NOVINKA! Prémiový Grass-Fed kolagén! Viac: TU
NOVINKA! BrainMax Omega 3 - Olej z tresčej pečene! Viac: TU
O chvíľu sú Vianoce! Mrknite na darčeky! Viac: TU

REDMOND Real Salt™ - Mořská sůl z Utahu - Jemně mletá, 135g - cestovní solnička

Kód: 98993
€4,05
Skladom (>5 ks)

Bezlepková, nijako nerafinovaná pravá morská soľ ružovej farby s obsahom viac ako 60 stopových prvkov. Soľ sa ťaží v podzemnom bane uprostred púšte a neobsahuje mikroplastu či iné nečistoty.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

REDMOND Real Salt ™ - Morská soľ z Utahu - Jemne mletá

Redmondská soľ (RealSalt ™) je nerafinovaná soľ plné, ale zároveň jemné, sladko-slanej chuti bez chemických prímesí, pridaného jódu a prípravkov na zlepšovanie sypkosť. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce minerálne látky (60+), a bola vyťažená z jedného z dvoch najstarších prírodných zdrojov na zemi, zo starovekého "Sundance More", ktoré sa kedysi nachádzalo na obrovskom území, ktoré pokrývalo aj oblasť, kde sa dnes nachádza Redmond v Utahu. Druhý najstarší zdroj na zemi je soľ Himalájska.

  • Najpredávanejšie prírodná morská soľ v USA, ťažená v Utahu, oblasť Redmond, vzácna vysoko-púštna oblasť
  • Na trhu už cez 30 rokov, nespočetné množstvo spokojných zákazníkov
  • Držiteľka Zlaté Medaila Amerického Kuchárskeho Inštitútu za "Najchutnejšie prírodnú soľ"
  • Nerafinovaná, zachovaná v pôvodnom stave s obsahom viac ako 60 minerálnych látok
  • Má unikátnu "sladko-slanú" príchuť
  • Neobsahuje žiadne chemické prímesi, pridaný jód či lepok
  • Jej vek sa geológov odhaduje na 250 miliónov rokov, jeden z najstarších prírodných zdrojov na zemi (bývalé praveké more Sundance)

RealSalt ™ soľ je cez 200 miliónov rokov stará a je jedinečne panensky čistá - spoločnosť Redmond ju ťaží a spracováva v podobe v akej je pod zemou uložená po milióny rokov, absolútne sú vystavené modernému znečistenia. Táto soľ je pravidelne podrobovaná analýzam nezávislých biochemických a biofyzikálnych ústavov v USA. Je to najpredávanejší pravá morská soľ v USA a jej osobitá chuť bola ocenená v roku 2002, kedy dostala Zlatú Medailu v kategórii "Najchutnejšie prírodnú soľ" od Amerického Kuchárskeho Inštitútu.

RS-Salt-Comparison-Chart

Jemne mletá Redmondský soľ je vhodná na bežné stolové solenie a varenie. Je vhodná pre bezlepkovú, keto, Paleo či low sodium diétu. Vyberte si z mnohých veľkostí balení. Ak ste veľká rodina, či profesionál, ktorý varí zásadne so zdravou morskou soľou, potom je pre vás ideálnou balenie v vedre s obsahom 4,5kg.

PRAVÁ SOĽ A ZLOŽENIE ĽUDSKÉ KRVI

Real-Salt-crystal-1024x461 Prírodné kryštalická soľ ako tá Redmondský je oveľa viac než len chlorid sodný: skladá sa totiž nielen z dvoch, ale z viac ako 60 stopových prvkov. Sú to presne tie prírodné prvky, z ktorých sa skladá naše telo, a z ktorých kedysi vznikol náš život v praoceánu. V krvi človeka sa nachádza približne 0,9% chloridu sodného a chemické zloženie morskej vody, čo sa obsahu soli týka, je podobné zloženie plazmy ľudskej krvi.

Slaná voda je tiež prirodzeným prostredím, v ktorom sa vyvíja ľudský plod. Je naozaj prekvapujúce, že krv má dodnes rovnakú koncentráciu roztoku vody a soli, alebo ak soľanky, aký mala voda v praoceánu v čase, keď život opustil mora. Táto soľanka v našom tele preteká po viac ako 90 tisícoch kilometroch tekutinových dráh a zaisťuje stále vyrovnané a regulované udržiavanie telesných funkcií nášho organizmu. Pravá soľ je preto pre naše zdravie nesmierne dôležitá.

NIEČO NA UVAŽOVANIE ...

Spomeňte si na rozprávku o masle a jeho náhradke margarínu, ktorou nás po mnoho rokov kŕmili nadnárodné spoločnosti typu Unilever a Nestlé v spojení s lekármi a médiami. Malo to byť pre naše zdravie lepšie ako pravé maslo ... V skutočnosti to bolo lepšie iba pre ich vrecká a obdržané zisky na úkor ľudského zdravia - ostatne ako u všetkého, čo tieto spoločnosti vyrábajú a predávajú. A ako to všetko nakoniec dopadlo už dnes vieme. Hromadne sa všetci vraciame k maslu, pretože je jednoducho najlepší. Rovnako tak pravá nerafinovaná soľ.

balenie

135 g

Dodatočné parametre

Kategória: Korenie
Hmotnosť: 0.55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: