Novinka! BrainMax Quercetin & Bromelain - STOP alergiám a ich prejavom! Zakúpite TU

OnlyEco Hypoalergénna aviváž na detskú bielizeň (1 l)

Kód: 5600
€4,68
Skladom (1 ks)

Chcete si byť istí, že vaša bielizeň, s ktorou  prichádzajú do styku vaše deti, je úplne uchránená bez zbytočnej a škodlivej chémie, ale zároveň je hebká, príjemná na dotyk a ľahko sa žehlí? Táto aviváž od OnlyEco je špeciálne vyvinutá pre kontakt s citlivou, alergickou alebo ekzematickou pokožkou vašich detí. Neobsahuje totiž žiadnu parfumáciu, ktorá by ju mohla dráždiť. Garantuje obsah 99,4% čisto prírodných zložiek a svoju kvalitu dosvedčuje certifikáciou od EcoCert - Natural Detergent

Detailné informácie

Podrobný popis

OnlyEco Hypoalergénna aviváž na detskú bielizeň

Chcete si byť istí, že vaša bielizeň, s ktorou prichádzajú do styku vaše deti je úplne uchránená bez zbytočnej a škodlivej chémie, ale zároveň je hebká, príjemná na dotyk a ľahko sa žehlí? Presne takú kvalitu bez kompromisov vám môže ponúknuť tento tekutý prostriedok od OnlyEco špeciálne vyvinutý pre kontakt s citlivou, alergickou alebo ekzematickou pokožkou vašich detí. Neobsahuje totiž žiadnu parfumáciu, ktorá by ju mohla dráždiť.

Garantuje totiž obsah 99,4% čisto prírodných zložiek a svoju kvalitu dosvedčuje certifikáciou od EcoCert - Natural Detergent. Rafinovaný biosurfaktín z repky (ktorý výrobca používa ako prvý na svete) zaisťuje naozaj dôkladné odstránenie všetkých nečistôt a má zároveň antibakteriálny efekt. Glycerín zase zjemňuje textilné vlákna a stará sa o to, aby bola bielizeň po vypratí skutočne hebká a príjemná na dotyk. Mydlo z olivového a kokosového oleja potom chráni vašu bielizeň pred predčasným opotrebovaním. Prípravok je vhodný pre bielu i farebnú bielizeň a neobsahuje žiadne farbivá ani parfumáciu.

Ak máte pocit, že ekologické prostriedky nie sú vždy perfektne účinné, potom u pracích gélov OnlyEco môžete všetky obavy hodiť za hlavu. Túto sériu odporúčame všetkým, ktorí nechcú robiť žiadne kompromisy - voči sebe ani voči prírode.

Ako správne výrobok použiť?

 • Pre práčky s objemom 4,5 kg bielizne - nalejte 40 ml aviváže do príslušnej priehradky pre aviváže.
 • Pre ručné pranie - nalejte 20 ml aviváže do 5 litrov vody.
 • S rešpektom k prírode vždy spúšťajte práčku plnú a perte pokiaľ možno na čo najnižšej teplote.

Kto za tým stojí?

"Veríme, že pre ľudskú pokožku i životné prostredie má najväčšie porozumenie príroda sama. Využívame teda jej dary rovnako ako vysokú odbornú znalosť a skúsenosť expertov z prvej ruky. Robíme všetko pre to, aby naše produkty dosahovali tej najvyššej kvality - boli účinné a výkonné a zároveň v súlade s našou planétou. "

Za značkou OnlyEco stojí poľská firma Laboratorium Naturella. Maximálna profesionalita a neustále vzdelávanie sa vo svojom odbore sú vpísané hlboko v jej DNA. Je totiž zároveň biotechnologickým laboratóriom, ktoré sa zaoberá vývojom a výskumom. Starostlivo vyvíja a vyrába šetrné a precízne čistiace prostriedky do domácnosti.

V koreňoch tejto značky sa ukrýva príbeh veľkého precitnutia. O tom, ako ľudia pracujúci 20-30 rokov vo vedúcich pozíciách tradičných kozmetických, technologických a biochemických firiem, vložili svoje cenné zručnosti a skúsenosti do niečoho, čo má zmysel. Sami z prvej ruky spoznali, ako škodlivý dopad na životné prostredie aj zákazníkov samotné majú tradičné kozmetické prípravky. Preto sa rozhodli svoju expertízu obrátiť v dobro - začať robiť veci inak. Lepšie. Čítajte ďalej a uvidíte sami. :-)

Prečo sme sa museli o značku s vami podeliť?

 • Obsah všetkých produktov garantuje prítomnosť minimálne 99,2% prírodných zložiek.
 • Ako potvrdenie, že to v Laboratorium Naturella myslia s kvalitou vážne, získali čistiace produkty radu OnlyEco jedinečnú certifikáciu od EcoCert - Natural Detergent. Že sa nejedná len o nejaký bezvýznamný "zdrap papiera" sa dočítate nižšie, kde význam certifikátov vysvetľujeme.
 • Všetky produkty sú vyvíjané aj vyrábané v Poľsku primárne z lokálnych surovín. Využívanie (alebo nevyužívanie) lokálnych zdrojov je bez debát jeden z významných faktorov pri posudzovaní celkovej udržateľnosti ekologických produktov. U OnlyEco sa nám páči nielen to, že zásielky k nám z Poľska putujú len kúsok, ale predovšetkým krásna práca s vybranými surovinami miestnych poľnohospodárov.
 • Používajú primárne kvalitné oleje (slnečnicový, repkový, sezamový) a pomocou špeciálnej technológie biorafinace surfaktinu z repky (prirodzený čistiaci prostriedok tvorený mikroorganizmami počas procesu fermentácie) sa usilujú o maximálnu obnoviteľnosť zdrojov, ktoré sa vďaka tomu navracajú znovu do obehu.

Ešte váhate? Tak neváhajte!

Ak vám teda doteraz bežali hlavou otázky na tému, ako je to vlastne s tou nie príliš preslávenou poľskou "kvalitou", možno je na čase sa práve tu a teraz takýchto predsudkov zbaviť. Produkty OnlyEco majú totiž srdce i rozum na správnom mieste. Sú minimálne z 99,2% čisto prírodné. Zaručujú taktiež absenciu akejkoľvek potenciálnej škodlivej chémie. Používajú lokálne suroviny a kvalitné oleje. Pýši sa jedinečnou technológiou biorafinácie surfaktínu z repky, ktorá už raz použité zdroje vracia späť do obehu. Používajú sklenené fľaše. To nie je málo, nemyslíte? Od nás dostali za túto dôslednosť a precíznosť palec hore. Sú skutočnou zárukou udržateľnej kvality bez kompromisov.

Produktový rad OnlyEco

OnlyEco je rad prírodných, vysoko šetrných a biologicky odbúrateľných čistiacich prostriedkov obohatených o glycerín a pozostávajúcich minimálne z 99,2% prírodných zložiek. Zvyšné necelé 1% tvorí len neškodné konzervanti (napríklad kyselina citrónová, sorban draselný alebo benzoan sodný). Pre potenciálne škodlivé látky ako sú fosfáty, sulfáty, formaldehyd, enzýmy a ďalšie, totiž nie je v produktoch OnlyEco miesto.

Produkty OnlyEco si teda kladú úplne jasný cieľ. Splynúť s prírodou bez toho, aby ju zaťažovali. Zároveň ale nečakajte žiadne ústupky na kvalite a účinnosti. Hlavným hrdinom všetkých produktov je prírodný ale intenzívne čistiaci prostriedok - biosurfaktín z repky. Pomarančový a citrónový olej alebo extrakt z grapefruitu sú pre vašu domácnosť stopercentne lepšími pomocníkmi ako zbytočná chémia. OnlyEco je teda jasná voľba, ak nechcete ani o kúsok zľaviť z výkonnosti prostriedkov, zároveň ale nechcete mať dokonale čistý domov na úkor prírody. Garanciou kvality je jednoznačne certifikát od EcoCert - Natural Detergent. Túto certifikáciu totiž nemá zďaleka každá drogéria. Je naopak veľmi ojedinelá a toho si u OnlyEco obzvlášť ceníme.

Hlavné prísady

Glycerín (Látka, ktorá je súčasťou prírodných tukov, trebárs rastlinných olejov):

✓ Rozpúšťa nečistoty.

✓ Predchádza tvorbe prachu pre svoje antistatické vlastnosti.

✓ Zároveň na seba pri použití prach viaže, čo uľahčuje jeho dokonalé odstránenie.

✓ Dodáva povrchom lesklý vzhľad.

✓ Vyhladzuje nerovnosti.

✓ Zvyšuje pružnosť textilných vlákien.

✓ Zabraňuje zahmlievaniu a zaparovaniu (napríklad pri kúpeľňových zrkadlách).

Oleje:

Sladký pomarančový olej - bezchybne si poradí s mastnotou.

Olej z citrónovej kôry - zvlášť účinný pri odstraňovaní minerálnych aj organických škvŕn a špiny.

Extrakt z grapefruitu - má silné čistiace a antiseptické účinky.

Obohatenie prírodnými draselnými mydlami na báze olivového a kokosového oleja.

 

Čo znamená certifikácia od EcoCert?

Rad OnlyEco pre starostlivosť o domácnosť má certifikát od EcoCert - Natural Detergent. Tento certifikát nie je u produktov príliš bežný a nie je jednoduché ho získať. Štandardy, ktoré je potrebné splniť, boli zámerne stanovené veľmi vysoko. Týkajú sa nielen zloženie, ale aj výrobného a distribučného procesu. Je vyžadovaná tiež veľká transparentnosť výrobcov voči zákazníkom.

Certifikát Natural Detergent zaručuje

 • Zloženie s minimálnym obsahom 95% prírodných ingrediencií;
 • výrobca sa musí preukazovať udržateľnou výrobou a minimalizáciou zbytočného odpadu pri distribúcii a balenie;
 • transparentnosť voči zákazníkom - vždy musí byť uvedené presné percento ingrediencií prírodného pôvodu a celkový vyčerpávajúci
 • zoznam zloženia v stanovených kategóriách;
 • pravidelné audity - firmy prechádza každý rok alebo polrok prísnym znovu preverovaním od prvotných surovín, výrobného procesu, používaných technológií až po finálny produkt.

Kozmetická rada OnlyBio má certifikát Cosmos Natural. Certifikácia Cosmos bola založená neziskovou organizáciou v Belgicku s účelom zjednotiť európsky štandard a podporiť motiváciu firiem, aby vyrábali udržateľnejšiu a k prírode šetrnejšiu kozmetiku, skôr než tú chemickú a na zvieratách testovanú. Cieľom je tiež poskytnúť zákazníkom jednotné meradlo, ktorému môžu pri výbere produktov plne dôverovať.

Čo je to tá zázračná technológia, ktorá pracuje s obnoviteľnými zdrojmi?

OnlyBio & OnlyEco sa ako prvý na svete pýši využívaním špeciálnej prísady výhradne vo svojich produktoch - tou je biosurfaktin z repky, čo je prirodzený čistiaci prostriedok tvorený mikroorganizmy počas procesu fermentácie, ktorý veľmi efektívne umýva, čistí, je prirodzene penivý a ešte navyše:

 • Je úplne netoxický.
 • Je antiseptický (zabraňuje vzniku a prenosu infekcie).
 • Na rozdiel od chemických čističov nenesie riziko vzniku rakoviny.
 • Je plne biologicky rozložiteľný (zhruba po týždni).
 • Je to obnoviteľný zdroj.
 • Prirodzene napomáha zjemneniu pokožky aj jej hĺbkovému vyčisteniu.

Prečo je použitie repkového biosurfaktínu tak špeciálny a ako celý proces funguje?

1) Semená repky olejnej

Pestovaná poľskými farmármi a vyberaná len tá najlepšia na základe mnohých faktorov.

2) Lisovaný olej

Olejové mlyny vyrábajú nerafinovaný, za studena lisovaný olej špičkovej kvality.

3) Pokrutiny

Sú odpadom po lisovaní, odoberanej z vybraných lisov. Každá dávka sa ešte v laboratóriu starostlivo kontroluje.

4) Biorafinácia

Lisované výlisky sú fermentované probiotickými mikroorganizmami v aeróbnych podmienkach a pri konštantnom miešaní pri 27°C. Následne sa vykonáva kaskádová biorafinácia.

5) Surfaktín

Mikroorganizmy produkujú látky surfaktín a Levan, ktoré sú od seba oddeľované a ďalej očisťované prírodnými rozpúšťadlami.

6) OnlyBio / OnlyEco

V závislosti od funkcie cieľového produktu sa používa surfaktín alebo Levan pri príprave kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov.

7) Krmivo pre hospodárske zvieratá

Vedľajším produktom biorafinácie surfaktínu a Levante je probiotické krmivo pre zvieratá. To stimuluje vývoj žalúdočných baktérií, ktoré majú priaznivý vplyv na trávenie zvierat. Krmivo je prednostne predávané poľnohospodárom, ktorí pestujú repku.

8) Hnojivo

Prírodné hnoj produkovaný týmito hospodárskymi zvieratami sa používa na hnojenie polí, na ktorých je repka pestovaná - čím sa kruh pomaly uzatvára.

Obsahujú produkty OnlyEco palmový olej?
Žiadna receptúra ​​palmový olej ako primárnu surovinu neobsahuje. Môže sa stať, že niektoré ingrediencie už v sebe obsahujú deriváty palmového oleja, v takom prípade sú ale vždy certifikované (RSPO / CSPO) ako udržateľné.

objem
1000 ml

Podiel prírodných surovín
99,4%

Krajina pôvodu
Vyrobené v Poľsku

materiál balenia
HDPE fľaša

pôvod vône
prírodný

zloženie
5% -15% neiónogénne surfaktanty (povrchovo aktívne látky na báze cukru), mydlo z olivového oleja, <5% aniónové surfaktanty na báze kokosového oleja a repky, hydroxymethylglycinát sodný. Tiež obsahuje: demineralizovanú vodu, izopropylalkohol, glycerín, extrakt aloe, kyselinu mliečnu, kyselinu citrónovú

Dodatočné parametre

Kategória: Antiestrogénna drogéria
Hmotnosť: 1.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: