20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Made Sustained Skleněná lahev Knight (0,55 l)

Kód: 4836
€15,70 –5 %
made sustained sklenena lahev voda bambus
€15,70 –5 % €14,92
Skladom (> 5 ks)

Táto fľaša si vás získa svojím jedinečným minimalistickým dizajnom. Pre výrobu tejto fľaše bolo použité veľmi odolné borosilikátové sklo, takže sa môžete spoľahnúť, že vám vydrží veľmi veľmi dlho. Viečko z bambusu nie je len skvostný dizajnový prvok, ale aj skvele tesní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Made Sustained Sklenená fľaša Knight (0,55 l)

Koniec plastovým fľašiam na vodu. Z tejto fľaše sa vám do vášho nápoja neuvoľnia žiadne toxíny (ftaláty, bisfenol A). Zo skla sa do vody neuvoľňujú ani pachy či mikroplasty. 

Vyrobená z odolného boritokremičitého skla

Nemusíte mať obavy, že by ste fľašu niekde poškriabali či snáď rozbili. Táto fľaša je vyrobená z výnimočného borosilkátového skla, ktoré je odolného voči teplu aj pádom, ale zároveň ľahšie ako bežné sklo. Tento unikátny druh skla sa využíva v náročných odvetviach napr. vo farmácii. Sú totiž nielen teplotne, ale aj chemicky odolné.

Aj napriek tomu, že je boritokremičité sklo oveľa odolnejšie než bežné, je potrebné aj tak dávať pozor pri manipulácii s fľašou. Úplne nerozbitná, samozrejme, zase nie je. 

Zabudnite na vodu v plaste
Využijete ju na výlety do prírody, ale rovnako tak na dlhých cestách v aute. Vďaka absencii plastu si môžete byť istí, že to čo pijete je nekontaminovaná voda. Avšak za predpokladu, že máte doma nainštalovaný vodný filter.

Urobte niečo pre seba i pre planétu

Každý rok sa na našej planéte vyhodí cez 22 miliárd pet fliaš. Balená voda je niekoľkonásobne drahšia ako voda z kohútika a pritom sa cez petky vplyvom tepla môžu do vody uvoľňovať veľmi toxické látky ako bisfenol A alebo ftaláty, či mikroplasty. Takže kúpou tejto fľašky sa nepokúsite len o lepšiu planétu, ale aj o zlepšenie svojho zdravia.

Dodatočné parametre

Kategória: Zero waste
párty:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: