NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Garden of Life Vitamín Code RAW D3, 5000 IU, 60 kapsúl

Kód: 97877
€25,10
Skladom (1 ks)

Vitamín D3 RAW spoločnosti Garden of Life je odlišný od ostatných vitamínov D, ktoré nájdete na trhu, pretože filozofia spoločnosti Garden of Life je založená na RAW organických, technologicky nespracovaných, nerafinovaných, doplnkov stravy, neobsahujúcich lepok, mlieko, spojivá a plnivá ale s obsahom probiotík a enzýmov.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Garden of Life Vitamín Code RAW D3, 5000 IU, 60 rastlinných kapsúl

Garden of Life dodáva kľúčový vitamín D3 v ľahko vstrebateľnej forme v rastlinných kapsuliach. Vitamín D je normálne získavaný zo stravy a produkovaný kožou, keď na ňu dopadá ultrafialové slnečné žiarenie. V strave sa však príliš hojne nevyskytuje a v zimnom období alebo pri použití opaľovacích krémov môže byť ťažké „nachytať“ dostatok slnečných lúčov.
Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, udržaniu normálneho stavu kostí a zubov a normálnej činnosti svalov. Okrem toho podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Vitamín D3 v kombinácii s vitamínom K2 možno tiež nájsť v BrainMax Vitamín D3 & K2 , D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg, alebo samostatne v BrainMax Vitamín D3 5000 IU.

Vitamín D3 RAW je odlišný od ostatných vitamínov D, ktoré nájdete na trhu, pretože filozofia spoločnosti Garden of Life je založená na RAW organických, technologicky nespracovaných, nerafinovaných, výživových doplnkov, neobsahujúcich lepok, mlieko, spojivá ani plnivá ale s obsahom probiotík a enzýmov.

  • Prispieva k normálnej funkcií imunitného systému.
  • Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí.
  • Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov.
  • Prispieva k udržaniu normálneho stavu zubov.
  • Podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu a podporuje udržanie normálnej hladiny vápnika v krvi.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu týždenne s jedlom alebo podľa pokynov kvalifikovaného lekára. Je možné kapsulu otvoriť a obsah zmiešať s vodou či džúsom. Nie je určené pre deti.

(Dávkovanie podľa slovenskej legislatívy sa líši od dávkovania odporúčaného výrobcom. Každá kapsula obsahuje vysokú dávku vitamínu D, ktorý sa v tele ukladá. Predávkovanie vitamínom D môže spôsobiť zdravotné komplikácie ako hyperkalcémiu. Počas užívania odporúčame spoluprácu s lekárom a pravidelné sledovanie hladiny vitamínu D v tele , prípadne sérové hladiny vápnika.)  

Výživové hodnoty
Veľkosť porcie: 1 kapsula
Počet porcií:   60
Množstvo na porciu % Denná hodnota
Vitamín D3 (ako D3) 125 mcg 1250%
High Omega-9 , Chlorela s rozrušenou bunkovou stenou
250 mg +
RAW Organické zložka - ovocie a zelenina
Organické jablko (ovocie), Organické repy (koreň), Organické brokolice (stonka a kvet), Organická mrkva (koreň), Organický špenát (list), Organické paradajka (ovocie), Organické jahody (ovocie), Čerešne z organických listov (ovocie)), organické černice (ovocie), organické zelenej papriky (ovocie), organické brusičské klíčky (list), organické čučoriedky (ovocie), organický zázvor (koreň), organický cesnak (cibuľa), organická zelená cibuľa, organická malina ovocie), organická petržlen (list), organický karfiol (kvet a stonka), organická červená kapusta (list), organický kale (list), organická uhorka (tekvica), organický zeler (stonka), organická špargľa (kvet a stonka)
150 mg +
Probiotiká a enzýmy
Lipasová zmes surovej probiotickej a enzýmovej proteázy, proteáza, aspergillopepsín, beta-glukanáza, celulasa, bromelaín, fytáza, laktáza, papaín, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus] 5
60 mg +
+ Denná hodnota nebola stanovená.


Ďalšie ingrediencie

Rastlinná celulóza (kapsula), organická ryža. Neobsahuje prísady, umelé farbivá ani konzervanty.

Upozornenie

Rovnako ako pri akomkoľvek doplnku výživy sa pred použitím tohto produktu poraďte so svojím lekárom. Obzvlášť pokiaľ pravidelne užívate lieky alebo ste pod iným lekárskym dohľadom. 
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade a suchu. Nepoužívajte, ak je bezpečnostná pečať poškodená alebo chýba.

Balenie

60 rastlinných kapsúl

Krajina pôvodu

USA

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.205 kg
Balenie: 60 kapslí
Krajina pôvodu: US

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: