Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg. Zakúpite: ZDE

MycoMedica - MycoCholest v optimálním složení, 120 želatinových kapslí

Kód: 98124
Novinka Tip
Značka: MycoMedica
€14,58
Skladom
Špeciálna kombinácia Shiitake a červenej fermentovanej ryže, bohaté na monacolinu
 • prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
 • obohatená o koenzým Q10 a rutín pre podporu účinku

Detailné informácie

Podrobný popis

MycoMedica - MycoCholest v optimálnom zložení

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť

Hlavnou zložkou produktu MycoCholest je   červená fermentovaná ryža, ktorá sa používa v tradičnej čínskej medicíne už po tisíce rokov. Červená ryža sa spracováva fermentáciou pomocou kvasiniek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na   monacolinu   (Zvlášť monacolinu K), ktorá   dokáže udržiavať správnu hladinu cholesterolu a triglyceridov   v organizme.

Pri výrobe sa používa výhradne červená fermentovaná ryža, ktorá sa   organicky pestuje a spracováva v USA. Všetka ich produkcia prechádza prísnym testovaním. Vďaka tomu máme istotu, že náš produkt neobsahuje   žiadne škodlivé látky   (Napr. Toxíny citrinin či nephrotoxin), čo býva častý problém čínskych producentov. Aby zostalo zachované celé spektrum účinných látok a zároveň sa zvýšil účinok produktu, používa sa extrakt červenej fermentovanej ryže s koncentráciou iba 0,6%.

MycoCholest ďalej obsahuje:

 • vitálny špongiu   shiitake,
 • koenzým Q10, ktorý je potrebné pri užívaní červenej fermentovanej ryže viac dopĺňať,
 • rutín   (Vitamín P).

shiitake   je veľmi bohatá na potrebné   esenciálne aminokyseliny, minerálne látky aj vitamíny skupiny B a tiež provitamín D2.

dávkovanie:

 • odporúčaná denná dávka je 2x denne 2 kapsule
 • tablety užívajte na lačno (min. 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodu alebo slabým čajom
Upozornenie
Produkt nie je určený pre deti a mladých do 18 rokov, pre tehotné a dojčiace. Nie je vhodný pre tých, ktorí podstúpili transplantáciu orgánov alebo operáciu v posledných šiestich mesiacoch. Nemalo by byť užívaný súbežne s liekmi na cholesterol. Neodporúčame počas užívania piť alkohol či požívať grapefruit. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Nobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Skladujte v tme a suchu.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

Zloženie v 1 kapsuli

 • prášok z červenej fermentovanej ryže, Monascus purpureus, 0,6% monacolinu K - 420 mg
 • Shiitake, húževnatec jedlý, Lentinula edodes, extrakt z plodnice 30% polysacharidov - 50mg
 • koenzým Q10 - 15mg
 • rutín - 15mg
 • pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov  

Dôraz na životné prostredie

Väčšina hubové suroviny od spoločnosti MycoMedica pochádza z Číny. Pre súdobú Čínu nie je často ekológia životného prostredia prioritou. Je preto ťažké, ale zároveň nevyhnutné, hľadať pre pestovanie vitálnych húb úplne čistú a priemyslom nedotknutú prírodu. MycoMedica používa predovšetkým huby pestované v provinciách Fujian, Anhui a Jiangxi, kde sú oblasti civilizácií prakticky nedotknuté.   Pesticídy, ťažké kovy, mikroorganizmy, plesne, rádioaktivita, to sú nebezpečenstvá, pred ktorými treba hubovú surovinu bezpodmienečne chrániť.

Testovanie v Agrolabu

Všetka hubová surovina, ktorá sa používa na výrobu hubových produktov, je pred spracovaním testovaná v nemeckej nezávislej laboratóriu Agrolab   na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov.   Tieto testy si môžete pozrieť tu , tu a tu .   Certificate of Analysis si môžete prezrieť   tu .

Klasické testy, ktoré vykonáva nemecký Agrolab, sme teraz rozšírili o testovaní na polycyklické aromatické uhľovodíky (PAHs), ktoré majú karcinogénne účinky, môžu ovplyvniť vývoj plodu a majú spojitosť aj s kardiovaskulárnymi chorobami. Pozri tu .

Finálny výroba našich produktov prebieha za najprísnejších hygienických podmienok v Českej republike. Pre výrobu používame štandardy   ISO 9001/2009, certifikované   HACCP   a systém kvality   IFS.

obsah balenia

120 želatínových kapsúl

Krajina pôvodu

USA

Dodatočné parametre

Kategória: Medicinálne huby
Hmotnosť: 0.15 kg
Krajina pôvodu: Česká republika
Počet kapsúl: 90 kapsúl
Počet kapsúl: 120 kapslí
Krajina pôvodu: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: