NOVINKA! Blight Smile - 100 % účinná, jednoduchá a bezpečná svetelná technológia bielenia zubov. Zakúpite TU

Hydrophil balzam na pery, 7 g

Kód: 3536
€5,80 –7 %
Hydrophil Balzám na rty 7g
€5,80 –7 % €5,41
Skladom (1 ks)

V jednoduchosti je krása a minimalizmus vládne svetu. V Hydrophil to dobre vedia, a preto pre nás namiešali jednoduchý a účinný balzam na pery. 100 % prírodný, láskavý, jemne voňavý a nevysušuje. Pre ženské i mužské pery ako stvorený!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrophil balzam na pery, 7 g

V jednoduchosti je krása a minimalizmus vládne svetu. V Hydrophil to dobre vedia, a preto pre nás namiešali jednoduchý a účinný balzam na pery. 100 % prírodný, láskavý, jemne voňavý a nevysušuje. Pre ženské i mužské pery ako stvorený!

Vďaka obsahu bambuckého a mandlového masla vaše pery hydratuje, premasťuje a chráni. Myslite na svoje pery a buďte v starostlivosti o ne hydro-usilovní, vyplatí sa to! :-)

Pri prvom kontakte s novým človekom sa pozeráme spravidla do očí a vnímame stisk ruky. Pery na nás však pôsobia, nech vedome alebo podvedome - z tvaru úst odčítame, ako sa druhý cíti, rozlišujeme druhy úsmevov. Skrátka im venujeme veľa pozornosti, spravidla u tých druhých.

A mali by sme im venovať aj veľa starostlivosti. Pery sa totiž ľahko vysušia - primárne teda potrebujeme dodržiavať pitný režim (mimochodom, suché až popraskané pery signalizujú, že pijeme málo) a tiež ich pravidelne natierať vhodnou kozmetikou.

Pery totiž, samozrejme, trpia v suchu, na slnku aj v mrazivom počasí. Preto používame balzamy, ktoré jednak vytvárajú ochranný film, jednak podporujú regeneračné a samohojivé procesy v tej jemnej pokožke, ktorú na perách máme. Jemné, hutné a primerane mastné prípravky sú to, čo majú pery rady. A presne tak to v Hydrophil namiešali!

Aké ingrediencie sa v kovovej dózičke skrývajú?

Bambucké maslo - hydratuje, premasťuje, chráni. Má protizápalové, zvláčňujúce a hydratačné účinky. A má prirodzené SPF 6, takže ľahko chráni pery pred slniečkom.

Mandlové maslo - bohaté na proteíny a vitamín E, zmäkčuje suchú pokožku.

Konopný olej - obľúbená súčasť balzamu na pery, účinky konope koncentrované v príjemnej voskovej hmote.

Pár tipov na záver!

  • Bozkávajte sa. To je najlepší balzam na pery.
  • Veľa pite! Napríklad z niektorej z ekologických fľaštičiek.
  • Občas si pery opeelingujte. Poslúži treba trocha trstinového cukru a masáž jedným prstom. Je to sladké a účinné!
  • Myslite na svoje pery a buďte v starostlivosti o ne hydro-usilovní, vyplatí sa to! :-)

Príbeh značky alebo prečo nás chalani z Hamburgu tak dostali

Moin Moin! To hovoria chlapci z Hydrophil hneď na úvod svojho webu. Tak teda Moin Moin, dobrý deň. Pozdrav bežný na severe Nemecka, ktoré už je blízko Dánsku a Frízskym ostrovom. A Christoph, Sebastian a Wanja a ich Hydrophil sú práve odtiaľto, z hanzového mesta Hamburg.

Voda ako hlavná téma

A v Hamburgu to všetko začalo! Chlapci mali najprv blog - blog o vode, pretože bez vody nie je život a je potrebné sa o ňu starať. A hovoriť o tom, že je potrebné sa o ňu starať! Ak vám to znie trochu zvláštne, že traja mladí chalani spolu písali blog na tému voda, zviedla ich dohromady práca v organizácii Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V., ktorá sa venuje práve všemožným vodným témam. V lete 2013 počas cyklovýletu začali tí traja vymýšľať, ako by sa dalo a či by sa dalo vyvíjať produkty, ktoré budú nielen vegánske, ale tiež ideálne 100 % šetrné k vode. Napríklad vyrábané s minimom vody a s minimálnym znečistením - takže pre vodu neutrálne (ostatne, o tom vypovedá aj názov firmy, Wasserneutral). Či už v rámci výroby, alebo v rámci recyklácie.

Išlo to rýchlo...

A vyšlo to rýchlejšie, ako čakali!  Ohlas bol obrovský. Už v septembri 2013 mali prvý výrobok - tričko. Vzápätí vymysleli neutrálne mydlo, bambusovú kefku, tašky... a potom sa začali špecializovať na W. A. S. H. (Water. Sanitation. Hygiene), teda na segment hygieny a starostlivosti o telo. Oblasť každodenného používania. Pretože, ako hovorí ich motto: "Urobiť každý deň o trochu lepší." Či už pre seba, pre okolie alebo pre celý svet. Ono je to koniec koncov prepojené.

Neutrálny pre vodu, vegánsky a fair

A tak v roku 2014, ešte v trojici, založili značku Hydrophil. Dnes už je ich šesť, majú stážistov a študentov na kratšie úväzky. Rastú do výšky aj šírky, ale pevne a neochvejne sa držia svojich zásad. A vodu milujú. Koniec koncov, "hydrophil", teda hydrofilný, znamená vodu priťahujúci, vodu milujúci.

Neutrálne pre vodu: Hydrophil používa iba materiály (vrátane farieb bez minerálnych olejov a pridania umelej chémie), ktoré sú čisto prírodné (napríklad bambus), a zároveň je možné ich recyklovať alebo skompostovať bez nebezpečenstva pre pitnú alebo spodnú vodu.

A čo farby? Asi dáva zmysel, že keď už si Hydrophil zakladá na 100 % čistote svojich výrobkov, nebude používať žiadne chemické farby. A je to tak. Spolupracujú s firmou AURO, ktorá sa už vyše 30 rokov venuje výrobe farieb z prírodných látok. Ich farby sú ľahko odbúrateľné, nezaťažujú životné prostredie a navyše sú, aspoň podľa nás, fakt pekné.

Vegánske: Všetky produkty, ktoré Hydrophil vyrába sú vegánske a, samozrejme, nie sú testované na zvieratách.

Fair: Férové pracovné podmienky a mzda - bez kompromisov. Hydrophil vyrába svoje bambusové výrobky v čínskom Lishui a tiež tam každý rok jazdia na kontrolu.

Zároveň spolupracujú s malými firmami v okolí Hamburgu, ktoré zdieľajú ich etické postoje. A aby to bolo fér úplne, tak 10 % zo zárobku venujú spomínanej Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V.

Veľké ciele, ktoré stoja za to nasledovať

"Našou túžbou je zvyšovať povedomie o udržateľnej spotrebe, férovej výrobe a ochrane životného prostredia", hovoria svorne. Preto (a nielen preto) si sami vyrábajú svoje produkty, aby mali istotu, že spĺňajú všetky kritériá.

Rozmery

5 x 2 cm

Hmotnosť

7 g

Podiel prírodných surovín

100 %

Krajina pôvodu

Nemecko

Zloženie

  • Butyrospermum Parkii (bambucké maslo)
  • Prunus Dulcis (mandľové maslo)
  • Cannabis Sativa Oil (konopný olej)

Dodatočné parametre

Kategória: Pery
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: