Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

Mulieres Koncentrovaný univerzální čistič (1 l) - Bez vůně

Kód: 12974
€12,65
Skladom (3 ks)

Univerzálny čistič v   unikátnym obale z recyklovaného kartónu   je   z 99,97% prírodný   a svoj názov si naozaj zaslúži.   Upracete s ním totiž takmer čokoľvek:   podlahu, kúpeľňu aj záchod, rúru či gril, auto alebo okná, zvládne aj kuchynské plochy, ručné umývanie riadu a poslúži aj ako ochranca rastlín pred škodcami. A poteší aj vaše peňaženky.   Je totiž koncentrovaný a vystačí tak na mnoho upratovaní.   Pre svoje čisté zloženie je ideálnou voľbou   pre domácnosti s deťmi či alergikov.   oplýva   certifikáciou Natural Detergent made with Organic od ECOCERT,   čo je potvrdenie kvality, ktorá ani pri prírodných čistiacich prostriedkov nie je zďaleka bežná.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Mulieres Koncentrovaný univerzálny čistič (1 l) - Bez vône

Univerzálny čistič v   unikátnym obale z recyklovaného kartónu   je   z 99,97% prírodný   a svoj názov si naozaj zaslúži.   Upracete s ním totiž takmer čokoľvek:   podlahu, kúpeľňu aj záchod, rúru či gril, auto alebo okná, zvládne aj kuchynské plochy, ručné umývanie riadu a poslúži aj ako ochranca rastlín pred škodcami. A poteší aj vaše peňaženky.   Je totiž koncentrovaný a vystačí tak na mnoho upratovaní.   Pre svoje čisté zloženie je ideálnou voľbou   pre domácnosti s deťmi či alergikov.   oplýva   certifikáciou Natural Detergent made with Organic od ECOCERT,   čo je potvrdenie kvality, ktorá ani pri prírodných čistiacich prostriedkov nie je zďaleka bežná.

Kto šetrí, má Mulieres! Chytré dávkovanie a tipy na použitie

S multifunkčným čističom Mulieres uľavíte svojej peňaženke. Jakto? Je totiž koncentrovaný.   Jedna fľaša vám tak vydrží naozaj dlho a vy môžete cídit do aleluja.

 • Pucování podlahy alebo autá:   zmiešajte   1 plnej viečko (40 ml) čističe s 10 l vody.
 • Odstránenie tvrdohlavé špiny:   Do konzistencie pasty zmiešajte 1 viečko univerzálneho čističa so 4 lyžicami jedlej sódy. Použite napríklad na čistenie záchodov či kúpeľní. Ošetrený povrch následne opláchnite vodou.
 • Umývanie okien, pracovných plôch, kúpeľne či záchoda:   V fľaši s rozstrekovačom zmiešajte 1 viečko univerzálneho čističa s 0,5 l vody. Prípravok nastriekajte na znečistenú plochu a zotrite handričkou. Okná ešte následne opláchnite čistou alebo octovou vodou.
 • Ručné umývanie riadu, čistenie grilu alebo rúry:   Prípravok kvapnite rovno na hubku a pucujte. Alebo použite mix z predchádzajúceho bodu (umývanie okien) a striekajte priamo na riad.
 • Oplach ovocia a zeleniny:   Do misy s vodou vmiešajte lyžičku univerzálneho čističa. V roztoku umyte ovocie a zeleninu. Zbavíte je tak zvyškov nežiaducich látok, napríklad syntetických postrekov proti škodcom. Ovocie a zeleninu nezabudnite následne riadne opláchnuť studenou vodou.
 • Ochranca proti škodcom:   V fľaši s rozstrekovačom zmiešajte 1 viečko univerzálneho čističa s 0,5 l vody. Pridať môžete aj pol lyžičky kajenského korenia alebo škorice. Striekajte priamo na rastliny.

PS Nariedený koncentrát nemusíte spotrebovať na jedno použitie. Môžete ho mať pripravený v zriedenej podobe a používať opakovane. :-)

Odporúča Estónsky zväz pre alergikov

Prírodné univerzálny čistič bez vône od Mulieres   odporúča aj Estónsky zväz pre alergikov   (Estonian Allergy Federation). Potvrdzuje tým jeho bezpečnosť a vierohodnosť. Tento univerzálny čistič bez vône neobsahuje žiadne parfumácie, parabény, ropné deriváty, farbivá či iné látky, ktoré spôsobujú precitlivenosť.

Prečo vám Mulieres tak nadšene ponúkame?

 • Všetky prípravky sú z 99,97% prírodného složení.Nenajdete v nich žiadne škodlivé spodina ako parabény, ropné deriváty ani syntetické parfumy či farbivá.
 • Perfektne fungujú a navyše krásne vonia. Produkty sme vyskúšali vo svojich domácnostiach a nesklamali. Prací gél hravo likviduje aj odolné detské škvrny. A tu je zaujímavosť, čo poteší: Bielizeň po vypraní aj uschnutí naozaj pekne vonia, čo u prírodných pracích prostriedkov nie je pravidlom. :-)
 • Dostanú vás revolučným balením. Obaly vyrába z použitých recyklovaných kartónov. Oproti klasickému balenie ušetrí 70% plastu!
 • Vďaka vysokej koncentrácii šetrí nielen prírodu, ale aj vašu peňaženku. Hoci sa na prvý pohľad môžu prípravky zdať drahé, po prepočte na jednu prác dávku zistíte, že získate najvyššiu kvalitu za veľmi rozumnú cenu.
 • Svoje receptúry miešajú z tých najkvalitnejších surovín. Čistotu a bezpečnosť zloženie stráži uznávaný certifikát "Natural Detergent Made with Organic" od ECOCERT. A to je známka špičkovej kvality, ktoré ani niektoré ďalšie top značky ekodrogérie nedosahujú.
 • Všetky produkty sú v prírode rozložiteľné. Misia tejto značky sa netýka len čistých domácností. Svojimi produkty chcú šíriť aj lásku k prírode a inšpirovať k jej ochrane.
 • Vyvracia predsudky o ekologickom životnom štýle. Upratovanie a pranie s prípravkami Mulieres sú rovnako jednoduché ako s tými konvenčnými. Dokazujú tak, že človek, ktorý sa stará o planétu, nemusí stratiť svoje každodenné pohodlie.

Obal, čo sa rozloží! V eko-balenia je Mulieres jednička

Všimnete si to na prvý pohľad. Obaly produktov Mulieres sú iné. Vyrába je totiž z upcyklovaných kartónov. Z nich je tvorená vonkajšiu časť, ktorá je plne biodegradabilné. Vnútri kartónového obalu je recyklovateľný plastový sáčok s prípravkom.   Týmto spôsobom v Mulieres ušetrí až 70% plastu.   Kartónové obaly môžete po spotrebovaní produktu kompostovať alebo ďalej využiť.  
Napríklad takto: Prázdny obal rozrežte napoly a využite ako kvetináč k vysadeniu byliniek. :-)

Domácnosť zo škatuľky s dvoma prípravkami

Dokážete si predstaviť, že by vám k starostlivosti o domácnosť stačili iba dva prípravky? V Mulieres to zvládajú s ľahkosťou. Vytvorili dva produkty, prírodné univerzálny čistič a prírodné gél na pranie, ktoré zhrabnú do vrecka celý zástup fľaštičiek z poličiek bežných domácností. Dve fľaštičky. Viac nepotrebujete. Uvidíte. :-)

Účinná ingrediencie z babičkinho receptu - olivový olej

Pri hľadaní vhodných surovín zabrúsili v Mulieres hlboko do histórie prírodných čistiacich prípravkov. Zabudnuté tradičné metódy a prírodné ingrediencie vzkriesili, jednu po druhej je starostlivo skúmali a skúšali v rôznych kombináciách. Pri hľadaní narazili na mydlový recept z babičkinho šuplíku. objavili tak   skvelé čistiace schopnosti olivového oleja   a vsadili na ne pri výrobe svojich produktov. A urobili správne. Všetky produkty značky Mulieres   prešli testami v Technologické Univerzite v Talinu s vynikajúcim hodnotením účinnosti.

Žiadne umelé parfumy, príroda vonia najlepšie!

V Mulieres verí, že nie je nad vôňu prírody. A spoznáte to na prvý pričuchnutie. Všetky tri arómy vytvorili kombinácií   vysoko kvalitných esenciálnych olejov, ktoré povzbudzujú a vyrovnávajú zmysly. K upokojeniu od stresu ponúkajú vôňu ružovej záhrady, pocit sviežosti prinesie vôňa citrusov, pokoj navodí arómu severského lesa a pre alergickú pokožku odporúčajú rad bez parfumácie.

Certifikáty strážiaci kvalitu a šetrnosť

Certifikát Natural Detergent Made with Organic zaručuje:

 • Zloženie s minimálnym obsahom 95% prírodných ingrediencií;
 • pôvod minimálne   10% zložiek z ekologického poľnohospodárstva;
 • rozložiteľnosť a bezpečnosť   produktu pre prírodné prostredie;
 • výrobca sa musí preukazovať udržateľnou výrobou a minimalizáciou zbytočného odpadu pri distribúcii a balenie;
 • transparentnosť voči zákazníkom - vždy musí byť uvedené presné percento ingrediencií prírodného pôvodu a celkový vyčerpávajúci zoznam zloženia v stanovených kategóriách;
 • pravidelné audity - firmy prechádza každý rok alebo polrok prísnym znovu preverovaním od prvotných surovín, výrobného procesu, používaných technológií až po finálny produkt;
 • produkty nie sú testované na zvieratách.

Medzinárodne uznávaná ochranná známka Vegan Society zaručuje, že:

 • Produkt neobsahuje žiadne živočíšne zložky.
 • Prípravok nebol testovaný na zvieratách v žiadnej fáze svojej výroby.
 • Testované na zvieratách neboli ani žiadne ingrediencie, ktoré výrobok obsahuje.
 • Zaregistrujte produktu sa obnovuje každoročne na základe dôkladného preverenia plnenia štandardov ochrannej známky.

Neparfumovaný gél na pranie a prírodné univerzálny čistič bez parfumácie Mulieres   odporúča aj Estónsky zväz pre alergikov (Estonian Allergy Federation). Potvrdzuje tým ich bezpečnosť a vierohodnosť. Tieto prípravky neobsahujú žiadne parfumácie, parabény, ropné deriváty, farbivá či iné látky, ktoré spôsobujú precitlivenosť.

Prírodné prací gél Mulieres s vôňou ružovej záhrady navyše získal ocenenie ako   Najlepší nový eko / prírodný produkt v rámci Natural & Organic Awards Scandinavia 2016.

Najlepšia voľba pre rodiny s deťmi a pre alergikov

V Mulieres dbajú predovšetkým na kvalitné a bezpečné zloženie. Receptúru pracích gélov a univerzálnych čističov prispôsobili tak, aby bola   šetrná ik tej najcitlivejšej pokožke malých detí i alergikov. Účinnou čistiace zložkou v produktoch Mulieres je   kvalitný olivový olej. Skvele čistí, a navyše je veľmi šetrný pre pokožku. Pod viečkom týchto prípravkov nenájdete žiadne rizikové látky, ktoré sú bežné u konvenčných výrobkov tohto typu. Hravo sa vyhli tiež použitie umelých parfumu, tie nahradili   prírodnými esenciálnymi olejmi. Pre domácnosti s novorodenými bábätkami a alergikov je potom najlepšou voľbou ich rad bez parfumácie.

zloženie

30% voda, 5-15% olivové mydlo *, <5% kyselina citrónová, levanduľový extrakt, sorban draselný, benzoan sodný.

balenie

1 l

vôňa

bez vône

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: