Reflex Nexgen® PRO Multivitamín 90 kapslí

Kód: 1426
Akcia Tip Imunita
Značka: Reflex
€22,93 –33 %
ffddds
€22,93 –33 % €15,27
Skladom

Jeden z najkomplexnejších a najkvalitnejších multivitamínov na našom trhu. Nexgen® PRE naviac obohatený o probiotiká. Obsahuje minerály a vitamíny s najvyššou biologickou aktivitou a dostupnosťou. Obsahuje 33 aktívnych zložiek. Sofistikovaná formulácie jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!

Detailné informácie

Podrobný popis

Nexgen® PRO Multivitamín

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant

Nexgen PRO je už tretia vývojová verzia nadväzujúca na dobre známe Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy vrcholovým športovcom týždeň, čo týždeň! Nový Nexgen® PRE obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínové K2-MK7, D3, chelátová a ďalších účinných ergogény.

Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistoty, účinnosti, kvality a minimum spojiva (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciám maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe Najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!

Obsahuje 17,6% odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu všetkých špičkových atlétov - horčíka.

Nexgen® PRE obsahuje 66,6 mg horčíka v dennej dávke a to v najlepších biodostupných formách - horečnaté soli kyseliny citrónovej a magnézium bisglycinát.

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme

Nexgen PRO je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentáciou technológiou a neponúka lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

Obsahuje 333% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Nexgen PRE dodáva telu 16,6 mikrogramov vitamínu D v dennej dávke.

Unikátny antioxidačný štít

  • DeltaGold® tokotrienoly.
  • Lyc-O-Mato®, (naturálna lykopén).
  • Luteinové estery.
  • Extrakt z hroznových semienok.
  • Extrakt zo zeleného čaju.
  • Naturálna Koenzým Q10.

Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšie forma minerálov, maximálnu využiteľnosť.

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie.

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.

B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® PRO dávkuje 3 x denne s jedlom. Nexgen® PRE navyše obsahuje bioaktívne formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pro-biotické kultúry Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen® PRE prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurtu.

Aká je výhoda kapslú? Prečo je denná dávka Nexgen® PRE rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme lepených tabliet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné vychrliť milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý voľný prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje u tzv. Jednorazových denných tabliet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate jednorazovú dennú multivitamínový tabletu napr. Ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® PRO ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety verzus delená dávka v troch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Navyše je preukázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

 

Balenie: 90 kapslí
 
Doporučené dávkovanie: Dávkujte 1 kapsulu denne s jedlom. (Pozn .: Dávkovanie upravené podľa legislatívy SR. Originálne etiketa výrobca odporúča 1 kapsule 3 x denne s jedlom).
 
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom mieste. Nevhodné pre vegetariánov. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.
 
 
Výživové údaje:
 
Počet dávek v balení: 90
v 1 kapsli*
% DDD**
Vitamín A
266,6 μg RE
33 %
Vitamín D3
16,6 μg
333 %
Vitamín K2
25 μg
33 %
Vitamín C
66,6 mg
83 %
Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)
6,6 mg
606 %
Vitamín B2 (riboflavin)
6,6 mg
476 %
Niacin (nikotinamid)
6,6 mg NE
41,6 %
Vitamín B6
6,6 mg
476 %
Kyselina listová
200 μg
100%
Vitamín B12
33,3 μg
1333%
Biotin
50 μg
100%
Kyselina Pantothenová
6,6 mg
111%
Hořčík
66,6 mg
17,6%
Zinek
5 mg
50%
Měď
333,33 µg
33%
Mangan
0,33 mg
16,6%
Selen
18,3 μg
33%
Chrom
33,3 μg
83%
Bór
0,66 mg
 
Cholin
6,6 mg
 
Koenzym Q10
3,3 mg
 
Proanthokyanidiny
30 mg
 
Polyfenoly
30 mg
 
Inositol
6,6 mg
 
Luteinové estery
3,3 mg
 
Lykopen (Lyc-O-Mato®)
1 mg
 
Piperin (BioPiperin®)
1,66 mg
 
Quercetin
6,6 mg
 
Vitamín E (tokotrienoly Deltagold®)
3,3 mg
 
Bacillus coagulans (LactoSpore®)
33 x 106 spór
 
Lactobacillus Acidophilus
83 x 10KTJ
 
Bifidobacterium Bifidum
83 x 10KTJ
 
Lactobacillus Rhamnosus
83 x 106 KTJ
 
*1 denní dávka odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 90 denních dávek.
**% DDD – % doporučené denní dávky
 
 
Zloženie: v 1 želatínovej kapsule: horečnaté soli kyseliny citrónovej, obal kapsule (želatína, farbivo oxid železitý), bisglycinát horečnatý (horčík 66,6 mg, 17,6% *), kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83% *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových semienok (proanthokyanidíny 30 mg), bisglycinát zinočnatý (zinok 5 mg, 50% *), L-cholín bitartrát (cholín 6,6 mg) , Lykopén (Lyc-O-Mato®) 1 mg, menachinón-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 mikrogramov, 33% *), kvasnice obohatené selénom (selén 18,3 mikrogramov, 33% *), extrakt semien oreláníku farbiarskeho (Bixa orellana) Delta Gold® (tokotrienoly 3,3mg), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantoténová 6,6 mg, 111% *), quercetin dihydrát (quercetin 6,6 mg), nikotínamid (niacín 6,6 mg NIE , 41,6% *), pyridoxinhydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476% *), riboflavín (vitamín B2 6,6 mg, 476% *), cholekalciferol (vitamín D3 16,6 mikrogramov, 333% *), inositol 6,6 mg, tiamín-hydrochlorid (vit Amín B1 6,6 mg, 606% *), boritan sodný (bór 0,6 mg), protihrudkujúca látka (stearát horečnatý, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, luteinové estery 3,3 mg , bisglycinát meďnatý (meď 333,3 mikrogramov, 33% *), ubidekarenon (koenzým Q10 3,3 mg), retinyl-acetát (vitamín A 266,6 mikrogramov RE, 33% *), bisglycinát manganatý (mangán 0,33 mg , 16,6% *), Piperín (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 KTJ, Bifidobacterium bifidum 83x106 KTJ, Lactobacillus rhamnosus 83x106 KTJ, pikolinát chromitý (chróm 33,3 mikrogramov, 83% *), kys. pteroylmonoglutamová (kyselina listová 200 mikrogramov, 100% *), D-biotín 50 mikrogramov, 100% *), methylkobalamin (vitamín B12 33,3 mikrogramov (1333% *). *% odporúčanej dennej dávky.

Čím sa Nexgen® PRO líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitný vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou formou vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Garancia společnosti Reflex Nutrition

 
• Inovačné technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Minerály
Hmotnosť: 0.12 kg
Počet kapsúl: 90 kapslí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: