Vianoce sú za dverami! Mrknite do kategórie Vianoce, nakúpte a ušetrite TU

Nutrisslim MSM Powder 250g

Kód: 2590
€12,94
Skladom (2 ks)

MSM, čiže metyl-sulfonyl-metán je látka obsiahnutá v aminokyselinách, ktorá súvisí s tvorbou kolagénu, kreatínu a elastínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nutrisslim MSM Powder

MSM, čiže metyl-sulfonyl-metán je látka obsiahnutá v aminokyselinách, ktorá súvisí s tvorbou kolagénu, kreatínu a elastínu. MSM vedia v prírode rozštiepiť niektoré baktérie. Našťastie tiež niektoré z mikroorganizmov žijúcich v tráviacom trakte človeka vedia z organicky viazanej síry vytvoriť cennú aminokyselinu metionín (prípadne príbuzný cysteín) a ďalšie anorganické zlúčeniny síry. Podobnú reakciu vedia aj rastliny, preto metionín prirodzene nachádzame v malej miere i v nich.

Naopak človek si sám tieto aminokyseliny nevie vyrobiť, preto je odkázaný na ich príjem potravou. V prirodzenej strave je metionín obsiahnutý vedľa živočíšnych zdrojov hlavne v keli, karfiole, brokolici, šaláte, hnedých riasách, v cibuli a vo veľkej miere v cesnaku (to spoznáme aj podľa typickej vône surového cesnaku) a v ďalších.

Balenie

250g

Vhodné pre všetkých orientovaných na: 

  • pružnosť, silu a tvar svalov
  • odolnosť kostí a kĺbov
  • stav kože, vlasov a nechtov

Dávkovanie

Začnite množstvom ½ - 1 lyžička (do 3 g) a postupne prejdite na odporúčanú dennú dávku 3 - 6 g (1 - 2 čajové lyžičky). Rozmiešajte vo vašom obľúbenom čaji, džúse alebo vode.
 
Upozornenie
 
Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Krajina pôvodu: Čína. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Zloženie

Methylsulphonylmethan

 
Doplnok stravy. MSM – Methylsulphonylmethan v prášku. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: