Novinka! BrainMax Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu! Zakúpite TU

Jungle Way - Skleněná láhev s polodrahokamy

Kód: 30447
Novinka Tip
Značka: Jungle Way
€39,52
Skladom (1 ks)

Dizajnová sklenená fľaša Jungle Way s polodrahokamami je nielen skvelým prostriedkom pre pripomenutie si, ako zásadnú úlohu v zdravom životnom štýle hrá hydratácie, ale zároveň dáva možnosť každému z nás, užitím kohútikovej vody, uľaviť planéte Zem od jednorazových plastov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jungle Way - Sklenená fľaša s polodrahokamami

Dizajnová sklenená fľaša Jungle Way s polodrahokamami je nielen skvelým prostriedkom pre pripomenutie si, ako zásadnú úlohu v zdravom životnom štýle hrá hydratácie, ale zároveň dáva možnosť každému z nás, užitím kohútikovej vody, uľaviť planéte Zem od jednorazových plastov, ktorých sa len v roku 2019 celosvetovo predalo viac než 480 miliárd kusov, rovnako tak ušetriť 99% oproti cene balenej vody. V dvojitom dne je mix polodrahokamov ruženín, ametyst, krištáľ a ónyx, ktoré aktívne pôsobia na vodu skrz vibrácie, aj keď sa jej fyzicky nedotýkajú. Vďaka ruženínu je voda detoxikačné a tkanivá prekrvujúce, krištáľ posilňuje imunitu, sexuálnu túžbu a nabíja ju pozitívnou energiou, ametyst ju urobí cievy čistiaci s pozitívnym vplyvom na psychiku či funkciu metabolizmu, ónyx skrz vodu podporí pozitívne myslenie. Aby sa do Vášho elixíru vytlačili vlastnosti všetkých kryštálov, je dobré nechať vodu vo fľaši aspoň 10 minút. Vyobrazenie symbolu posvätnej geometrie, kvetu života, ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody, ako dokázal Japonský vedec a lekár Masaru Emoto, má na ňu prirodzene harmonizujúce a očistné účinky. Majte základný zdroj života vždy pri sebe, dostatočným množstvom vody bude Vaše telo aj myseľ v stálej kondícii.

 • Sklenená fľaša s kvetom života
 • Vysoko odolné borosilikátové sklo
 • Viečka z nerezovej ocele
 • Dizajnové balenie + termoobal
 • Tromlovaný polodrahokamy najvyššej kvality
 • Vhodné do umývačky
 • Celkový objem 600 ml
 • Voda 480 ml
 • Kryštály 120 ml
 • Výška 24 cm
 • Priemer 5,5 cm
 • Navrhnuté v Českej republike

použitie

Možno využívať ako na studené, tak na teplé nápoje. Vďaka neoprénovému termoobale, ktoré je súčasťou balenia, navyše vo fľaši ľahko udržíte pôvodnú teplotu nápoja.

Fľaša možno umyť tak ručne, ako v umývačke - maximálne však na 45 stupňov, aby sa poškodila. Pri druhom variante je nutné odňať nerezová viečka, tesniace gumičky a kamene, ak sú súčasťou fľaše. Ak vaša umývačka nemá program na 45 stupňov, umývajte ručne, iba mäkkou časťou hubky. Pri umývaní prosím venujte špeciálnu pozornosť logu Jungle Way, ktoré umývajte obzvlášť šetrne, aby nedošlo k jeho poškodeniu (zmytí z fľaše).

obsah balenia

1 kus sklenené fľaše s polodrahokamami s objemom vody 480 ml + termoobal

Dodatočné parametre

Kategória: Pitie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: