Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

NATU - Chlorella BIO prášek, 180g

Kód: 4796
€12,95 –7 %
chlorella bio prasek 180g (1)
€12,95 –7 % €12,05
Skladom

Táto sladkovodná jednobunková riasa vyniká nielen vysokým obsahom bielkovín (až 60 g / 100 g), ale aj vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov a chlorofylu. Obsahuje dokonca aj vitamín B12, ktorý často chýba v jedálničku vegetariánov. Pravidelným užívaním chlorelly získate energiu, vitalitu, imunitu, podporíte funkciu pečene, funkciu črevného traktu a podporíte očistné procesy tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

NATU Chlorella BIO prášok

 
Táto sladkovodná jednobunková riasa vyniká nielen vysokým obsahom bielkovín (až 60 g / 100 g), ale aj vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov a chlorofylu. Obsahuje dokonca aj vitamín B12, ktorý často chýba v jedálničku vegetariánov. Pravidelným užívaním chlorelly získate energiu, vitalitu, imunitu, podporíte funkciu pečene, funkciu črevného traktu a podporíte očistné procesy tela.Naša chlorella je v organickej BIO a RAW kvalite. Spracováva sa veľmi šetrným spôsobom, neobsahuje geneticky modifikované zložky GMO.
 

Chlorella pyrenoidosa

  • Vitalita - energia - tonus
  • Prirodzená obranyschopnosť
  • Imunita - energia
  • Normálne funkcie črevného traktu, mikrobiálne rovnováha
  • Antioxidant
  • Normálna činnosť pečene
  • Prirodzená obranyschopnosť
  • Prečistenie
  • Normálne trávenie a funkcie pečene, prečistenie

Balenie

180 g

Dávkovanie

 

½ -1 čajová lyžička (1-2 g) 3x denne. Prášok rozmiešajte vo vode, najlepšie v šejkri. Upozornenie: Kvôli oxidácii by chlorella nemala prísť do styku s kovom!
Chlorella má schopnosť na seba viazať ťažké kovy a následne ich vylučovať, preto neberte súčasne s chlorellou vitamín C, ktorý môže narušiť väzby a schopnosť chlorelly ťažké kovy na seba naviazať.

TIP
Vyskúšajte chlorellu v kombinácii s nemenej známou spirulinou alebo morskou riasou kelp. Skvele sa svojimi účinkami dopĺňajú a obohacujú navzájom. Tvorí spoločne veľmi zaujímavé spektrum chutí. Viac informácií a nákupný spiruliny a chlorelly si môžete prečítať.

Vedeli ste, že?

 

Chlorella sa dostáva v poslednej dobe do popredia vďaka svojim účinkom, ktoré sa pripisujú obsahu CGF (chlorella growth factor) -chlorellovému rastovému faktoru, ktorý izoloval japonský Dr. Fujimaki. Jedná sa o substanciu z peptidov a nukleových kyselín, ktorá má schopnosť regenerovať všetky bunky v tele. Najvyšší obsah CGF má práve naša Chlorella pyrenoidosa.

Krajina pôvodu

Čína

Zloženie

100% BIO chlorella prášok

Energetická hodnota 1568 kJ / 373 kcal
tuky 7,9 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
sacharidy 9,5 g
- z toho cukry 1,4 g
bílkoviny 60 g
vláknina 12,25 g
sůl 0,17 g

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.2 kg
Balenie: 180 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: