NOVINKA! BrainMax Iron Complex, železo bisglycinát! Viac: TU
Tajná zbraň žien! Beauty Bomb! Viac: TU
NOVINKA! BrainMax Pure Kolagen Kakao & MCT! Viac: TU

Reflex Muscle Bomb - Fruit, 600g

Kód: 23087
€29,65
Skladom (3 ks)

Muscle Bomb ® ponúka logickú pred-tréningovú formuláciu v účinných dávkach, založených na výsledkoch najnovších štúdií.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Reflex Muscle Bomb - Fruit

Doplnok stravy so sladidlom s vysokým obsahom kofeínu (250 mg / 30 g), prášok. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Muscle Bomb ® ponúka logickú pred-tréningovú formuláciu v účinných dávkach, založených na výsledkoch najnovších štúdií (odkazy viď. nižšie)
 • Muscle Bomb ® obsahuje 24.500mg aktívnych ingrediencií (v dávke 30g)
 • 7 kľúčových zložiek v účinných dávkach:
  -   1, 2 & 3 - iBCAA 7,000mg
  - 4 - Citrulin malát 8,000mg
  - 5 - Beta-alanín 3,200mg
  - 6 - L-Karnitíntartrát 2,000mg
  - 7 - Betaín 2,600mg
 • 7 aditívnych zložiek ktoré optimalizujú synergický pôsobenia produktu: kofeín (verzia s kofeínom), taurín, extrakt zo semien hrozna a extrakt z kôry borovice, vitamín B6, B12 a kyselina listová.
 • Bez jednoduchých cukrov
 • Neobsahuje umelé farbivá
 • Neobsahuje umelé sladidlá
Čo očakávate od Vášho tréningu z hľadiska výkonu a konečného výsledku?

Ak chcete viac, ak chcete zaznamenať výrazný posun, je nutné optimalizovať každú oblasť na ceste za stanoveným cieľom. Muscle Bomb ® ako jedna z najúčinnejších a najsilnejších pred-tréningových formúl na súčasnom trhu ponúka účinne dávky jednotlivých zložiek, ktoré sú nekompromisne naladené podľa posledných dvojito slepých vedeckých štúdií (týmto parametrom zodpovedá dávka = 30g).

Problém väčšiny pred-tréningových produktov

Trh je v súčasnosti preplnený ponukou pred-tréningových produktov od stoviek rôznych producentov, takže je pre zákazníka orientácia v danej kategórii veľmi ťažká. Veľa produktov naviac obsahuje iba komplexné zmesi zložiek, bez presnejšej špecifikácie množstvo jednotlivých podpriečinkov, iné produkty sú zase založené iba na stimulácii vysokou dávkou kofeínu, ktorá maskuje ostatné zložky, ktoré sú zastúpené len vo "formálnych", teda minimálne účinných dávkach, takže tieto produkty okrem nakopnutia pred tréningom, vlastne neponúka nič navyše, čo je samozrejme veľmi málo.

Muscle Bomb ®  ponúka jednoduché a logické zloženie, vychádzajúce z najnovších štúdií a poznatkov

Muscle Bomb ® obsahuje pätnásť zložiek, v rámci ktorých je sedem špecificky vybrané pre ich dôležitú úlohu v pred-tréningové suplementácii: L-Leucín (iBCAA), L-izoleucín (iBCAA), L-Valin (iBCAA), Citrulin malát, beta-alanín, L -Karnitin, Betaín. Produkt je k dispozícii v dvoch verziách - s kofeínom i bez kofeínu. Všetky dávky uvedených zložiek sú nastavené na minimálnu úroveň preverenú v dvojito zaslepených vedeckých štúdiách. Dané štúdie nájdete v nižšie uvedených odkazoch. Každá z týchto štúdií odkazuje na jednu z týchto siedmich kľúčových zložiek, takže môžete zistiť "priamo z prvej ruky", že dávky v našom produkte sú zhodné s dávkami v uvedených štúdiách. Muscle Bomb ® tak ponúka maximálnu možnú serióznu formuláciu, ktorá na súčasnom trhu len ťažko hľadá konkurenciu.

Odkazy na vedecké štúdie:
 1. Citrulín malát / preverená dávka v štúdii = 8.000mg, štúdie odkaz: J Strength Cond Res. 2010. Citrulline malate enhances athletic anaerobic performance and relieves muscle soreness.
 2. L-Karnitín-tartrát / preverená dávka v štúdii = 2.000mg, štúdie odkaz: Metabolism. 2010. L-carnitine l-tartrate supplementation favourably affects Biochemical markers of recovery from physical exertion in middle-aged men and women.
 3. Betaín / preverená dávka v štúdii = 2.500mg, štúdie odkaz: J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug. Effects of betaine on body composition, performance, and homocysteínu thiolactone.

balenie

600 g

dávkovanie: Otestovanie individuálnej tolerancie

Vďaka silnému zloženiu a stimulačným účinkom Muscle Bomb ®, Vám dôrazne odporúčame otestovanie Vašej individuálnej tolerancie na tento prípravok: Rozmiešajte polovicu dávky t.j. 15 g (cca 1 vrchovatá 25ml odmerka) v 175 ml vody v šejkri alebo mixéri. Počkajte 30 minút na otestovanie Vašej tolerancie. Ak sa neobjavia ťažkosti (ťažkosti s dýchaním, zvracanie alebo búšenie srdca), pokračujte ďalšími 15 g po uvedených 30 minútach na otestovanie Vašej tolerancie na liek. Ak sa objavia akékoľvek vedľajšie účinky, liek ďalej neužívajte bez konzultácie s lekárom. Neužívajte viac ako 30 g naraz! Odmerka nie je úplne presná, odporúčame dávku odvážiť.
 
Tréningové dni: Pred prvým použitím výrobku Vám odporúčame zhodnotiť svoju toleranciu ako súčasť svojho tréningového režimu.
Zmiešajte 30 g (cca 2 vrchovaté 25ml odmerky *) s 350 ml vody v šejkri alebo mixéri a konzumujte na prázdny žalúdok 30-40 min pred tréningom. Pripravený nápoj spotrebujte do hodiny po namiešaní. Neprekračujte dávku 30 g denne. * Odmerka je súčasťou balenia, počas transportu môže klesnúť ku dnu.
 
Výrobok užívajte maximálne 12 týždňov a pred ďalším použitím prerušte užívanie na 4 týždne. Potom môžete opäť začať užívať. Neužívajte súčasne s iným produktom obsahujúcim kofeín.

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte výrobok vlhkému ovzdušiu. Môže obsahovať stopy lepku, vajec, mlieka a sóje. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo Veľkej Británie.
 

výživové údaje

Počet dávok v balení:
20 dávok (1 dávka 30 g)
na 100 g
*% RHP
30 g (1 dávka)
*% RHP
Energetická hodnota
1496 kJ /
352 kcal
18%
 
449 kJ /
106 kcal
5%
tuky
<0,5 g
0%
<0,5 g
0%
  Z toho nasýtené mastné kyseliny
<0,1 g
0%
<0,1 g
0%
sacharidy
22 g
8%
6,6 g
3%
  Z toho cukry
8 g
9%
2,4 g
3%
bielkoviny
66 g
126%
20 g
40%
soľ
2,5 g
42%
0,75 g
13%
vitamín B6
4 mg
286%
1,2 mg
86%
kyselina listová
2000 mikrogramov
1000%
600 mikrogramov
300%
vitamín B12
63 mikrogramov
2520%
19 mikrogramov
760%
citrulín malát
27 g
 
8 g
 
Beta-alanín
10,7 g
 
3,2 g
 
kofeín
833 mg
 
250 mg
 
betaín   anhydrid
8,3 g
 
2,6 g
 
BCAA (rozvetvené aminokyseliny)
23,3 g
 
7 g
 
  Z toho L-leucín
11,7 g
 
3,4 g
 
L-izoleucín
5,8 g
 
1,8 g
 
  L-valín
5,8 g
 
1,8 g
 
L-karnitín L-tartrát
6,7 g
 
2 g
 
taurín
3,3 g
 
1 g
 
Extrakt zo semien hrozna viniča
193,3 mg
 
58 mg
 
Extrakt z kôry borovice
193,3 mg
 
58 mg
 
*% RHP - referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

zloženie

citrulín malát, zmes vetvených aminokyselín BCAA (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín, emulgátor slnečnicový lecitín), Beta-alanín, maltodextrín, betaín anhydrid, L-karnitín L-tartrát, aróma, L-Taurín (L-Taurín , protihrudkujúca látka oxid kremičitý), regulátor kyslosti uhličitan sodný, kofeín bezvodý, sladidlo steviol-glykozidy, farbivo betanín, protihrudkujúca látka (kremičitan vápenatý), farbivo beta karotén, extrakt hroznových jadierok, extrakt z kôry borovice, vitamín B12 (maltodextrín, protihrudkujúca látka kremičitan vápenatý, methylkobalamin), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), kyselina listová (pteroylmonoglutamová kyselina, maltodextrín).
 


Doplnok stravy so sladidlom s vysokým obsahom kofeínu (250 mg / 30 g), prášok. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Dodatočné parametre

Kategória: Športová výživa
Balenie: 600 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: