Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

MINI Aroma Difuzér

Kód: 6005
€31,46
Skladom

Praktický prenosný difuzér s ventilátorom, vhodný aj ako nočná lampička s voliteľnou farbou svetla. Nespornou výhodou tohto difúzora je vlastné nabíjacie batérie. Môžete ho premiestniť a zapnúť, kdekoľvek nezávisle na napájanie. Ďalšou výhodou je jeho kompaktná veľkosť a jednoduché použitie bez vody. Stačí len pár kvapiek éterického oleja na látkovú vložku.

Detailné informácie

Podrobný popis

MINI Aroma Difúzor

Malý prenosný difuzér je ideálny nielen na cesty, ale aj do detskej izby či na pracovný stôl. Obsahuje zabudovanú batériu, poháňajúci ventilátor, ktorý urýchľuje rozptyľovanie éterických olejov v ovzduší, oleje nezahrieva a udržuje tak ich konštantnú kvalitu. Vyberateľná filcová doštička k aplikácii éterických olejov vydrží podľa druhu olejov a početnosti použitie zhruba jeden mesiac. Štyri náhradné doštičky sú súčasťou balenia, ďalšie u nás ľahko zakúpite. Mini difuzér nabijete cez USB port počas troch hodín a bez napájania potom vydrží celých desať hodín. Jeho ďalšou výhodou je svetelné podfarbenie, takže výborne poslúži ako nočná lampička do detskej izby alebo do pracovne. Na výber máte zo siedmich rôznych farieb a mnohých vôní, presne podľa vašich prianí a potrieb. Na pracovný stôl vyskúšajte napríklad zmes éterických olejov, do detskej izby dobre poslúži Detská zmes. Užite si vašu voňavú lampičku, nech už ste kdekoľvek.

Použitie

Zložte ochranný kryt a na filcovou doštičkou nakvapkajte 8-10 kvapiek vybraného 100% prírodného éterického oleja alebo zmesi éterických olejov. Difuzér uzavrite a prístroj zapnite podľa návodu. Do difuzéra nepatria rastlinné oleje ani voda. Podrobný návod na použitie zariadenia je súčasťou difuzéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Difúzery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: