Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

Kompostovateľné slamky Preserve 50 ks Červená

Kód: 3503
€10,34 –4 %
kompostovatelna brcka rozlozitelna preserve zelenadomacnost
€10,34 –4 % €9,97
Skladom

Kompostovateľná slamky vyrobená iba z rastlín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompostovateľné slamky Preserve - Červená

  • Úplne rozložiteľná slamky.
  • Kompostovateľné aj v domácom kompostére.
  • 50 ks v balení.
  • Červená farba.
  • Bez plastu, vosku alebo lepku.

 

Kompostovateľné slamky Preserve sú vyrobené výhradne z rastlín a to bez použitia GMO čiže geneticky nemodifikovaných surovín. Potom, čo doslúži, je môžete zkompostováním vrátiť Zem. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu môžete slamky bez obáv skompostovať aj vo svojom domácom kompostére - úplne sa rozloží bez akéhokoľvek negatívneho vplyvov.

Firme Preserve bola udelená certifikácia "B Corporation", ktorá definuje princípy moderného environmentálne a sociálne zodpovedného podnikania a združuje firmy a organizácie, ktoré tieto princípy ctí a plní. Skrz voľný trh tak chcú riešiť najaktuálnejšie problémy v sociálnej oblasti či v ochrane prírody. Dnes B Corp združuje cez 2.300 firiem vo viac ako 50 krajinách sveta.

Preserve vytvorili inovatívny projekt recyklácie plastov, ktorý združuje zodpovedného spotrebiteľa, predajca, značky a recyklačné firmy, aby spoločne šetrili drahocenné prírodné zdroje. V Spojených štátoch tak spolupracujú ako s výrobcami napríklad balenie od jogurtov, od ktorých si berú zvyšky polypropylénového plastu, ale tiež umožňujú ľuďom, aby im priamo poštou zasielali (alebo cez spolupracujúce obchodníkmi odovzdávali) už použité jogurtové tégliky a ďalšie produkty z PP # 5. Recyklovaný plast má dramaticky nižší vplyv na životné prostredie. V rámci tohto projektu sa vyrába aj holiace strojčeky, ktoré tiež nájdete u nás v obchode.

Krajina pôvodu

Vyrobené v USA

Balenie
50 ks

Obal
100% recyklovaný papierový kartón

Farba
červená

Dodatočné parametre

Kategória: Pitie
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: