STOP alergiám! Vyskúšajte našu novinku Brainmax Quercetin & Bromelaín! Nakupujte TU

Kiežby to naši čítali - Philippa Perry

Kód: 24440
Akcia
Značka: Jota
€11,68 –23 %
Kez by to nasi cetli
€11,68 –23 % €8,94
Skladom (4 ks)

Každý rodič si želá, aby jeho dieťa bolo šťastné, a nechce to pokaziť (tak ako to pokazili jeho rodičia!). Ale ako na to?

Detailné informácie

Podrobný popis

Kiež by to naši čítali - Philippa Perry

V tejto pútavej, chytrej a vrelej knihe vám skúsená psychoterapeutka Philippa Perry povie, na čom naozaj záleží a akému správaniu je dôležité sa vyhýbať - zásadné pre a proti v rodičovstve. Jej príbeh sa začína u rodičov samotných, pri tom, ako sa v minulosti utvárala a vyvíjala ich vlastná psychika - a ako toto všetko môže tiež ovplyvniť ich vlastné rodičovstvo. Namiesto toho, aby tvorila "dokonalý" plán, ponúka Phillipa farbistý pohľad na prvky, ktoré vedú k peknému vzťahu medzi dieťaťom a rodičom. Táto osviežujúca a neodsudzujúca kniha vám pomôže:

  • Pochopiť, ako výchova, ktorou ste ako deti prešli, môže ovplyvniť spôsob, ako vy vychovávate svoje vlastné dieťa.
  • Krotiť, vyjadriť, prijať a oceniť svoje vlastné city i city vašich detí.
  • Pochopiť, že správanie je len komunikácia.
  • Prelomiť negatívne vzorce a stále sa opakujúce chyby.

Kiež by to našu čítali - kniha, ktorá nehodnotí, ale múdro radí - je presne to, čo si každý rodič chce prečítať, a každé dieťa chce, aby už to urobili. Je to kniha o tom, aké vzťahy máme so svojimi deťmi, čo stojí v ceste dobrej komunikácii a čo ju môže zlepšiť. Pretože najdôležitejší vzťah je medzi rodičmi a deťmi. Napriek tomu sa môže pokaziť a môže byť veľmi ťažké ho znova vytvoriť.

Takmer každý rodič miluje svoje dieťa, ale vďaka sviežim, múdrym a rozumným radám a krokom z tejto knihy tiež zistíte, ako ste medzi sebou navzájom prepojení.

Názov pôvodnej knihy: Parents Had Read (and Your Children Will Be Glad That You Did)

Prekladateľ: Eva Slámová

Počet stránok: 272

Väzba: pevná

ISBN: 978-80-7565-626-1

 

Philippa Perry je britská psychoterapeutka venujúca sa psychoterapii už viac ako dvadsať rokov. Je tiež autorkou troch populárno-náučných kníh - okrem bestselleru Kiež by to našu čítali napísala knihu How to stay sane, ktorú časopis Economist označil za knihu roka, a grafický, populárno-náučný titul Couch Fiction. Pravidelne tiež prispieva do rôznych odborných i širšej verejnosti určených časopisov a moderovala aj niekoľko vysielaní The Culture Show v BBC Two. Je vydatá za umelca Graysona Perryho, s ktorým má dcéru, a spoločne žijú v Londýne.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: