Vianoce sú za dverami! Mrknite do kategórie Vianoce, nakúpte a ušetrite TU

Reflex Creapure® Creatine 250g (kreatín monohydrát)

Kód: 3086
€13,32
Skladom (> 5 ks)

Napriek tomu, že je na trhu nepreberné množstvo foriem a výrobcov kreatínu, Creapure ® je jediný kreatín na svete, ktorý je trvalo testovaný na nežiaduce nečistoty (kreatinín, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Nemecký výrobca AlzChem AG garantuje špičkovú kvalitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflex Creapure ® Creatine (Kreatín monohydrát)

Garancia najčistejšieho a najbezpečnejšieho produktu na súčasnom trhu

Kreatín monohydrát je po dlhé roky využívaný vo všetkých športových odvetviach. Kreatín je látka telu vlastná, je prítomná v každej ľudskej bunke ako zdroj pre obnovu bunkovej energie ATP. V závislosti na telesnej hmotnosti a množstve svalovej hmoty, predstavujú zásoby kreatínu množstvo v rozpätí 100 až 150g obsiahnutého v celom tele. Z toho sú denne využité 2 až 4 g kreatínu pre bežné fyzické aktivity. Polovicu z tohto množstva si telo produkuje samo, zvyšok musí byť dodaný do organizmu potravou. Tomu zodpovedá zhruba 500g hovädzieho mäsa alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi zložité.
 
Kreatín monohydrát a ďalšie látky možno nájsť tiež v komplexe Brainmax 3.0 Anabolic Dagger. ODPORÚČAME!

využitie

Kreatín monohydrát je ideálny pre široké spektrum športových disciplín od kulturistiky po všetky športy, kde je vyžadovaná explozívna sila a dynamika. Na súčasnom trhu je k dispozícii široké spektrum foriem kreatínu, kritickým okamihom je ale to, ktoré produkty sú preverené a sú bezpečné.

"Pohár studenej vody môže obsahovať škodlivé baktérie a mikróby, aj keď sa od 100% čistej vody na prvý pohľad vôbec nelíši."

Rovnako je to aj s kreatínom. Biely prášok, ktorý vyzerá na prvý pohľad čistý, môže obsahovať toxické látky a nečistoty. Spôsob výroby a výber surovín predstavuje kritický bod pre výrobu kvalitného kreatín monohydrátu. Nekvalitné suroviny a nekompletný výrobný proces, ktorý nie je stále monitorovaný, vedie k obsahu nežiaducich nečistôt ako kreatinín, dicyandiamid a dihydrotriazin. Tie následne zaťažujú obličky a celý organizmus, čo môže viesť k veľmi negatívnym dopadom na celkový zdravotný stav jedinca.

Creapure ® je prvotriedny, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, garantujúci maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu efektivitu.
 
 
Balenie: 250 g
Odporúčané dávkovanie:
 
Jazdná fáza: Rozmiešajte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odmerka *) v 500 ml vody, ovocného džúsu či náhrade jedla. Konzumujte 4 dávky denne v pravidelných intervaloch počas 5 dní.

Udržiavacia fáza: Rozmiešajte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odmerka *) v 500 ml vody, ovocného džúsu či náhrade jedla. Konzumujte 1 dávku denne.
* Odmerka je súčasťou balenia, počas transportu ale môže klesnúť ku dnu. Odmerka meria objem, nie hmotnosť. Pre presnejšie odmeranie použite váhu. Tento produkt je predávaný na základe hmotnosti, nie na počet dávok.
Odporúčaná denná dávka je 20 g počas rozbehovej fázy a 5 g počas udržiavacej fázy. 1 dávka zodpovedá 5 g. Balenie obsahuje 50 dávok.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Po každom použití starostlivo uzavrite. Vhodné pre vegetariánov.
 

 

Zloženie: Creapure ® kreatín monohydrát 100%.

V čom je Creapure ® kreatín odlišný od konkurencie?

Napriek tomu, že je na trhu nepreberné množstvo foriem a výrobcov kreatínu, Creapure ® je jediný kreatín na svete, ktorý je trvalo testovaný na nežiaduce nečistoty (kreatinín, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Nemecký výrobca AlzChem AG garantuje špičkovú kvalitu.
 
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívna technológia
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.


Doplnok stravy. Mikronizovaný kreatín monohydrát s garantovanou čistotou a kvalitou.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.334 kg
Balenie: 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: