20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Sonett na čistenie okien 500 ml

Kód: 2260
€5,86
Skladom (4 ks)

Dokonale vyčistí hladké plochy a skla.

Detailné informácie

Podrobný popis

SONETT Prírodný prostriedok na čistenie okien

Účinný ekologický prostriedok na čistenie skiel a hladkých plôch - okná, autosklá, kachličky, lakované povrchy.

Odstraňuje nečistotu a čistený povrch zanechá lesklý a neporušený. Nezanecháva šmuhy. S BIO éterickým olejom z levandule a lemongrass.

Dávkovanie:

Naneste na čistený povrch a vyleštite do sucha. Silne znečistený povrch najskôr pretrite vlhkou handričkou.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek

Kukuričný a zemiakový škrob je kvasením premenený na etanol. Koncentrácia alkoholového roztoku čističa skla je zvolená tak, aby na povrchu skla nevznikali šmuhy a aby roztok rýchlo uschol. Etanol navyše pomáha dôkladne odstrániť mastné nečistoty. Derivát kokosového oleja a cukroveého zmáčadla získavaného z rastlinného škrobu a kokosového tuku, pomáhajú rozmočeniu a uvoľnenie nečistoty.

Biologické odbúravanie

Etanol sa v nepatrných množstvách sa vyskytuje aj v prírode. Ak sa dostane do odpadovej vody, je rýchlo a zo 100% rozložiteľný na oxid uhličitý a vodu. Pri procese výroby cukrových zmáčadiel a derivátu kokosového oleja sa časti cukru a tuku spájajú takým spôsobom, že zostáva zachovaná vnútorná molekulárna štruktúra. Mikroorganizmy preto ľahko môžu tieto zmáčadla rýchlo a úplne odbúrať.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie SONETT

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Zloženie:

Aqua, alcohol, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C12-14 fatty alcohol sulphate, perfume * (fragrance), linalool *, citral *

* Certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Antiestrogénna drogéria
Hmotnosť: 0.598 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: