Je tu BRAIN SALE! Zľavy až 45%⁠ ! Nakupujte ZDE

Jarrow Formulas Quercetin, 500 mg, 100 rostlinných kapslí

Kód: 98942
Novinka Tip
€32,41
Skladom

Quercetin je flavonoid, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Je možné ho nájsť v celej rade druhov ovocia, zeleniny, listov alebo obilnín. Vyšší obsah quercetinu sa nachádza v červenej cibuli a keli kučeravej. Podieľa sa na znižovanie zápalovosť v tele, pomáha znižovať krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi a pomáha znižovať príznaky alergie a stresu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jarrow Formulas Quercetin, 500 mg, 100 rastlinných kapsúl

Quercetin je flavonoid, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti. Je možné ho nájsť v celej rade druhov ovocia, zeleniny, listov alebo obilnín. Vyšší obsah quercetinu sa nachádza v červenej cibuli a keli kučeravej. Podieľa sa na znižovanie zápalovosť v tele, pomáha znižovať krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi a pomáha znižovať príznaky alergie.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa pokynov kvalifikovaného zdravotníckeho pracovníka.

zloženie

Veľkosť dávky: 1 rastlinná kapsula
Balenie obsahuje 100 dávok
množstvo
v 1 dávke
% RHP *
Quercetin (z dihydrátu quercetinu)
500 mg ***
*% Dennej referenčnej hodnoty príjmu
*** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Upozornenie

Poraďte sa s lekárom pred použitím tohto produktu, ak sa snažíte otehotnieť, ste tehotná alebo dojčíte, máte menej ako 18 rokov alebo máte zdravotný stav (najmä ak užívate diklofenak);   ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, prestaňte používať.

Ďalší zložky

Vegetariánska kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza, voda), celulóza , stearan horečnatý (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý .

Obsah baleni: 100 rastlinných kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Ciele
Hmotnosť: 0.07 kg
Počet kapsúl: 100 rastlinných kapsúl
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac než 40 rokov evolúcie a práce viedlo k revolúcii v biohackingu, ktorá sa teraz dostáva aj k nám!

Značka Jarrow Formulas je Kalifornskou značkou najvyššej kvality. Bola založená v roku 1977 a v súčasnosti má svojich verných zákazníkov ako v USA, tak v Mexiku, Kanade, Anglicku, Francúzsku, Japonsku, Singapure, Číne a ďalších viac než 15tich krajinách a teraz novo vďaka BrainMarketu aj  v ČR a na Slovensku.

Jarrow Formulas spolupracuje s radou amerických univerzít na rozsiahlych vedeckých, a predovšetkým klinických štúdií s cieľom maximalizovať pozitívnu biologickú hodnotu svojich výrobkov, a tým aj spokojnosť tých najnáročnejších klientov, medzi ktorých sa radia aj poprední svetoví biohackeri. Filozofiou spoločnosti je podporovať prevratnú starostlivosť prostredníctvom výzkumu a vzdelania a s cieľom poskytnúť v oblasti biohackingu zatiaľ nepoznanú širokospektrálnu podporou svojimi jedinečnými produktmi. Viac v článku na blogu.