20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Ra Hygge - BIO mletá káva Peru Arabica REISHI, 227g

Kód: 23179
Imunita
Značka: Rå Hygge
€11,77
Skladom (2 ks)

100% BIO Arabika od drobných pestovateľov z Peru s extraktom z medicinálne huby Reishi (2%). Stredne pražená káva. Výhodné balenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

RA Hygge - BIO mletá káva Peru Arabica REISHI

Chuť: Stredne pražená káva s vyváženou jemnou chuťou.

Odporúčaná príprava: Odporúčame minimálne 12g kávových zŕn na jednu šálku. Podľa hrubosti mletia je táto káva vhodná na prípravu espressa, do filtra.

Sila praženia: Stredne pražená káva.

Zloženie: BIO Arabika (98%), extrakt z BIO reishi (2%).   Extrakt obsahuje 30% polysacharidov, 2% triterpénov. Suroviny nie sú geneticky modifikované.   Obsahuje betaglukány, ktoré harmonizujú imunitný systém a majú priaznivé účinky na hladinu cholesterolu v krvi.

Obsah extraktu: 4540 mg / balenie

Krajina pôvodu: Peru (káva), Čína (reishi)

Nadmorská výška pestovania: vysokohorská káva (nad 1000 mnm)

Kávu skladujte v suchu. Po otvorení zamedzte prístupu vzduchu.

Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre dojčiace, tehotné ženy a deti.

* * *

Balenie

227 g

Mletie

mletá

Ra Hygge: BIO káva so zníženou aciditou

Dánska spoločnosť RA Hygge vznikla roku 2014 s jasným cieľom vyvinúť kombináciu vynikajúcej kávy so surovinou, ktorá by znížila jej negatívne účinky na ľudský organizmus. A tak vzniklo niečo unikátne - spojenie kávy a medicinálnych húb.
Celý proces je veľmi zložitý a zdĺhavý. Pre tieto kávy je využívaná iba 100% BIO Arabika od drobných pestovateľov z Peru a Hondurasu. Kávové zrná sa zmiešajú s extraktom z medicinálnych húb, ktorý je rozpustný vo vode. Proces získania výťažku je veľmi šetrný, a tak si huby zachovávajú všetky účinky. Kávy sú k dispozícii v zrnkovej aj mletej verzii v uzatvárateľných baleniach po 227g / 1kg.
Medicinálne huby a ich pozitívny vplyv na ľudské zdravie je veľmi známy a obľúbený predovšetkým v čínskej medicíne. Tento zvláštny druh húb sa chová ako tzv. adaptogén a môže asistovať pri znižovaní stresovej odozvy pri konzumácii kofeínu a vedľajších efektov spojených s príjmom kofeínu ako je zvýšený tep srdca, zvýšenie hladiny adrenalínu a prekyslenie žalúdka. Adaptogénne rastliny pomáhajú telu lepšie sa vysporiadať so stresom, vyčerpaním a prepracovaním.
Pre kávy RA Hygge sa využívajú tri druhy medicinálnych húb - veľmi známa a obľúbená Reishi, Chaga a Lion 's Mane. Všetky tri druhy rastú na stromoch a sú v BIO kvalite.

Reishi

Reishi, slovensky lesklokôrovka lesklá, je pravdepodobne najznámejšou medicinálnou hubou a je využívaná už po stáročia pre svoje blahodarné účinky na ľudské zdravie. Spojením reishi a kávy sa vyrovnáva kofeínový účinok pre ľudský organizmus - energia sa predlžuje, naopak znižuje sa acidita a nedochádza tak k prekysleniu žalúdka. V Japonsku je huba reishi oficiálne uznávaná ako liek proti rakovine.

Dodatočné parametre

Kategória: Čaj a Káva
Hmotnosť: 0.23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: