Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

Optimalizace Zdraví Pack (dárková sada)

Kód: 3873
€89,45 –13 %
optimalizace zdravi
€89,45 –13 % €77,71
Skladom

BrainMax 1.5 Adaptogenic HegemonyViridian Curcumin ExtractViridian Multi Phyto Nutrient ComplexCurcuma Powder Bio tvorí                    kvarteto doplnkov stravy pre komplexné zlepšenie vášho zdravia. Táto zbierka doplnkov stravy má silný antioxidačný a hojivý charakter. V kombinácii s Brainmax 1.5 zabezpečí ochranu pred stresom. Teraz ho môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pack Optimalizácia Zdravia obsahuje 4 produkty:

BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony

Brainmax 1.5 Adaptogenic hegemony je novou verziou originálneho Brainmax 1, ktorý sme obohatili o vedecky najviac preskúmanú adaptogény z celého sveta: od pravého indického (Ashwagandha) a sibírskeho ženšenu, cez Rhodiola, ktorú využívali už Vikingovia, až po Shizandra Chinensis z tradičnej čínskej medicíny a Sladovku Lysou, ktorá sa tešila obľube už v antike.

Viridian Curcumin Extract 60 kapsúl Organic

Kurkumín je účinná látka extrahovaná z rastliny Curcuma longa. Tá je široko používaná predovšetkým v kuchyni, menej známa je ale skutočnosť, že má niekoľko sto preukázaných účinkov.

Organic Curcumin Extract možno odporučiť predovšetkým tým, ktorí hľadajú silný a všestranný prírodný antioxidant, a ktorí nepodceňujú prevenciu.
 
         Charakteristika kurkumínu
 • Normálne trávenie
 • Normálna činnosť pečene
 • Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému
 • Imunitný systém - antioxidant
 • Normálny stav kĺbov a kostí
 • Normálna funkcia nervovej sústavy
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálny stav pokožky
 • Pôsobí protizápalovo
 • Duševná rovnováha
 • Kontrola zápalových reakcií

* Zdravotné tvrdenia z tzv. On hold zoznamu SZÚ

Viridian Multi Phyto Nutrient Complex 60 kapsuly Glutathion (GSH)

Superantioxidant, multivitamín a multiminerál v jednom balení, obsahuje komplex kvalitných rastlinných extraktov, vitamínov a minerálnych látok v najúčinnejších chelátových formách. Súčasťou tohto jedinečného produktu je aj superantioxidant glutatión. Glutatión (GSH) je tripeptid zložený z aminokyselín kyseliny glutámovej, cysteínu a glycínu.

Nutrisslim Curcuma Powder Bio 150g

Kurkuma čiže indický šafran obsahuje asi 5% éterického oleja (hlavné zložky sabinen, felandren a žlté farbivo kurkumín). Používa sa v kari korenia. Hojne ho využívajú v pakistanskej, indickej, perzské a thajskej kuchyni.

Kurkuma sa vďaka množstvu svojich účinkov radí medzi najdôležitejšie byliny vôbec. V prvom rade ju možno odporučiť všetkým orientovaným na obohatenie stravy o silný antioxidant a tiež všetkým hľadajúcim alternatívu chemickým liekom proti bolesti. Kurkuma je silný adaptogén vhodný pre každého hľadajúcich prírodnú cestu k celkovej revitalizácii a prevenciu závažných ochorení.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: