Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

Hydrophil bambusové puzdro na kefku

Kód: 4268
€7,21 –5 %
hydrophil bambusove pouzdro na kartacek
€7,21 –5 % €6,82
Skladom (3 ks)

Svoju obľúbenú zubnú kefku Hydrophil teraz môžete vziať kamkoľvek so sebou. S týmto praktickým a elegantným bambusovým puzdrom už nemusíte riešiť, kam ju v batohu či kabelke uložiť. Využijete ho na vašich cestách, či už vás vedú do práce, k zubárovi alebo na dovolenku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navrhnuté v Nemecku. Vyrobené zodpovedne v Číne. Hydrophil bambusové puzdro na kefku

Svoju obľúbenú zubnú kefku Hydrophil teraz môžete vziať kamkoľvek so sebou. S týmto praktickým a elegantným bambusovým puzdrom už nemusíte riešiť, kam ju v batohu či kabelke uložiť. Využijete ho na vašich cestách, či už vás vedú do práce, k zubárovi alebo na dovolenku. Puzdro vašu kefku ochráni a udrží v čistote. Vďaka otvorom proti vlhkosti kefka vyschne aj vtedy, ak ju nedáte do puzdra úplne suchú.

Je 100 % rozložiteľný, bez obsahu lakov a lepidiel. Puzdro je dodávané bez kefky. :-)

Príbeh značky alebo prečo nás chalani z Hamburgu tak dostali

Moin Moin! To hovoria chlapci z Hydrophil hneď na úvod svojho webu. Tak teda Moin Moin, dobrý deň. Pozdrav bežný na severe Nemecka, ktoré už je blízko Dánsku a Frízskym ostrovom. A Christoph, Sebastian a Wanja a ich Hydrophil sú práve odtiaľto, z hanzového mesta Hamburg.

Voda ako hlavná téma

A v Hamburgu to všetko začalo! Chlapci mali najprv blog - blog o vode, pretože bez vody nie je život a je potrebné sa o ňu starať. A hovoriť o tom, že je potrebné starať sa o ňu! Ak vám to znie trochu zvláštne, že traja mladí chalani spolu písali blog na tému voda, zviedla ich dohromady práca v organizácii Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V., ktorá sa venuje práve všemožným vodným témam. V lete 2013 počas cyklovýletu začali tí traja vymýšľať, ako by sa dalo, a či by sa dalo vyvíjať produkty, ktoré budú nielen vegánske, ale tiež, ideálne, 100 % šetrné k vode. Napríklad vyrábané s minimom vody a s minimálnym znečistením - takže pre vodu neutrálne (ostatne, o tom vypovedá aj názov firmy, Wasserneutral). Či už v rámci výroby, alebo v rámci recyklácie.

Išlo to rýchlo...

A vyšlo to rýchlejšie, ako čakali!  Ohlas bol obrovský. Už v septembri 2013 mali prvý výrobok - tričko. Vzápätí vymysleli neutrálne mydlo, bambusovú kefku, tašky... a potom sa začali špecializovať na W. A. S. H. (Water. Sanitation. Hygiene), teda na segment hygieny a starostlivosti o telo. Oblasť každodenného používania. Pretože, ako hovorí ich motto: "Urobiť každý deň o trochu lepší." Či už pre seba, pre okolie alebo pre celý svet. Ono je to koniec koncov prepojené.

Neutrálny pre vodu, vegánsky a fair

A tak v roku 2014, ešte v trojici, založili značku Hydrophil. Dnes ich je už šesť, majú stážistov a študentov na kratšie úväzky. Rastú do výšky aj šírky, ale pevne a neochvejne sa držia svojich zásad. A vodu milujú. Koniec koncov, "hydrophil", teda hydrofilný, znamená vodu priťahujúci, vodu milujúci.

Neutrálne pre vodu: Hydrophil používa iba materiály (vrátane farieb bez minerálnych olejov a pridania umelej chémie), ktoré sú čisto prírodné (napríklad bambus), a zároveň je možné ich recyklovať alebo skompostovať bez nebezpečenstva pre pitnú alebo spodnú vodu.

A čo farby? Asi dáva zmysel, že keď už si Hydrophil zakladá na 100 % čistote svojich výrobkov, nebude používať žiadne chemické farby. A je to tak. Spolupracujú s firmou AURO, ktorá sa už vyše 30 rokov venuje výrobe farieb z prírodných látok. Ich farby sú ľahko odbúrateľné, nezaťažujú životné prostredie, a navyše, sú, aspoň podľa nás, fakt pekné.

Vegánske: Všetky produkty, ktoré Hydrophil vyrába, sú vegánske a, samozrejme, nie sú testované na zvieratách.

Fair: Férové pracovné podmienky a mzda - bez kompromisov. Hydrophil vyrába svoje bambusové výrobky v čínskom Lishui a tiež tam každý rok jazdia na kontrolu. Zaujíma vás, ako to v továrni vyzerá? Chlapci pre vás pripravili video z návštevy:

Zároveň spolupracujú s malými firmami v okolí Hamburgu, ktoré zdieľajú ich etické postoje. A aby to bolo fér úplne, tak 10 % zo zárobku venujú spomínanej Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V ..

Veľké ciele, ktoré stoja za to nasledovať

"Našou túžbou je zvyšovať povedomie o udržateľnej spotrebe, férovej výrobe a ochrane životného prostredia", hovoria svorne. Preto (a nielen preto) si sami vyrábajú svoje produkty, aby mali istotu, že spĺňajú všetky kritériá.

Inými slovami: kázať vodu a vodu i piť. Hydrophil je transparentný a pravdivý, preto mu verí čoraz viac ľudí.

Rozmery

  • Dĺžka - 21 cm
  • Priemer - 2,8 cm

Materiál

  • Telo - udržateľne pestovaný bambus.

Krajina pôvodu

  • Navrhnuté v Nemecku.
  • Vyrobené zodpovedne v Číne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: