Novinka! BrainMax Quercetin & Bromelain - STOP alergiám a ich prejavom! Zakúpite TU

Sonett Starostlivosť o vlnu a hodváb 300 ml

Kód: 5617
Tip
Značka: SONETT
€8,60
Skladom (> 5 ks)
Pre obnovenie prírodných olejov vo vlne a hodvábe. Vlneným látkam navracia pôvodnú pružnosť. S príjemnou levanduľovou vôňou. Obsahuje lanolín. Odporúčané  obzvlášť na ošetrenie detských plienok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sonett Starostlivosť o vlnu a hodváb 300 ml

Pre obnovenie prírodných olejov vo vlne a hodvábe. Vlneným látkam navracia pôvodnú pružnosť. S príjemnou levanduľovou vôňou. Obsahuje lanolín.

dávkovanie:

Ručné pranie:

Na vrchné plienkové nohavice-rozpustite 1-2 polievkové lyžice v horúcej vode, potom doplňte studenú vodu do 1 litra. Navlhčené nohavice namočte do pripraveného roztoku, operte a nechajte namočené po 0,5-1 hodinu. Potom opláchnite vo vlažnej vode, opatrne výkruty nechajte uschnúť rozložené na uteráku.  

Na vlnené oblečenie:

Rozpustite pol čajovej lyžičky v horúcej vode a opakujte rovnaký postup ako pri vrchných plienkových nohavičiek. Pranie v práčke: Rozpustite pol čajovej lyžičky v 30-40 ml horúcej vody a roztok nalejte do priehradky na aviváž.
Na požiadanie je k dispozícii bezpečnostný list. Obsahuje Levanduľový olej. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Zloženie podľa EC 648/2004:

5 <15% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% mydlo *, parfumy *, Linalool *. Ďalej obsahuje: Voda, lanolín, etanol, xantanová guma, citran sodný * * Z ekologického poľnohospodárstva

Zásady ekologickej drogérie SONETT

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu .Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Distribútor: Natures Care CZ sro, Hlavná 15, Střílky, Česká republika, telefón: +420 773 628 872, www.ekodrogeriesonett.cz
Výrobca: Sonett GmbH, Ziegeleiweg 5, Deggenhausen, Nemecko, telefón: +490755592950

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: