Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

Imunita Pack

Kód: 4028
€89,43
Skladom

Performance Epigenetic ComplexOPTI OMEGA-3 ORANGE 200 mlHealthForce Přírodní Vitamín CViridian Balanced Zinc Complex tvorí kvarteto doplnkov stravy pre ultimátne zvýšenie imunity a celkovej optimalizácii zdravia. Teraz ho môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Týmto balíčkom potešíte, alebo skôr uzdravíte každého muža alebo ženu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvarteto Imunita obsahuje 4 produkty:

 

Performance Epigenetic Complex - Kráľ Antioxidantov

Komplex preukázateľne najsilnejších antioxidantov, ktorý priaznivo pôsobí proti zápalovým reakciám (kurkumín). Zároveň priaznivo pôsobí proti zvýšenej črevnej priepustnosti (kukrumin). Možno odporučiť všetkým jedincom zameraným na zvyšovanie imunity a hľadajúcim cestu, ako účinne tlmiť zápaly. Epigenetiky je vhodný najmä v prípadoch, kedy chcete okrem potlačenie symptómov tiež vyriešiť príčinu problémov. Súčasná legislatíva nám umožňuje charakterizovať iba kurkumín.
 
Charakteristika kurkumínu:
 • Normálne trávenie
 • Normálna činnosť pečene
 • Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému
 • Imunitný systém - antioxidant
 • Normálny stav kĺbov a kostí
 • Normálna funkcia nervovej sústavy
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálny stav pokožky
 • Pôsobí protizápalovo
 • Duševná rovnováha
 • Kontrola zápalových reakcií

* Zdravotné tvrdenia z tzv. On hold zoznamu SZÚ

  OPTI OMEGA-3 ORANGE 200 ml

Je dlhodobo známe, že rybí olej účinne podporuje obehovú sústavu, pôsobí proti vysokému krvnému tlaku a je celkovou prevenciou pred vznikom srdcových ochorení. Jedná sa o prírodne najbohatší zdroj esenciálnych omega-3 mastných kyselín EPA a DHA, ktorým sú práve tieto unikátne účinky na zdravie prisudzované. Rybie tuky si v minulosti zaslúžili pozornosť vedcov vďaka Eskymákom, ktorí majú v strave vysoké množstvo kyselín EPA a DHA a súčasne netrpia žiadnymi obvyklými civilizačnými chorobami ako je mozgová mŕtvica, srdcový infarkt alebo diabetes 2. typu.

HealthForce Přírodní Vitamín C Acerola

HealthForce Prírodný Vitamín C Acerola Vitamín C je základným vitamínom, a pokiaľ ho užívame v izolovanej či syntetickej forme, zle sa vstrebáva, a dokonca môže mať nepriaznivý vplyv na naše zdravie. Syntetický vitamín C negatívne ovplyvňuje proces vylučovanie odpadových látok pečeňou a obličkami (dochádza k ich prekysľovaniu). Truly Natural Vitamín C je skutočne prírodným vitamínom C doplneným len prirodzene sa vyskytujúcimi látkami, ktorý je veľmi dobre vstrebateľným a netoxický (Zdroj: z plodov aceroly).                                                                                                                                                                Nedostatok vitamínu C v tele sa prejavuje napr. Zníženou pevnosťou cievnych stien predovšetkým u vlásočníc, čo vedie k zvýšenej krvácavosti (napr. Z nosa) alebo zníženie pevnosti väzivového aparátu zubov a s tým súvisiacim až vypadávaním zubov.

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné sety
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: