NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Vyzkoušejte zdravé snídaně v podobě granoly ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Jemný porod, jemné mateřství- Sarah J. Buckleyová

Kód: 6452/204
€19,50
Produkt byl vyřazen

Vo poznanie je sila a schopnosť rodiť je moc. Doktorka Sarah J. Buckleyová, medzinárodne uznávaná odborníčka na pôrody, dáva prostredníctvom tejto prelomovej zbierky esejí nastávajúcim rodičom mocný nástroj v podobe osvieteného prieskumu, čo o pôrode a starostlivosti o novorodenca hovoria staré múdrosti aj súčasný lekársky výskum.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Jemný pôrod, jemné mateřství- Sarah J. Buckleyová

Čitatelia získajú hlboké porozumenie fyziologickým procesom, ktoré sprevádzajú normálny pôrod, ktorý autorka nazýva "nenarušovaným pôrodom", a pochopí, o čo prídu, ak sa pôrodné proces zredukuje na lekársky zákrok.

Prvá časť knihy poskytuje detailnú analýzu medikalizácia v tehotenstve a pri rozhodovaní počas pôrodu (vrátane ultrazvuku, epidurálna anestézia, vyvolanie pôrodu a cisárskeho rezu) a ponúka jemnejšie alternatívy (vrátane nemedikalizovaného pôrodu, domáceho pôrodu a absencia aktívnej lekárskej asistencie počas tretej doby pôrodnej). Táto časť je prekladaná príbehy z autorkyných tehotenstva a pôrodu jej štyroch detí, ktoré sa všetky narodili doma. Druhá časť knihy preskúmava vedecké poznatky o pute medzi rodičom a dieťaťom, dojčenia a spánku dieťaťa a zároveň podporuje čitateľa, aby pri svojich prvých rozhodnutí v novej rodičovskej úlohe boli všímaví a počúvali.

Kniha   Jemný pôrod, jemné materstvo   stojí na starostlivom výskume, je preniknutá hlbokou ľudskosťou a napísaná kultivovaným jazykom. Pomáha premýšľavým matkám a otcom nadobudnúť vedomosti a získať dôveru v seba samej, svoje deti a veľkolepý tanec rodenia a výchovy detí.

Počet stránok: 459

Väzba: brožovaná

ISBN: 978-80-7500-164-1

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: