Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg. Zakúpite: ZDE

Go Berkey Kit - na cesty

Kód: 9961
Novinka
Značka: Berkey
€175,37
Skladom

Úplne nový Go Berkey Kit je určený pre turistiku, kempovanie a cestovanie po celom svete. Je zhotovený z vysoko leštenej nerezovej ocele a je dodávaný s jedným vodným filtrom Black Berkey a jedným Šport Berkey - prenosný vodný filter v plastovej fľaši.

Detailné informácie

Podrobný popis

Go Berkey Kit - na cesty

Go Berkey Kit je ľahký, ľahko   prenosný a ideálne pre aktívnych ľudí na cestách.   Zostavíte ho v priebehu niekoľkých minút bez použitia, náradie, elektriny, tlaku vody, alebo inštalatérske práce. veľmi   ľahko sa ovláda, čistí a udržiava. Jedná sa o   najmenší filtračné zariadenie Berkey   s jednou filtračnou vložkou Black Berkey. Objem komory je 0,95 l.
Súčasťou sady je:
  • 1 nerezové zariadenie Go Berkey
  • 1 filtračná vložka Black Berkey
  • 1 plastová fľaša Šport Berkey
  • 1 praktický prenosný vak na sadu
Tento výkonný systém vyčistí ako upravenou tak   neupravenú vodu   iz takých zdrojov, ako sú   jazerá, potoky a rybníky,   prípadne   vodu z verejných zdrojov   v krajinách, kde nie sú príliš prísne predpisy pre kvalitu pitnej vody.
Vodný filter Go Berkey®   odstraňuje vírusy,   patogénne   baktérie, cysty a   parazity a takisto zbavuje vodu   škodlivých chemických látok, ako sú herbicídy, pesticídy, prchavé organické zlúčeniny, organické rozpúšťadlá, radón 222 a trihalometány.

Filtráciou sa tiež eliminuje obsah hrdze, bahna, sedimentov, voda sa zbavuje nepríjemnej chuti a zápachu, rovnako ako zdravie   škodlivých ťažkých kovov   ako je   olovo a ortuť. Systém je tak výkonný, že dokáže odstrániť z vody i červené potravinárske farbivo, pričom   zachováva zdraviu prospešné minerály   potrebné pre vaše telo. Žiadny iný systém nedosahuje také účinnosti.

Ako odstrániť dusičnany z pitnej vody?

Dusičnany z vody možno úspešne odstrániť procesy ako prietok cez filter s iónovo-výmennou náplňou (anexom), destiláciou alebo reverzný osmózou.
Ohrev ani prevarení vody dusičnanmi neodstráni. Naopak, vďaka odparení časti vody môže ich koncentrácia dokonca ľahko vzrast. Dusičnany neodstráni ani žiadne mechanické filtre (teda ani filtračné systémy Berkey) alebo chemické dezinfekcia ako je chlórovanie.

V zbalenom stave a pre prevoz možno hornú komoru umiestniť do spodnej (výška je potom iba 25,4 cm). S jednou filtračnou vložkou Black Berkey systém prefiltruje   3,8 litrov vody za hodinu. *
* Výpočet prietoku vychádza z plnej hornej komory. S poklesom hladiny vody sa znižuje aj prietok.
* Všetky prípadné platené testy a rozbory vody v súvislosti s filtračnými systémami Berkey vykonanej zo strany kupujúceho si bez výnimky kupujúci objednáva a hradí na vlastný účet. Kupujúcemu nevzniká nárok na náhradu nákladov za tieto vykonané testy a rozbory a to ani v prípade, keď kupujúci platne odstúpi od kúpnej zmluvy a bude mu vrátená plná výška kúpnej ceny.

Výhody filtračných vložiek Black Berkey ™

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ
Nie je nutné kupovať drahé filtre na jedno použitie. Filtračné vložky Black Berkey ™ možno čistiť!
Ak sa zníži prietok filtrovanej vody, stačí očistiť filtračné vložky Black Berkey ™ pod tečúcou vodou pomocou hrubej časti hubky na riad, znova ich inštalovať a váš systém bude opäť pripravený filtrovať vodu. Každá filtračná vložka dokáže prefiltrovať viac ako 11 350 litrov vody (u dvoch valcov je to viac ako 22 700 litrov) a poskytovať vám niekoľko rokov čistú a zdravotne nezávadnú vodu.

TESTOVANIE ÚČINNOSTI
Vzhľadom k tomu, že filtračné vložky Black Berkey ™ sú tak účinné, že dokážu z vody odstrániť aj červené potravinárske farbivo, máte možnosť pravidelne testovať funkčnosť vášho systému. Odporúčame, aby ste tento test s červeným potravinárskym farbivom vykonali hneď po prvom zmontovanie filtračného systému. Rovnako odporúčame, aby ste vykonávali testovanie každé tri až šesť mesiacov a tiež v prípade, že vaše zariadenie nebolo nejakú dobu používané alebo predtým, ako je odveziete so sebou na cesty či do zahraničia, aby ste mali istotu, že správne funguje.
Filtračný systém Black Berkey ™ bol testovaný štátnymi laboratóriami s akreditáciou EPA a výsledky prekonali normy NSF / ANSI 53.

Obsah balenia:

  • nerezový filter Go Berkey
  • 1 ks filtračné vložky Black Berkey
  • primer Black Berkey
  • veko
  • fľašu Šport Berkey
  • obal

Kúpou tohto produktu automaticky prispejete na obnovu Beskýd!

vysadime_strom_wide_clanek_pro_mateje

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné filtre
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: