NOVINKA! Blight Smile - 100 % účinná, jednoduchá a bezpečná svetelná technológia bielenia zubov. Zakúpite TU

Made Sustained Sada nerezových slamiek s kefkou (5 ks)

Kód: 3555
€13,06 –5 %
nerezove brcko na piti
€13,06 –5 % €12,40
Skladom (4 ks)

Už nikdy ani jednu jednorazovú plastovú slamku. Sada od Made Sustained obsahuje 2 rovné a 2 zahnuté slamky a k tomu rovno praktická kefka na ich čistenie. Slamky sú vyrobené v jednoduchom, krásnom dizajne, možno ich používať do aleluja, a samozrejme sa z nich do drinkov neuvoľňujú žiadne škodlivé látky ako ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A). Či už ste si obľúbili čerstvé džúsy, energetické smoothies, osviežujúci ľadový čaj alebo snáď aj niečo tvrdšie, nerezové slamky váš drink krásne doplnia. A vydržia vám večnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Made Sustained Sada nerezových slamiek s kefkou (5 ks)

Už nikdy ani jednu jednorazovú plastovú slamku. Sada od Made Sustained obsahuje 2 rovné a 2 zahnuté slamky a k tomu rovno praktická kefka na ich čistenie. Slamky sú vyrobené v jednoduchom, krásnom dizajne, možno ich používať do aleluja, a samozrejme sa z nich do drinkov neuvoľňujú žiadne škodlivé látky ako ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).
Či už ste si obľúbili čerstvé džúsy, energetické smoothies, osviežujúci ľadový čaj alebo snáď aj niečo tvrdšie, nerezové slamky váš drink krásne doplnia. A vydržia vám večnosť.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Zero waste
Hmotnosť: 0.4 kg
párty:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: