Brain Friday! Akčné ceny na desiatky obľúbených produktov! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

Reflex Nexgen® multivitamín 60 kapslí

Kód: 3239
Imunita
Značka: Reflex
€9,47
Skladom

Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov .. Nový Nexgen® obsahuje optimálnu kombináciu všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény. Obsahuje 28 aktívnych látok, ktoré sú pre maximálnu využitie a vstrebateľnosť rozdelené do dvoch denných dávok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflex Nexgen® version


Premium Sports Multivitamín, Multimineral, Antioxidant

Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov .. Nový Nexgen® obsahuje optimálnu kombináciu všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.

Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších štúdií o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do dvoch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne!

 

Zameranie jednotlivých verzií

Nexgen® - fitness, wellness
Nexgen Pro ® - vrcholový šport, silové športy, rekonvalescencia atď.

Obsahuje najdôležitejšie minerály všetkých špičkových atlétov - horčík.

Nexgen® obsahuje 100 mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem - horečnaté soli kyseliny citrónovej, bisglycinát horečnatý.


Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.

Nexgen® je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnej technológií a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyšší biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.


Obsahuje 500 % doporučenej dennej dávky vitamínu D3 

Unikátny antioxidačný štít

  • DeltaGold® tokotrienoly
  • luteín esters, (luteinové estery)
  • Extrakt z hroznových semienok (Proanthokyanidiny)
  • 95% Extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechíny)
  • Naturálny Koenzým Q10

 

Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšia forma minerálov, maximálnu využiteľnosť.


Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď ..). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie. Viac o chelátoch ..

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.


Nexgen® obsahuje kompletné B komplex. B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® dávkuje 2 x denne s jedlom. Nexgen® navyše obsahuje bioaktívne formu vitamínu B12 methylkobalamin.

 

Obsahuje pro-biotické kultury Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen® prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurtu.


Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen® rozdelená do dvoch dávok počas dňa?


Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme "lepených" tablet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vychrliť" milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý "voľný" prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. "Jednorazových denných" tablet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate "jednorazovú dennú" multivitamínový tabletu napr. Ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad "masovú" výrobu jednej tablety verzus "delená" dávka v dvoch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Naviac je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ďalšie jedinečné vlastnosti tohto produktu nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje popisovať.

Balenie

60 kapslí

Doporučené dávkovanie

1 kapsula 2 x denne s jedlom. 1 denná porcia zodpovedá 2 kapsulám. Balenie obsahuje 30 denných porcií. 

Upozornenie: 

Nevhodné pre deti do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu, chlade a tme. Nevhodné pre vegetariánsku stravu. 

Výživové údaje

 
Počet dávek v balení: 30
 2 kapsle 
% RHP*
 Vitamín A
 800 μg
 100
 Vitamín D3
 25 μg
 500
 Vitamín K2 
 11 μg
 15
 Vitamín C
 200 mg
 250
 Vitamín B1 (thiamin)
 12 mg
 1091
 Vitamín B2 (riboflavin)
 10 mg
 714
 Niacin (nikotinamid)
 20 mg NE
 125
 Vitamín B6 
 10 mg
 714
 Kyselina listová
 400 μg
 200
 Vitamín B12 
 50 μg
 2000
 Biotin
 150 μg
 300
 Kyselina Pantothenová 
 10 mg
 167
 Hořčík 
 100 mg
 27
 Železo
 6 mg
 43
 Zinek
 15 mg
 150
 Měď 
 1 mg
 100
 Mangan 
 1 mg 
 50 
 Selen 
 55 μg
 100 
 Chrom
 100 μg
 250
 Bór 
 1 mg
 
 Cholin 
 10 mg
 
 Koenzym Q10
 10 mg
 
 Inositol
 10 mg
 
 Luteinové estery 
 1 mg
 
 Proanthokyanidiny (Extrakt z hroznových semínek)
 50 mg
 
 Quercetin
 10 mg
 
 Tokotrienoly (DELTAGOLD®)
 3 mg
 
 Probiotické kultury Bacillus coagulans LactoSpore®
 100.000.000 spór 
 
*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok. 
 

Zloženie v 2 kapsulách

Horečnaté soli kyseliny citrónovej, kapsule (hovädzie želatína, farbivo čierny oxid železitý), plnidlo mikrokryštalická celulóza, kyselina L-askorbová (vitamín C 200 mg, 250 *), bisglycinát horečnatý (horčík celkom 100 mg, 27 *), bisglycinát zinočnatý (zinok 15 mg, 150 *), extrakt z hroznových semienok (proanthokyanidíny 50 mg), bisglycinát železnatý - Ferrochel® (železo 6 mg, 43 *), kvasnice obohatené selénom (Selén 55 mikrogramov, 100 *), L-cholín bitartrát (cholín 10 mg), nikotínamid (niacín 20 mg NIE, 125 *), LactoSpore® Bacillus coagulans 108 spór, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý a oxid kremičitý), tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 12 mg, 1091 *), pyridoxinhydrochlorid (vitamín B6 10 mg , 714 *), D-pantothenát vápenatý (kys. pantoténová 10 mg, 167 *), cholekalciferol (vitamín D3 25 mikrogramov, 500 *), riboflavín (vitamín B2 10 mg 714 *), quercetin dihydrát (quercetin 10 mg), bisglycinát meďnatý (meď 1 mg, 100 *), inositol 10 mg, ubidekarenon (koenzým Q 10 10 mg), boritan sodný (bór 1 mg), extrakt oreláníku farbiarskeho Annatto (tokotrienoly DeltaGold® 3 mg), retinyl-acetát (vitamín A 800 mikrogramov, 100 *), bisglycinát manganatý (mangán 1 mg, 50 *), menachinón -7 K2VITAL® Delta (vitamín K2 11 mikrogramov, 15 *), luteinové estery 1 mg, pikolinát chromitý (chróm 100 mikrogramov, 250 *), kys. pteroylmonoglutamová (kyselina listová 400 mikrogramov, 200 *), D-biotín 150 mikrogramov ( 300 *), methylkobalamin (vitamín B12 50 mikrogramov, 2000 *). *% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
Čím sa Nexgen® líši od konkurencie?
Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Minerály
Hmotnosť: 0.2 kg
Počet kapsúl: 60 kapslí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: