NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

MycoMedica - MycoClean v optimálním složení, 99g prášek

Kód: 23387
€16,15 –2 %
mycoclean vitalni.761696527
€16,15 –2 % €15,80
Skladom (2 ks)
Účinná kombinácia slzovky, citrónovníka, semienok lotosu a huby Maitake pre jednoduchú prípravu nápoja na posilnenie systému Pi (sleziny) a celkovú detoxikáciu. Doplňte svoju zdravú raňajkách.
 
Zmes MycoClean vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Lian Ren San.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

MycoMedica - MycoBalance v optimálnej koncentrácii

MycoClean   je vyváženou kombináciou hubových a bylinných extraktov, vytvorenú pre problémy súčasného človeka, ktorá vychádza z hlbokej múdrosti tradičnej čínskej medicíny. Táto kombinácia posilňuje Pi "slezinu" a tým posilňuje energiu Qi celého tela, odvádza z organizmu Shi (vlhkosť), Tan (hlien) a nadmernou Re (horúčosť), detoxikuje ho, harmonizuje psychiku, posilňuje SHEN (obličky) a FEI (pľúca) .

Čo teda presne oslabuje PI (slezinu)?

Je to nepravidelné stravovanie, prejedanie sa, nedostatok kvalitnej potravy, jednostrannosť pri výbere potravín, nadmerná konzumácia cukru, mliečnych produktov a bielej múky. Tiež prílišné premýšľania a nedostatok pohybu.

Raňajky sú pre slezinu veľmi dôležitá. Ako sa nám podarí "naštartovať" ráno trávenie, tak bude fungovať po celý deň. Čínska dietetika odporúča, aby raňajky bola teplá. Ideálne sú obilné kaše či polievky. Nevhodné sú naopak jogurty, sladkosti (rýchle cukry) či surové ovocie.

MycoClean   ako súčasť zdravých raňajok nám pomôže PI (slezinu) nielen posilniť, ale aj prečistiť celý organizmus.

Dominantné súčasťou zmesi je   Slzovka   čiže   Jóbove slzy. Slzovka je výborná pre posilnenie systému sleziny a odvedenie vlhkosti z organizmu. Dokáže organizmus prečistiť od rôznych škodlivín a toxínov.

Druhou súčasťou zmesi je   semeno lotosu ořechonosého, ktorý tiež spolu so slzovky posilňuje PI (slezinu) a harmonizuje vyprázdňovanie. Jeho dôležitou funkciou je posilňovanie SHEN (obličiek) a ich esencie. Slzovka pri dlhodobom užívaní SHEN (obličky) oslabuje. Jeho tretia funkciou je harmonizácia psychiky, preto je vhodný u nespavosťou, ľahkých depresií, výrazné stresovej záťaže ...

Tretia časť tvorí   Fo Shou, čo je druh citrónovníka zvaný   Budhovho ruka, ktorý reguluje pečeňové energiu Qi, často stagnovanou z nadmerných či sú vyjadrené emócií, podporuje trávenie, posilňuje slezinu a transformuje TAN (hlien).

Posledný, ale dôležitou časťou zmesi, je vitálna huba   Maitake   (Trsovnica lupeňovitá čiže   Grifola frondosa). Táto huba dokáže regulovať PI / WEI / GAN (my by sme povedali inzulínovú rezistenciu), a preto sa používa u metabolických problémov.

Z pohľadu čínskej medicíny:

 • posilňuje Qi PI (sleziny) a WEI (žalúdka)
 • harmonizuje pečeňové Qi
 • posilňuje SHEN (obličky) a ich esenciu
 • odvádza vlhkosť a škodliviny
 • transformuje TAN (hlien)
 • má funkciu An Shen (harmonizácia psychiky)

Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Lotos ořechonosý,   Nelumbo nucifera

 • duševné zdravie
Viac informácií nájdete vo verejne dostupných zdrojoch na internete, napr. Na www.cinskyherbar.cz.

dávkovanie:

 • 1 lyžička prášku na deň. Odmerajte prášok priloženou lyžičkou a rozmiešajte v 2 dcl vlažnej vody (deti od 3 do 15 rokov pol lyžičky denne). Ideálne užívať pol hodiny pred raňajkami. Pre zosilnenie účinku je možné piť tento nápoj 2-3x denne (vždy rozmiešať 1 lyžičku v 2 dcl vlažnej vody).
Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Produkty na týchto stránkach sú doplnky stravy. Nejedná sa o lieky a nemožno ich za predpísané lieky zamieňať.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Maitake, trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa, 30% extrakt - 150mg
 • Yi yi Ren, Slzovka obyčajná, Coix Lacryma, extrakt zo semien 5: 1 - 2100mg
 • Lian Zi, lotos ořechonosý, Nelumbo nucifera, extrakt zo semien 5: 1 - 900mg
 • Fo Shou, Budhovho ruka, Citri sarcodactylis, extrakt z plodu 5: 1 - 150mg
 • pomocné látky: bez pomocných látok, aditív a konzervantov

Dôraz na životné prostredie

Väčšina našej hubové suroviny pochádza z Číny. Pre súdobú Čínu nie je často ekológia životného prostredia prioritou. Je preto ťažké, ale zároveň nevyhnutné, hľadať pre pestovanie vitálnych húb úplne čistú a priemyslom nedotknutú prírodu. MycoMedica používa predovšetkým huby pestované v provinciách Fujian, Anhui a Jiangxi, kde sú oblasti civilizácií prakticky nedotknuté.   Pesticídy, ťažké kovy, mikroorganizmy, plesne, rádioaktivita, to sú nebezpečenstvá, pred ktorými treba hubovú surovinu bezpodmienečne chrániť.

Testovanie v Agrolabu

Všetka hubová surovina, ktorú používame na výrobu našich hubových produktov, je pred spracovaním testovaná v nemeckej nezávislej laboratóriu Agrolab   na viac ako 500 druhov známych ťažkých kovov, pesticídov a človeku nebezpečných mikroorganizmov.   Tieto testy si môžete pozrieť tu , tu a tu .   Certificate of Analysis si môžete prezrieť   tu .

Klasické testy, ktoré vykonáva nemecký Agrolab, sme teraz rozšírili o testovaní na polycyklické aromatické uhľovodíky (PAHs), ktoré majú karcinogénne účinky, môžu ovplyvniť vývoj plodu a majú spojitosť aj s kardiovaskulárnymi chorobami. Pozri tu .

Finálny výroba našich produktov prebieha za najprísnejších hygienických podmienok v Českej republike. Pre výrobu používame štandardy   ISO 9001/2009, certifikované   HACCP   a systém kvality   IFS.

Dodatočné parametre

Kategória: Medicinálne huby
Hmotnosť: 0.05 kg
Balenie: 99g prášok
Krajina pôvodu: Česká republika
Obsah: 99 g
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MB Avatar autora | 28.4.2021
Moja skúsenosť s týmto výrobkom je takáto: Asi po týždni užívania začalo mi byť nedobre, točila sa mi, aj veľmi ma bolela hlava, mala som závrate, až taký pocit, že idem omdlieť. Musela som si zobrať voľno v práci. Veľmi som sa zľakla a nevedela som čo sa deje. Prášok som brala ďalej...a bolo stále horšie, až jednu sobotu som si ho nedala, zabudla som - a príznaky boli trochu miernejšie. V nedeľu som si ho tiež nedala a príznaky boli ešte miernejšie, až napokon úplne prestali. Zostalo mi pol balenia, no na moju prosbu, či to môžem vrátiť, dostala som odmietavú odpoveď: "Veď ani do lekárne nemôžem vrátiť lieky, ktoré mi nesadnú. " Do lekárne nie, no sú miesta, kde je to možné, pretože im ide o spokojnosť zákazníka. Aby ho nestratili , ktorý možno s inými výrobkami bol spokojný. A tiež netvrdím, že je to zlý výrobok, no mne nesadol.