraň žien! Beauty Bomb! Viac: TU
NOVINKA! BrainMax Pure Kolagen Kakao & MCT! Viac: TU

Four Sigmatic Lion's Mane Mushroom Coffee mix

Kód: 3932/10
€17,60
Produkt byl vyřazen
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Lion 's Mane, podobne ako ďalšie tzv. medicinálne huby, obsahuje niekoľko stoviek biologicky aktívnych látok, ktoré majú veľmi široké spektrum priaznivých účinkov na ľudské telo.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Four Sigmatic Lion's Mane Mushroom Coffee mix

Káva s medicínskymi hubami je výbornou kombináciou pre svoju chuť i účinky - káva samotná posilní mozgovú aktivitu a v kombinácii s koralovcom ježatým a koreňom rhodioly poskytne dokonalú duševnú pohodu v jedinom okamihu.

Kávu, ktorá je jeden z najrozšírenejších antioxidantov na svete, si teraz vychutnáte v jej úplne originálnom vylepšení. Môžete sa stále tešiť na chuť kávy, ktorá podporí produktivitu a povzbudí metabolizmus, ale vďaka pridaným sibírskym hubám vášmu telu poskytne niečo navyše.

4 mocné ingrediencie na vrecúško

1) 100 % káva Arabica

Táto prémiová instantná káva patrí k lahodne jemnej odrode 100 % Arabica, ktorá je pestovaná na sopečných pôdach juhovýchodnej Ázie. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach v tieni, bez použitia pesticídov. Po pražení a varení bôbov sa koncentruje odparením a na konci sa suší rozprašovaním do čistého instantného prášku.

Káva zatiaľ nie je certifikovaná ako bio, ale je testovaná výrobcami s výsledkom obsahu úplne nulových pesticídov. Neustále sú tiež vykonávané aj laboratórne testy na zistenie obsahu mykotoxínov, s cieľom zabezpečiť ich minimálne množstvo. Týmito procesmi sú získavané kvalitné produkty najvyššej kvality. Rozdiel od ostatných môžete jednoducho rozpoznať sami.

Dvojito extrahované medicinálne huby chaga a lion 's mane

Tzv. medicinálne (liečivé) huby, obsahujú niekoľko sto biologicky aktívnych látok, ktoré majú veľmi široké spektrum priaznivých účinkov na ľudské telo.

Asi najznámejšie z nich sú betaglukány, ktoré harmonizujú náš imunitný systém. Sú to látky, ktoré nájdete okrem iného aj v lekárni v sirupoch pre choré deti od jedného roku veku. Zaujímavé je, akým spôsobom pôsobia. Sami o sebe nemajú žiadne špecifické účinky, ale v imunitnom systéme človeka nájdu práve to správne miesto, kde len "pomôžu" bunkám k správnej funkcii. A to je skvelé, pretože vďaka tomu sú betaglukány veľmi bezpečné a ich užívania sa nemusia báť ani alergici. Ba práve naopak!

Vďaka obsahu betaglukánov, aj ďalších biologicky aktívnych látok, majú medicinálne huby priaznivé účinky na hladinu cholesterolu v krvi.

Niektoré medicinálne huby sú tradične používané vďaka svojej schopnosti zvyšovať odolnosť voči stresu.

2) Chaga

Je skvelým prostriedkom pre zahnanie únavy a dodanie nových síl. Huba bola použitá ako náhrada kávy počas druhej svetovej vojny vo Fínsku vďaka chuti a aromatickému profilu podobnému káve. A ešte predtým túto hubu preslávili obyvatelia sibírskej dediny, ktorí ju používali ako náhradu kávy a čaju a tešili sa vďaka nej neobvykle pevnému zdraviu.

3) Lion 's mane

Od ostatných medicinálnych húb sa líši hlavne svojím výnimočným účinkom na posilňovanie pozornosti a stimuláciu mentálnej aktivity.

4) Koreň rhodioly 

Koreň rhodioly je jedným z najsilnejších adaptogénov a je dobre známy pre svoje účinky na nervovú sústavu, stres a mozgové funkcie. Môže pomôcť zlepšiť sústredenie, pamäť a pozornosť.

Koreň rhodioly pochádza z divokých tibetských hôr a jeho vysoká vstrebateľnosť je zaistená extrakciou vo vode a alkohole.

Jednotlivé zložky sa v produkte báječne dopĺňajú svojimi účinkami a hrajú dohromady skvelú lahodnou chuťou.


Je jedno, či prehltnem kapsulu s rozomletou hubou, alebo vypijem nápoj s obsahom kvalitného extraktu?

Rozhodne to jedno nie je. Pre ľudské telo je totiž veľká časť hubových tkanív nestráviteľná. A preto, keď prehltneme prášok z rozomletej usušenej huby, nedokážeme z jej buniek vstrebať zďaleka všetky cenné účinné látky.

V extrakte sa naopak nachádzajú všetky priaznivo pôsobiace látky v ľahko stráviteľnej podobe. A aby ste z prírodnej huby získali naozaj všetky látky, nájdete v tomto instantnom nápoji dokonca dvojaký extrakt. Teda nielen látky rozpustné vo vode, ale aj všetky ostatné látky, ktoré sme získali extrakciou pomocou alkoholu (ten, samozrejme, v konečnom produkte obsiahnutý nie je vôbec).

Konečný výťažok z huby chaga obsahuje min. 30 % polysacharidov (15 % + beta-glukány) a 2 % triterpény. Práškové výťažky neobsahujú žiadne cukry, plnidlá ani nosiče.

Konečný výťažok z lion's mane je štandardizovaný na obsah 30 % polysacharidov (15 % + beta-glukány).

Ako ho užívať?

  • nasypať jedno vrecúško do 200 ml teplej vody alebo vmiešať do obľúbeného smoothie
  • kedykoľvek máte chuť si dať obľúbenú kávu, napríklad aj popoludní pre upokojenie stavu mysle
  • 2 vrecúška denne

Chutí ako káva. Neveríte? Skúste!

Zloženie v 1 vrecúšku (3 g)

Instantná káva, výťažok z huby korálovec ježovitý, výťažok z huby chaga, rhodiola

Nutričné hodnoty

V 1 vrecúšku,

t. j. v jednej dávke (2,5 g)

Energetická hodnota 0 kcal
tuky 0 g
bielkoviny 0 g
sacharidy 0 g
soľ  0 g

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Krajina pôvodu

Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: