Brain Friday! Akčné ceny na desiatky obľúbených produktov! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

Hydrophil Bambusové pouzdro na kartáček

Kód: 4268
€7,04 –5 %
hydrophil bambusove pouzdro na kartacek
€7,04 –5 % €6,66
Skladom

Svoju obľúbenú zubnú kefku hydrophila teraz môžete vziať kamkoľvek so sebou. S týmto praktickým a elegantným bambusovým puzdrom už nemusíte riešiť, kam ho v batohu či kabelke uložiť. Využijete ho na vašich cestách, či už vás vedú do práce, k zubárovi alebo na dovolenku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navrhnuté v Nemecku.Vyrobené zodpovedne v Číne.Hydrophil Bambusové pouzdro na kefku

Svoj obľúbený zubná kefka hydrophila teraz môžete vziať kamkoľvek so sebou. S týmto praktickým a elegantným bambusovým puzdrom už nemusíte riešiť, kam ho v batohu či kabelke uložiť. Využijete ho na vašich cestách, či už vás vedú do práce, k zubárovi alebo na dovolenku. Puzdro váš kefka ochráni a udrží v čistote. Vďaka otvorom proti vlhkosti kefka vyschne aj vtedy, ak ho nedáte do puzdra úplne suchý.

Je 100% rozložiteľné, bez obsahu lakov a lepidiel. Puzdro je dodávané bez kefky. :-)

Príbeh značky alebo prečo nás chalani z Hamburgu tak dostali

Moin Moin! To hovoria chlapci z hydrophila hneď na úvod svojho webu. Tak teda Moine Moine, dobrý deň. Pozdrav bežný na severe Nemecka, ktoré už je blízko Dánsku a Friským ostrovom. A Christoph, Sebastian a Wanja a ich hydrophila sú práve odtiaľto, z hanzového mesta Hamburg.

Voda ako hlavná téma

A v Hamburgu to všetko začalo! Chlapci mali najprv blog - blog o vode, pretože bez vody nie je život a je potrebné sa o ňu starať. A hovoriť o tom, že je potrebné starať sa ! Ak vám to znie trochu zvláštne, že traja mladí chalani spolu písali blog na tému voda , zviedla ich dohromady práca v organizácii Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V., ktorá sa venuje práve všemožným vodným témam. V lete 2013 počas cyklovýletu začali tí traja vymýšľať, ako by sa dalo a či by sa dalo vyvíjať produkty, ktoré budú nielen vegánske, ale tiež ideálne 100% šetrné k vode. Napríklad vyrábané s minimom vody a s minimálnym znečistením - takže pre vodu neutrálne (vypovedá aj názov firmy, Wasserneutral). Či už v rámci výroby alebo v rámci recyklácie.

Išlo to rýchlo…

A vyšlo to! Rýchlejšie, ako čakali. Ohlas bol obrovský. Už v septembri 2013 mali prvý výrobok - tričko. Vzápätí vymysleli neutrálne mydlo, bambusovú kefku, tašky ... a potom sa začali špecializovať na W. A. S. H. (Water. Sanitation. Hygiene), teda na segment hygieny a starostlivosti o telo. Oblasť každodenného používania. Pretože, ako hovorí ich motto: "Urobiť každý deň o trochu lepší." Či už pre seba, pre okolie alebo pre celý svet. Ono je to koniec koncov prepojené.

Neutrálna pre vodu, vegánske a fair

A tak v roku 2014, ešte v troch, založili značku hydrophila. Dnes už je ich šesť, majú stážistov a študentov na kratšie úväzky. Rastú do výšky aj šírky, ale pevne a neochvejne sa drží svojich zásad. A vodu milujú. Koniec koncov, "hydrophila", teda hydrofilný, znamená vodu priťahujúcu, vodu milujúci.

Neutrálny pre vodu: hydrophila používa iba materiály (vrátane farieb bez minerálnych olejov a dodané umelé chémia), ktoré sú čisto prírodné (napríklad bambus) a zároveň je možné ich recyklovať alebo skompostovať bez nebezpečenstva pre pitnú alebo spodnú vodu.

A čo farby? Asi dáva zmysel, že keď už si hydrophila zakladá na 100% čistote svojich výrobkov, nebude používať žiadne chemické farby. A je to tak. Spolupracujú s firmou AURO, ktorá sa už vyše 30 rokov venuje výrobe farieb z prírodných látok. Ich farby sú ľahko odbúrateľné, nezaťažujú životné prostredie a navyše sú, aspoň podľa nás, fakt pekné.

Vegánske: Všetky produkty, ktoré hydrophila vyrába, sú vegánske a samozrejme nie sú testované na zvieratách.

Fair: Férové pracovné podmienky a mzda - bez kompromisov. Hydrophila vyrába svoje bambusové výrobky v čínskom Lishui a tiež tam každý rok jazdí na kontrolu. Zaujíma vás ako to v továrni vyzerá? Chlapci pre vás pripravili video z návštevy:

Zároveň spolupracujú s malými firmami v okolí Hamburgu, ktoré zdieľa ich etické postoje. A aby to bolo fér úplne, tak 10% z zárobku venujú spomínanej Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V ..

Veľké ciele, ktoré stoja za to nasledovať

"Našou túžbou je zvyšovať povedomie o udržateľnej spotrebe, férové výrobe a ochrana životného prostredia", hovoria svorne. Preto (a nielen preto) si sami vyrábajú svoje produkty, aby mali istotu, že spĺňajú všetky kritériá.

Inými slovami: kázať vodu a vodu i piť. Hydrophila je transparentný a pravdivý, preto mu verí čoraz viac ľudí.

Rozmery

  • Dĺžka - 21 cm
  • Priemer - 2,8 cm

Materiál

  • Telo - udržateľne pestovaný bambus

Krajina pôvodu

  • Navrhnuté v Nemecku.
  • Vyrobené zodpovedne v Číne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: