Novinka! BrainMax Quercetin & Bromelain - STOP alergiám a ich prejavom! Zakúpite TU

Sonett Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn 450 g

Kód: 5620
€4,28
Skladom (> 5 ks)

Veľmi účinný bieliaci prostriedok a zároveň šetrný k tkaninám aj životnému prostrediu. K bieleniu bieleho prádla, k odstraňovaniu škvŕn pri bielej a stálofarebnej bielizne, k zjasneniu zažltnutej a zašednutej bielizne.

Detailné informácie

Podrobný popis

SONETT Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn 450 g

Veľmi účinný bieliaci prostriedok a zároveň šetrný k tkaninám aj životnému prostrediu.

Tretia časť modular systému Sonett..

K bieleniu bielej bielizne, k odstraňovaniu škvŕn pri bielej a stálofarebnej bielizne, k zjasneniu zažltnutej a zašednutej bielizne. Vhodné už od 50°C. Vhodný pre biele a stálofarebnej bielizne z bavlny, ľanu, konope a zmiešanej tkaniny. Odstraňuje škvrny od ovocia, červeného vína, čaju, kávy, trávy, krvi atď.

dávkovanie:

  • Pranie v práčke: na 4,5 kg bielizne pri teplote od 50°C pridajte počas hlavného pracieho cyklu 60ml / 60g Sonett Bieliaceho prostriedku k praciemu prášku.
  • Namáčanie silne znečistenej bielizne: rozpustite 30ml bieliaceho prostriedku v cca 3l teplej vody a špinavú bielizeň nechajte cez noc namočenú. Potom ju vyperte ako obvykle.
  • Umývanie riadu: pridajte 15ml / 15g bieliaceho prostriedku do zásobníka na prášok do umývačky počas hlavného umývacieho cyklu. Odstráni škvrny od kávy a čaju na riad.

Zvláštnosti produktu:

Každým bielením stráca bielizeň farby. Samostatným dávkovaním bieliaceho prostriedku sa bieliaci efekt prejaví iba vtedy, keď je to nevyhnutne potrebné pre odstránenie škvŕn a k bielenie. Tento bieliaci prostriedok s perkarbonátom sodným je ekologickou alternatívou bielenia bielizne na slnku.

Zloženie podľa EC 648/2004:

INCI: Sodium soap *, sodium carbonate, bentonite, Zeolite, sodium C12-14, fatty alcohol sulphate, sodium silicate, sodium metasilicate, sodium disilicate

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek

Perkarbonát sodný je zlúčenina peroxidu vodíka s uhličitanom sodným (sóda). Za pôsobenia tepla sa od 50°C peroxid vodíka opäť odštepuje a rozkladá sa na vodu a aktívny kyslík. Za rastúcej teploty sa táto reakcia stupňuje, takže bieliaci účinok v práčke je optimálny pri 95°C. Uvoľňujúce sa kyslík pôsobí predovšetkým na organické škvrny, ako sú škvrny od trávy, ovocia atď., Kedy oxiduje farbivá a zbavuje ich tak farebnosti, alebo keď oxidáciou prevádza priľnuté látky tvoriace škvrny opäť na látky rozpustné vo vode.

biologické odbúravanie

Perkarbonát sodný sa už počas prania a bielenia sám rozkladá na nerastnú sódu, vodu a kyslík, a opúšťa tak práčku v stave, ktorý už v žiadnom prípade nevyžaduje ďalší rozklad. Tzn., že proces bielenia je zároveň procesom odbúravania.

Celý obal je recyklovateľný

Upozornenie

Bieliaci prostriedok uchovávajte dobre uzavretý, na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Dráždi oči a pokožku, zdraviu škodlivý pri požití. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite oči veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal.

Zásady ekologickej drogérie Sonett

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.
Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu
Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov
Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Distribútor: Natures Care CZ sro, Hlavná 15, Střílky, Česká republika, telefón: +420 773 628 872, www.ekodrogeriesonett.cz
Výrobca: Sonett GmbH, Ziegeleiweg 5, Deggenhausen, Nemecko, telefón: +490755592950

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.536 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: