Novinka! Exkluzívna ceremoniálna Matcha tej najvyššej kvality! Zakúpite: ZDE

Mobake Motivační bambusový kartáček - "Zmením seba..." (extra soft)

Kód: 4274
Tip
Značka: Mobake
€4,74 –11 %
mobake motivacni bambusovy kartacek zmenim seba extra soft
€4,74 –11 % €4,22
Skladom

Mobake, to sú prvé bambusové kefky na trhu s vygravírovanými vzormi inšpirovanými lokálnymi tradíciami a zároveň motivačnými citátmi, ktoré vám pomôžu naštartovať každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mobake Motivačná bambusová kefka - "Zmením seba..." (extra soft)

Mobake, to sú prvé bambusové kefky na trhu s vygravírovanými vzormi inšpirovanými lokálnymi tradíciami a zároveň motivačnými citáty, ktoré vám pomôžu naštartovať každý deň.

Táto kefka obsahuje slovenské citát: "zmeníte seba - zmením svet.", Ktorý vám bude pripomínať, že svoj život máte v rukách jedine vy sami. Telo kefky je zdobené tradičným slovenským čičmianským vzorom.

Extra mäkké štetinky sú vyrobené z vysoko kvalitného DuPont vlákna a neobsahujú žiadne stopy ftalátov ani BPA. Kefka je výnimočný aj tým, že má najvyšší počet štetiniek medzi bambusovými kefky.

Telo je z udržateľne pestovaného bambusu, je opracované, hladké, padne dobre do ruky a navyše chráni ďasná pred podráždením.

Kefky sú balené v krabičke z recyklovaného papiera.

A budú mať pandy čo žrať?

Na bambusové kefky a ďalšie produkty Mobake sa používa odroda moso bambusové čiže Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), ktorú pandy nežerú. Pandy veľké, ktorých je vo voľnej prírode len asi 1.700 jedincov, sa živia predovšetkým odrodami Pseudosasa japonica (Bambus Metakem), Phyllostachys nigra (Čierny bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův). Rovnako tak pandy červené. Nemusíte teda mať obavy, že by ste brali pandám bambus od tlamiček.

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je právom považovaný za najekologickejšie materiál pre priemyselnú výrobu. V niektorých prípadoch môže rásť až o 100 cm denne (bežne však o niekoľko desiatok cm) a je plne obnoviteľnou surovinou. Pre jeho ošetrovanie sa nepoužívajú žiadne chemické pesticídy ani iné postreky, lebo bambus sám pri raste produkuje antibakteriálne látku zabraňujúcu výskyte škodcov.

Bambus pre kefky, puzdrá a slamky Mobake pochádza z voľne rastúcich travín z provincie Če-ťiang.

O značke Mobake

Značku Mobake založil na slovenskom Patrik Jakš. Jeden deň sa rozhodol, že už ďalej nebude len sedieť, ale že pomôže aj on. Jeho cieľom bolo prispieť k tomu, aby sa na svete produkovalo čo najmenej odpadu. A tým, že jeho veľkým záujmom je spiritualita, tak prišiel na to, že by mohol priviesť na svet bambusové kefky s motivačnými citáty a ďalšie bambusové produkty, ktoré jeho zámery spojí.

Toho odpadu len vďaka kefkám

Jeden človek za život spotrebuje veľa set zubných kefiek a vytvorí tak až niekoľko desiatok kilogramov plastového odpadu. V Česku sa recykluje len niečo vyše 60% plastového odpadu, zvyšok končí na skládkach alebo v spaľovniach. Len Praha je tak schopná za rok vyprodukovať niekoľko desiatok ton nerecykluje plastového odpadu iba zo zubných kefiek. Preto odporúčame používať nielen rozložiteľné kefky, ale napríklad aj bambusová slamky z obnoviteľných zdrojov - namiesto plastu z ropy.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: