Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

Nutrisslim Chlorella Tablets - 125g

Kód: FA23064
€10,44
Skladom

Chlorella je jednobunková zelená riasa patriaci medzi najstaršie organizmy na planéte so schopnosťou fotosyntézy. Je veľmi cenená pre vysoký obsah bielkovín a celej rady ďalších živín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nutrisslim Chlorella Tablets

Chlorella je jednobunková zelená riasa patriaci medzi najstaršie organizmy na planéte so schopnosťou fotosyntézy. Pôvodne pochádza z Ázie a je veľmi cenená pre vysoký obsah bielkovín a celej rady ďalších živín. Po vysušení obsahuje 45% bielkovín, 20% tukov, 5% vlákniny a 10% vitamínov a minerálov. Pri dnešnej veľkoprodukcii sa pestuje vo veľkých okrúhlych rybníkoch, ktorých vody musí byť bohaté na minerály.

Spirulinu a chlorellu možno bez obáv konzumovať aj vo forme tabliet - majú prirodzenú schopnosť držať tvar, preto pri výrobe nemusí byť použitá žiadna spojiva.

Vhodné pre všetkých orientovaných na: 

  • Získanie silného antioxidantu (chlorella je najväčším zdrojom chlorofylu)
  • Získanie bohatého zdroje bielkovín
  • Získanie účinného probiotiká
  • Zvýšenie psychickej i fyzickej kondície

Balenie

125 g

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 12 až 40 tabliet denne (1 tableta zodpovedá 250 mg). Určené množstvo užívajte v niekoľkých dávkach v priebehu dňa, zapite vodou. Denná dávka 40 tabliet zodpovedá použitia 10 g chlorelly.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Vhodné pre vegánov. Krajina pôvodu: Čína.

Zloženie

Chlorella (Chlorella vulgaris) 250 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: